Pradėkime nuo žolelių

Krizė. Nedarbas. Sumažėję atlyginimai. Dar kiaulių gripas ir šventiniai rūpesčiai...Retas iš mūsų nesijaučia pavargęs ir nualintas streso. Kai kurie griebiamės ir vaistų. Tik ar visada reikia pradėti nuo jų?
 
„Žolelės – švelnesnė ir saugesnė priemonė. Nuo senų senovės žmonės pirmiausia gydydavosi jomis. Vaistažolių kiekviena šeimininkė turėdavo prisirinkusi visiems atvejams: ir nuo peršalimo, ir nuo skausmo, ir „nuo nervų“, – sako šeimos gydytoja Jolita Žalalienė. – Kai kurių vaistažolių užsiaugindavo tiesiog darželyje po langais – melisų, mėtų, valerijonų. Šių žolelių arbata būdavo pirmoji pagalba kankinamiems nemigos ar nerimo“.
 

Šiais laikais vaistažolių užsiauginti ar prisirinkti gali ne visi, tad dažniau dairomės jau paruoštų. Vaistinėse pasiūla didžiulė. Kaip išsirinkti geriausius produktus?


Bendrovė Acorus Calamus siūlo aukštos kokybės žolinių preparatų, padedančių įveikti įvairius negalavimus. Vaistažolės švarios, surinktos ekologiškuose plotuose.
Raminamosios Neuro žolelių arbatos – idealus sprendimas, jei, ruošdamiesi šventėms, pervargote, tapote dirglūs, neišsimiegate. Arbatų sudėtyje yra levandų, melisų, pipirmėčių, pasiflorų ir kai kurių kitų nurimti padedančių vaistažolių. Jos padeda mažinti stresą, pilvo spazmus, o kai kurios, pavyzdžiui, valerijonai mišinyje Neuro-3, dar ir užmigti.
Neuro-1 nuteiks žvaliai, jo geriausia gerti ryte. Neuro-2 – dieną. Tinkamai parinktos žolelių dozės padės išlikti darbingiems. O štai Neuro vaikams švelniai nuramins mažylius, kurie prastai miega ar tapo neramūs dėl dygstančių dantukų. Arbatoje yra ramunėlių ir kmynų. Galima vartoti nuo kelių mėnesių. Kuo vaikas mažesnis, tuo trumpiau reikia laikyti vaistažoles vandenyje, o kelių mėnesių kūdikiams arbatėlę galima praskiesti vandeniu.
Efektyviai veikia ir Neuro minkštosios kapsulės. Skirtingai negu kietosios, jos nedirgina skrandžio. Neuro-3 – silpnesnio poveikio, nuo jų reikėtų pradėti. Jei pasirodytų per švelnios, galima bandyti stipresnes Neuro-3 forte. Mišiniuose yra valerijonų šaknų, melisų lapų, apynių spurgų. Neuro-3, Neuro-3 forte kapsules tinka vartoti kamuojamiems baimės, nemigos, išsekintiems streso.
Kapsulės širdžiai ir kraujagyslėms Multicard – dar didesnis lobynas. Jos turi net 27 veikliąsias medžiagas: vitaminų, mineralų, gudobelių vaisių, česnakų, kofermentų Q10. Jie padeda stiprinti širdį, saugoti kraujagyslių elastingumą, mažinti cholesterolį. Labiausiai tinka vyresniems žmonėms.
Minkštosios kapsulės su žolelėmis Laxasen švelniai laisvina vidurius. Tinka esant hemorojui, išeinamosios angos įtrūkimų, taip pat ligoniams po žarnyno operacijų. Laxasen sudėtyje esantys kasijų lapai veikia storosios žarnos motoriką, skatina stumiamuosius susitraukimus, todėl sparčiau slenka žarnų turinys.
 

Mišinys Imunofast – šviežiausia naujiena. Ežiuolė ir žalioji arbata, veikdamos kartu, padeda stiprinti imunitetą, o šeivamedžių žiedai – mažinti uždegimo procesus.


Verta prisiminti ir kitus imunitetui padedančius Acorus mišinius. Peršalus nepamainomi bus Gripolis-1, Gripolis-2, Gripolis-3 ir Gripolis vaikams. Lengvina atsikosėjimą, skatina prakaitavimą. Arbatos puikaus skonio.
TC-Norm naudingiausia, kai pakyla temperatūra. O Bronchos ir Bronchos-1 – jei vargina užsitęsęs kosulys.
Visi Acorus produktai pagaminti Lietuvoje, be sintetinių medžiagų, kas ypač svarbu vaikams, jautriems cheminiams vaistams, ir brandaus amžiaus žmonėms.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai