Jaunatviniai spuogai

Tai viena dažniausiai pasitaikančių odos ligų. Jie gali būti įvairaus amžiaus žmonėms, tačiau dažniausiai vargina paauglius. Paprastųjų spuogų atsiradimą sąlygoja daug faktorių, kurie pažeidžia plaukų folikulus ir su jais susijusias riebalines liaukas. Pagrindiniai faktoriai, lemiantys paprastųjų spuogų atsiradimą, yra odos ragėjimo sutrikimas, riebalinių liaukų veiklos suintensyvėjimas ir plauko folikule esančių mikroorganizmų veikla.
 

Kaip vystosi paprastieji spuogai?
Raginės paviršinio odos sluoksnio ląstelės sukimba su riebalinių liaukų sekretu ir užkemša plauko folikulą. Riebalai kaupiasi ir negali ištekėti į odos paviršių. Taip susidaro komedonai (inkštirai), atsiranda palankios sąlygos mikroorganizmų veiklai. Mikroorganizmai skaldo neutralius riebalus, susidariusios laisvosios riebalinės rūgštys dirgina aplinkinius audinius, kyla uždegimas, susiformuoja raudonas mazgelis, vėliau - pūlinėlis - paprastasis spuogas.
Odos ragėjimas ir riebalinių liaukų sekrecija stimuliuojama androgeninių (vyriškų) hormonų, kurių produkcija suintensyvėja lytinio brendimo metu.
Didelę reikšmę spuogų atsiradimui turi genetiniai faktoriai. 60 proc. žmonių, kurių tėvams buvo paprastųjų spuogų, taip pat vargina ši problema. Genetiniai faktoriai lemia riebalinių liaukų dydį, funkciją, jų sekreto sudėtį, taip pat plaukų folikulų epitelio jautrumą hormoniniams veiksniams.


Jei pasirodo jaunatvinių spuogų, hormonų pusiausvyra dažnai būna sutrikusi. Organizme, ypač moterų, estrogenų-androgenų pusiausvyra nuolat svyruoja - tai paaiškina priešmenstruacinius paaštrėjimus.
Praėjus paauglystės laikotarpiui ligos eiga paprastai lengvėja, dažnai lieka paviršiniai randeliai, kartais - keloidai, hipertrofiniai randai. Paprastieji spuogai užsitęsia esant lytinių liaukų, antinksčių patologijai, virškinimo sutrikimams.
Paprastieji spuogai pažeidžia veido, krūtinės, nugaros odą, jie gali būti tik pavieniai mazgeliai, komedonai. Tačiau būna ir sunkių formų paprastųjų spuogų - daugybinių pūlinėlių, mazgų, cistų, po kurių lieka randai.
Paprastųjų spuogų gydymas turi būti kompleksinis ir priklauso nuo ligos sunkumo. Nereikia tikėtis greitai pasveikti, gydymas yra ilgas. Paprastuosius spuogus gydo gydytojas dermatologas.
Klaidinga galvoti, kad spuogai atsiranda dėl nešvaros, - negalima dažnai naudoti stiprių odą valančių ir sausinančių priemonių, spiritinių losjonų, šveitimo (pilingo) kremų, kadangi jie pažeis natūralią apsauginę odos funkciją, atvers kelią infekcijai, oda jautriau reaguos į žalingus aplinkos faktorius (šaltį, dulkes), taps dirgli, net alergiška. Be to, labai nusausinus odą skatinama riebalinių liaukų veikla, riebalinės liaukos dar daugiau išskiria riebalų.
Paprastieji spuogai gydomi sisteminio poveikio (antibiotikais, sisteminiais retinoidais, estrogenais) ir vietinio poveikio vaistais nuo alergijos. Veiksmingi preparatai, reguliuojantys odos ragėjimą (išorinio veikimo retinoidai, vaisinių rūgščių preparatai). Kita grupė išoriškai veikiančių vaistų - antibakteriniai preparatai (antibiotikai). Riebalinių liaukų sekreciją veikiantys vaistai - antiandrogenai, sieros, salicilo rūgščių preparatai.
Gydomosios kosmetikos kabinete galima išvalyti veido odą pilingu su vaisinėmis rūgštimis, dedamos gydomosios kaukės, daromas gydomasis masažas, masažas su skystu azotu.
Gydomosios priemonės ir kosmetinės gydomosios procedūros padeda efektyviai gydyti paprastuosius spuogus, išvengti randelių susidarymo. Šiuo metu yra pakankamai efektyvių priemonių, padedančių prižiūrėti jautrią odą ir gydyti paprastuosius spuogus.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Nutipo
2014-01-07 22:08
Pritariu dėl pirties, bet tinka ir kubilas, bent jau man padėjo.:)
harold
2013-05-21 17:26
ka nenaudosit vistiek automatiskai praeina mazdaug ant 21
TEISYBE
2011-07-31 19:23
Nebūkit kvailiai, nepirkti nesamonių!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nueikit 1 kartą į savaitę į pirtį!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pamatysit rezultatus, o ne chemija save nuodykite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nebūkit kvailiai, nepirkti nesamonių!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nueikit 1 kartą į savaitę į pirtį!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pamatysit rezultatus, o ne chemija save nuodykite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nebūkit kvailiai, nepirkti nesamonių!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nueikit 1 kartą į savaitę į pirtį!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pamatysit rezultatus, o ne chemija save nuodykite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to gab.
2011-07-13 21:57
Kaip gali nuo dantu pastos istinti akis. Tai gal tu ja ant akies tapei? Man asmeniskai dantu pasta labai padeda. Pirkdavau visokius tepaliukus ir visiskai nepadedavo. Uztepu vakare dantu pastos ant spuogelio, ryte nuplaunu ir jo beveik nebesimato.
Darius
2011-04-26 11:40
Jovita, pabandyk Proactiv solution. Tikrai veiksminga. Man tikrai padėjo. Jei nori daugiau info, susiek su manimi darius.manikas@gmail.com
Jovita
2011-04-23 10:54
Aš esu viska išbandžius, bet niekas nepadeda. Naudojau vaistus, teplus, prausiklius, bet jokios iš to naudos.Laikinai sumažina, bet vėliau su kaupu daugiau atsiranda. Ir jau nebežinau ka ir bedaryti? Padėkite man!
barbe
2011-04-10 02:29
nuo spuogu padeda acne kremukai gal kas zino ar internetu galima nusipirkti acne kremu?
Egle
2011-04-04 19:03
Pati turiu spuoguotos odos problemą jau šešti metai, daug ką esu išbandžiusi, kaip ir čia pasisakiusieji, - galiausiai apsistojau ties kompleksiniu gydymu lankantis pas dermatologę odos valymui, valant organizmą iš vidaus žolelių ir grūdų nuovirais ir tepant gydomąjį tepaliuką "Gintaro dulkelės" (šį stebuklingą nekomercinės kainos gaminį rekomenduoju išbandyti visiems).
Dėl daugelio minėto preparato ROACUTANE: joks sveiko proto dermatologas nerekomenduos jums vaisto, kuris yra apsigimusių kūdikių (nepriklausomai nuo to, kad vartojimas iki nėštumo ar nėštumo metu buvo nutrauktas) ir rimtų psichinių sutrikimų garantija. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Roacutane sukelia sunkios formos depresijas, neretai galinčias palydėti net iki savižudybių - daugelis nusižudžiusių jaunuolių, anot tyrėjų, ilgesnį ar trumpesnį laiką vartojo Roacutane. Taigi, linkiu visiems kantrybės ir išmintingumo renkantis racionalius, nors ir ilgiau trunkančius būdus odai gydyti - sveiką psichiką ir neinvalidus vaikus turėti turbūt svarbiau, nei porcelianinę odą, tiesa? ;)
egle
2011-04-04 18:54
.
Darius
2011-03-28 11:56
Išbandžiau ir aš PROACTIV SOLUTION, tikrai veiksminga, o rezultatai matosi po poros savaičių. Kaina šiek tiek daugoka, plius muitai, bet tikrai verta:) Ką domina, parašykit email darius.manikas@gmail.com paaiškinsiu, kaip ką daryti :)
Laurynas
2011-03-20 10:43
Sveiki.Norėjau pasidalinti su jumis naudinga info.

Man oda padėjo išvalyti štai kas:1 tab.per dieną mielių tablėtės (Amway),visų svarbiausių vitaminų kompleksas (A,E,C ir t.t. su cinku.Taip pat Amway firmos),2 valgomieji šaukštai moliūgų sėklų per dieną (reikia jas sumalti smulkiai.Geriau,kad būtų naturalios,be druskos.Nežinau kaip dėl lukštų.Manau nepakenks.),Dar turėjau Anti-acne taškinį aplikatorių (Faberlic firmos),ir dar papildomai tepiausi cinko oksidu.Visa tai atsiejo iki 50lt,o poveikis maždaug po men.siūlyčiau išbandyti bentjau moliūgų sėklas ir mielių tabletes.Sėkmės.
laima
2011-03-17 20:52
gal kas gali ka nors patarti apie balto vyno acta. kaip ten reikia ant spuogu tiesiai ta acta deti ar pries tai su vandeniu pamaisyti???
gab.
2011-03-14 11:42
Su dantų pasta netepkit spuogų!!! ketvirtadieni pasitepiau su ja ir viskas, kita diena akis ištino, dar ir infekcija pasigavau..
Nebandykit tepti su dantų pasta, nes pasekmės gali būti didelės..
laima
2011-03-04 15:24
pazistamas pasakojo,kad jam paeme kraujo(lyg is venos)ir suleido i uzpakali.dingo puliniai.
laima
2011-03-04 15:23
pazistamas pasakojo,kad jam paeme kraujo(lyg is venos)ir suleido i uzpakali.dingo puliniai.
jjurgitukas
2011-02-02 15:43
sveiki, as taip pat kovoju su spuogais gan ilgai, nesenai atradau amerikieciu firmos PROACTIV SOLUTION kosmetika, kuri tikrai veiksminga! ka domina prasau paziureti cia: http://public.fotki.com/jjurgitukas/
Darius
2011-01-17 18:27
Man 20 metų, senelis pasakojo, kaip išsinaikinos spuogus: jis pasidarė procedūrą, kurios metu buvo paimta 0,5 litro kraujo iš viršutinio kraujo rato, ir tiek pat iš apatinio. Kraujas iš apatinio kraujo rato įpiltas į viršutinį, o iš viršutimio - į apatinį. Spuogai dingo kelių dienų bėgyje ir daugiau visą gyvenimą nebepasirodė. Bet kol kas dar neteko rasti, kas atliktų šią procedūrą...
Darius
2011-01-17 18:26
Man 20 metų, senelis pasakojo, kaip išsinaikinos spuogus: jis pasidarė procedūrą, kurios metu buvo paimta 0,5 litro kraujo iš viršutinio kraujo rato, ir tiek pat iš apatinio. Kraujas iš apatinio kraujo rato įpiltas į viršutinį, o iš viršutimio - į apatinį. Spuogai dingo kelių dienų bėgyje ir daugiau visą gyvenimą nebepasirodė. Bet kol kas dar neteko rasti, kas atliktų šią procedūrą...
Vygantas
2011-01-09 14:55
Man 20 metu. Spuogai kankina mazdaug nuo 15 metu. O dar tie inkstirai kuriu ant kaktos belekiek susikaupia. buna dar tokie isauga kuriu nei su kuo neispausi, su tokiu dideliu raudonu gumbu tenka i visokias vietas vaiksciot. Kremu kokiu tik nenaudojes.. niekas normaliai nepadeda. Oda nuolat riebalina, o jei su muilu nusiprausi pasidaro per daug sausa, kad net gali luptis, nu jau iki gyvo kaulo nusibodo tos nesamones.. Nei daktarai ka pataria.. antibijotikus gali gert tokio stiprumo kad net tryda varo, bet tu parazitu ant veido vistiek nepalies..
Kristina
2010-12-17 22:19
Pries pora menesiu turejau siaubingai dug spuogu kaktos srityje...ir va isigyjau pora kremuku kurie spuogus visiskai isnaikino :) tai jau nebebaisus man jaunatiniai spuogai :P
uzkniso spuogai):
2010-11-11 18:43
man 11 metu o spuogu pas mane daug as nezinau ka mman daryti gal galit padet? ar kaska patart na dabar naudoju toki tepaliuka duac kaina apie 60lt padeda tik as turiu problema as draskau spuogus nezinau kas yra tik nustoju draskyt vel pradedu prasau padekit
Ramune
2010-10-10 15:38
Žinau labai gera patarima.Aš turėjau begale spuogu ir inkstiru,man padejo vaistai Acne BP ir veido garinimas.vaida garinti yra labai paprasta is krano vandeni uzvirinti iki virimo prideti ramuneliu,ar kokiu kitų zoleliu,(as kartais dedu ir zalios arbatos)ir garinti veida tol kol nuo jo pradeda lašeti garai.po to su sveitikliu nusiplauti veida,issivalo inkstirai.tikrai man padejo pabandykit ir jūs.Sėkmės ;)
Algirdas
2010-09-28 01:20
Na va ka cia galiu pasiulyt , mano veidas nera spoguotas , bet kartais paberia kai privalgau sokolado arba kur pasvenciu pora paru , tai naudoju rusiskus preparatus kurie yra super tai yra BOROMED tepalas , drekina veida , bet neberia jo.ziauriai geras , pabandykit , ir Aina ACNOFAN tepaliukas , lygina veido oda. :)
eloniukas1
2010-08-24 11:25
Sveiki,
kas turi problemu su spuogais siulau isbandyti produktu su alijosiumi, nes kaip zinoti nuo senu laiku alijosius gydo visas ligas, taip pat ir spuogus. Siuo metu pati geriu aloe vera sultis ir naudoju aloe vera gelius - rezultatas puikus. Kas norit isbandyti - rasykite man ilona.cosmetics@gmail.com
karina
2010-07-24 00:47
geriau laukit vaikai kada praeis paauglyste ir nesinervuokite.mam yra spuogu taip pat kaip buvo ir sesei,bet kai sesei suejo 17 metu spuogai jau pradejo akivaizdziai nykti.neleiskit pinigu tik bereikalo;)
Brigita
2010-07-12 14:27
Visiems, kurie jau po paauglystes ir spuogai dar nepraeina, ir darosi keloidiniai randai, patarciau susirupinti ir viso organizmo sveikata, nes prasideda viskas ne nuo isores, o is vidaus. Mano du pazistami - zmones virs 30 m. vartoja BAOBABLIFE. Keloidai pasviesejo, nebetokie raudoni, ir nauju spuogu pradejo mazeti! Visiskai kitaip atrodo! Apie BAOBABLIFE internete yra www.bioproduktai.com
eloniukas1
2010-05-03 15:07
Sveiki,
10 metu kovojau su sia problema, bere mane pastoviai. Daktarai israsinedavo tirpalus is azuolyno vaistines, kosmetologes jau nebezinojo ko griebtis, pinigu isleista begale. Bere toliau, randai ir demes likusios taip pat. Vaizdelis nekoks. Pagaliau atradau amerikieciu kosmetikos rinkini, kuri sukure butent mums. Patikekite, esu apstulbusi! Todel noriu Jus apie tai informuoti, kad yra kas padeda sia problema iveikti. Rasykite man ilona.cosmetics@gmail.com. padesiu Jums tai isigyti! Ilona
Hello
2010-04-05 19:45
As sergu spuogais nuo 15,kosmetologe nepadejo,kremukai,aliejukai,visuoke sudukai...kiek buvo tiek ir dar daugiau.... Kaune pasiule uz 150lt,padaryt diagnostika,dedi rankas ant tokio aparato ir tau pasako visas tavo lygas,rado parazitu ant veido,juos naikina tik spec.vaistas tinka ne visiems,todel nesakau pavadinimo.Ziuresim kas bus...
kitty
2010-03-10 15:51
Gerkit daug arbatos
valgykit normalu maista t.y. maitinkites sveikai,venkite saldumynu bent savaite
nenaudokit jokiu medimixu veidui (tik pazeisit oda)
ryte ir vakare(ne dazniau) prauskites tik karstu vandeniu
pasikonsultuokite su kosmetologemis kokios priemones tinka jusu veidui
ir del dievo meiles ,stenkites nepazeisti savo odos
CanDela
2010-03-10 15:38
Tiems kurie vargsta nuo pulingu spuogeliu,patarciau nusipirkti salicilo rugsties(VAISTINESE)
siek tiek pamirkyta vata svelniai sukamaisiais judesiais tepkit ant spuogo.Darykit kokius 2kartus per diena.Turetu padet :DDD
Deimante
2010-02-24 21:20
vieninteliai vaistai kurie isgydo: duac, differin, eritromicinas.tepti duac wakare, differin ryte,eritromicina vakare.
liepa
2010-02-21 20:05
man beveik 10 norejau paklausti man izdygo liezuvi spuogas ir ant smakro ar tai reiskia kaskas blogai? noriu tepti vaikiskais kremais bet mama neleidzia ka daryt?
Olis
2010-02-11 16:46
Sveiki, papasakosiu ir savo atveji, galbut kam pravers kas kencia nuo spuogu. Man 21 metai, ir kazkur nuo 18 metu galvoje ir ant veido pradejo rastis tokie skausmingi pulingi spuogai. Tokie kaip nedideli guziukai. Visos valymo priemones, vizitai pas dermatolus ir ju israsyti antibiotikai nepadejo. Kol nenuejau pas gydytoja Audrone Diana Montiviliene (Dirba Antakalnio suagusiuju poliklinikoje,Vilnius). Iskart pasakiau, kad antibiotkais kankint organizmo nebenoriu, tad ememis daugiau naturalesnio budo. Galvai israse spiritelio atsiduodancio metomis, veidui kauke, primenancia kreida kai sustingsta, tepama mostele antibiotiko pagrindu ir krema. Viska pirkau Vilniaus univiersiteto vaistineje. Atsiejo nedaugiau 80LT. Vakarais 20min. laikydavau ta kauke, paskui issitepdavau ta mostele antibiotiko pagrindo. Viska pries miega. Ir po dvieju savaiciu kaip ranka nueme. Dabar jau 1.5 menesio praejo,veidas akivaizdziai pasikeites. Like tik paraudimai, bet jokiu guzu nebera. Dabar jau tik mostele tebetepu. Zodziu, nezinau, bet jeigu kas nevilty, bandykit, gal pades ir jum. Sekmes.
mot.
2010-01-25 21:41
ir kiek ta Editos mociute turi tu produktu pasigaminti kad taip senai prekiauja per visus tinklapius, as manau kad tai snipstas
ana
2010-01-24 15:49
tai kaip rasti tave edita ,idomu but isbandyt ta aliejuka mociuites
Nekenciu as tu pispogiu
2010-01-22 22:07
Plz padekit acikratyt spogu man 14metu skype: rytux11| Nk dar nebartojau noriu pradeti nuo geriaudio...
TAMSTA
2010-01-13 11:57
labas, noriu pasiteirauti ar kas nors pirko ir naudojo tokios paneles EDITOS mociutes aliejuka. Pasmirinejus po interneta radau kad ji ta produkta pardavineja jau nuo 2007m. Tekstas visur tas pats ir kometaruose ir skelbimuose, kazkaip keista. Gal kas turite ir meginote. Kaina nedidele bet idomu koks poveikis
deimute
2010-01-06 16:01
girdejau kad ant kaktos dazniause atsiranda spogai wien delto kad yra rebalotini plaukai tad reikia stenkti ant weido niekada nedieti riebalotu plauku
miss
2009-12-26 20:16
as taip pat isbandziau tepala duac ir galiu pasakyti, kad rezultatas tikrai yra, o oda mano buvo isties negrazi.dabar kakta lygi, siek tiek yra spuogeliu ant zanduku.
eliza
2009-12-19 19:13
jei nepadeda priemones, noriu patarti toki tepala, vadinasi : DUAC. Cia yra antibiotikas, kuris perkamas tik su receptu, kuri gali israsyti dermotologas. Kainoja ne pigiai (apie 65Lt), bet padeda tiems kas jau viska isbande savo odoje. Rezultatas matomas po keliu savaiciu. Tepamas tik pries nakti, ten kur yra spuogai, Odos nesausina, isnyksta raudoni zenklai po spuogu.
siga
2009-12-17 15:58
sveiki, paskaicius komentarus pastebejau,kad cia dauguma labai jaunu zmoniu dejuoja,kad vargsta su spuogais, o ka daryt zmogui,kuriam jau greit 30, o vis dar tebe kankina giluminiai skauduliai,daktarai nieko nebe gali padeti,vaistai taipogi, o organizmas jau nebe pernesa antibiotiku ir jietapo tik laikini , savaitei ar dviem grazus veidelis,o poto vel begalybe spuogu, puliniu, skauduliu,nuo kuriu veida ziauriai skauda.Nenaudoju jokios pudros.
ingrida
2009-12-05 21:43
panele edita kuri parduodi stebuklinga mociutes aliejuka idek i is puslapi jei gali savo skype adresa arba tel nr butum labai dekingos aciu
sima
2009-11-29 14:20
sveikos,paneles :) mane tikrai kamavo spuogai, del to nebuvo nuotaikos, gedijausi eiti i mokykla, buvau labai jauna 12 gal metu, kvailai elgiausi, maskavau juos kremine pudra ir visokiais piestukai, jokiu budu to nedarykite! uzkemsate odos poras ir ju atsiras dar daugiau... dabar man 16, ir esu patenkinta savo oda, nenaudoju jokiu kreminiu pudru ir panasiai, tik krema... man padejo sios priemones: acnecolor, acne Bp5, ju galima isigyti vaistinese, kaina nera labai maza,bet nera ir didele, priemones tikrai padeda :) o buvau ir soliariumuose ir pas kosmetologe,niekas nepadejo,buvo tik blogiau..
Edita
2009-11-23 12:39


Gydomasis mociutes aliejukas!!!
Kaina 25 LtMielos paneles , noriu su jumis pasidalinti neitiketinu atradimu, kuris dabar vissikai pakeite mano problematiskos veido bei nusiurusiu plauku struktura.Tai gydomasis mociutes aliejus, kuri ji pati gamina, kaip as net nezinau, nes neisduoda paslapciu, bet turi ten visokiu misinuku labia geru prisigaminus,kuriu poveikis super..Skamba labia keistai, bet tik sis naturalus preparatelis man pagelbejo, nes, kad ir kiek bandziau tu priemoniu naudoti, tai atrasti tinkama prilygtu kaip kokioj loterijoj laimeti.Si alieju mano mociute vartoja jau labai ilgai ir tai puikiai matosi paziurejus I jos skaiscia oda bei standzius tvirtus blizgius plaukus.Pati ji vartoju tik menesi laiko ir negaliu patiketi, koki poveiki jis daro.Visu pirma labai patiko, kad ji uztepus pries einant gult ant veido jis nepalieka tokio riebalo poveikio, kuris uzkemsa poras.Ypac tinka sausai bei jautriai veido odai, aisku tinka ir riebesniai , tik tada jo maziau vartoti reikia.Kaip minejo mociute , tai jis regeneruoja lasteles, sutraukia visus odos itrukimus, naikina bakterijas, turi pries uzdegimini poveiki, o plaukams suteikia ypatinga tvirtuma bei blizguma, o imasazavus galvos oda puikiai tinka kaip augimo skatinimo priemone.Dar man asmeniskai labai patiko, kad per nakti ji laikant jis labai graziai susigeria, ryte oda kaip kudikelio, tada galima labai puikiai bei lygiai padengti veida pudra, odo issilaiko labia skaisti visa diena bei makiazas nenubega.O dar jis puikiai tinka kaip balzamas po galvos isplovimo, jei plaukai elektrinasi, tereikia issiplaunant pora lasu dregnus plaukus suvilgyti ir jie ramut ramuteliai bei nesulipe.Dar sis aliejus tinka ir visam kunui , tik reikia poros lasu besiprausiant ir oda labai sveika atrodo ;) isties labia dziaugiuosi gavusi si aliejuka .Rasau ne todel, kad pasigirt, koks jis super, bet tiesiog noriu pagelbeti jums, ypac kaip minejau jis tinka sausesnei tipo odai, bet plaukams naudojant tai visoms idealiai tinka , akivaizdus pokytis matyti iskart panaudojus ryte , tai vat , noriu ir galiu siek tiek jo parupinti ir jums , jei susidomejote;) Kaina tikrai nedidele, manau 100ml.-25 lt. cia mazdaug , o uztektu geram pusmeciui,aisku dar galetume tartis, jei didesni kieki imtumete ir panasiai… Nenoriu jums pasirodyti kaip kokia pardavimu agente, bet tiesiog labia dziaugiuosi jo poveikiu, o uz dyka dalinant siek tiek pati I nuostoli nueisiu :D tad labai lauksiu susidomejusiu merginu laiskuciu, rasykit I gmail : lululu.edita@gmail.com ;)
Basta
2009-11-15 14:40
Sveiki, mane ir pačią kankina spuogai. Šiuo metu naudoju teebaum kaukę veidui. Ji padeda, bet tik laikinai - spuogai vėlei atsiranda. Kažkada buvau bandžiusi nieko netepti ant spuogų. Kurį laiką atrodo, kad jų išties nedaugėja, bet po to nuolatos atsiranda vis naujų ir naujų spuogų. Be abejo, labai veiksminga petražolių sultys, bet jos siaubingai išsausino odą, tad atsisakiau. Kartas nuo karto panaudoju himalaya kremą, apie jį jau buvo rašyta. Poveikis toks pat kaip ir teebaum kaukės. taip pat naudoju kremą nuo randų (radau vaistinėje), tad oda pagaliau darosi normali.
Skaičiau, kad kažkas patarė valgyti kuo mažiau angliavandenių, baltymų, šokolado, saldumynų. Šokoladas nekenkia odai, tai įrodyta moksliškai. O dėl angliavandenių ir baltymų - jei jų nevalgysite, sukūsite, jūsų oda gali išsausėti, plaukai ims trūkinėti ir slinkti, nes jums truks vitaminų.
Irma
2009-11-07 17:48
Mano veide pilna inkstiru ir spuogu. Jau pora savaiciu geriu labai daug arbatos. Apie du litrus per diena(jei ne daugiau). Ir man zymiai sumazejo inkstiru, o tu baltu spuogeliu tik vinas kitas. ir oda lygesne ir grazesne. Taip pat pradejau valgyti maziau kaloringa maista, bet naturalesni ir sveikesni. Bet saldainio neatsisakau ;) ir dabar labai dziaugiuosi savo veido oda. nezinau kaip kitiem butu, bet man tai labai padeda. gerkite arbata ;)
Gabė
2009-09-12 20:02
Kai man iššOka koks didelis spuOgas aš ant jO užtepu pastos, palaikau kokias 5 minutes, veliau nusiplaunu ja ir užsitepu drekinamOjo kremO ir man tai padeda jau kita diena spuOgo kaip nebūta. Dantų pasta išdžiuvina spuogą. ;]
jurga
2009-09-08 07:55
as tai isbandziau si siuloma aliejuka keletu komentaru zemiau, zinokit pirkau siek tiek nedrasiai, bet dabar labai dziaugiuosi :) Jau naudoju menesi laiko , per si laikotarpi mano oda tapo svytinti bei sveika , iki dabar negaliu tuo atsidziaugti :))) taip pat nebeslenka plaukai, anksciau ju kuostais tekdavo rinkti :) dar si mergina siulo sampuna bei muila probelmatiskai odai, tai as visa komplekteli nusipirkau, uz sampuna 20lt. prase bet iki 15 issiprasiau bei muilas ranku darbo 9lt. , bet produkcija tikrai neitiketinai gera, dabar suprantu, kad nera reikalo prekybos centruose isleidineti veltui pinigus, geriau naturali produkcija, kuri isties veikia.. ;)
eloniukas1
2009-08-19 20:00
Sveiki,
10 metu kovojau su sia problema, bere mane pastoviai. Daktarai israsinedavo tirpalus is azuolyno vaistines, kosmetologes jau nebezinojo ko griebtis, pinigu isleista begale. Bere toliau, randai ir demes likusios taip pat. Vaizdelis nekoks. Pagaliau atradau amerikieciu kosmetikos rinkini, kuri sukure butent mums. Patikekite, esu apstulbusi! Todel noriu Jus apie tai informuoti, kad yra kas padeda sia problema iveikti. Rasykite man ilona.cosmetics@gmail.com. padesiu Jums tai isigyti! Ilona
vaida
2009-08-10 09:50
as patariu pabandyti atsisakyti pieno produktu.man nustojus juos vartot is karto nustojo kilt dideli pulingi spuogai.as ir anksciau pastebedavau kad suvalgius jogurto ar varskes sureliu netrukus isberia.taip pat atsisakiau ir saldumynu, valgau daugiau kosiu, vaisiu, darzoviu. taip maitinuosi dar tik savaite o oda tikrai pagrazejo.o kai matai grazejancia oda visai nesunku atsisakyt kai kuriu patiekalu, ypac kai tie spuogai tiek ikyreje kad atrodo bet ka padarytum kad ju nebutu.anksciau galvojau kad mityba neturi itakos spuogams, juk ir gydytojai tai tvirtino,bet savo atveju isitikinau kad turi.siulau bent savaite pabandyt pakoreguot mityba ir paziuret kas bus, jei nieks nepasikeis vadinasi priezastis kita.sekmes
l
2009-07-20 06:53
Mielos paneles , noriu su jumis pasidalinti neitiketinu atradimu, kuris dabar vissikai pakeite mano problematiskos veido bei nusiurusiu plauku struktura.Tai gydomasis mociutes aliejus, kuri ji pati gamina, kaip as net nezinau, nes neisduoda paslapciu, bet turi ten visokiu misinuku labia geru prisigaminus,kuriu poveikis super..Skamba labia keistai, bet tik sis naturalus preparatelis man pagelbejo, nes, kad ir kiek bandziau tu priemoniu naudoti, tai atrasti tinkama prilygtu kaip kokioj loterijoj laimeti.Si alieju mano mociute vartoja jau labai ilgai ir tai puikiai matosi paziurejus I jos skaiscia oda bei standzius tvirtus blizgius plaukus.Pati ji vartoju tik menesi laiko ir negaliu patiketi, koki poveiki jis daro.Visu pirma labai patiko, kad ji uztepus pries einant gult ant veido jis nepalieka tokio riebalo poveikio, kuris uzkemsa poras.Ypac tinka sausai bei jautriai veido odai, aisku tinka ir riebesniai , tik tada jo maziau vartoti reikia.Kaip minejo mociute , tai jis regeneruoja lasteles, sutraukia visus odos itrukimus, naikina bakterijas, turi pries uzdegimini poveiki, o plaukams suteikia ypatinga tvirtuma bei blizguma, o imasazavus galvos oda puikiai tinka kaip augimo skatinimo priemone.Dar man asmeniskai labai patiko, kad per nakti ji laikant jis labai graziai susigeria, ryte oda kaip kudikelio, tada galima labai puikiai bei lygiai padengti veida pudra, odo issilaiko labia skaisti visa diena bei makiazas nenubega.O dar jis puikiai tinka kaip balzamas po galvos isplovimo, jei plaukai elektrinasi, tereikia issiplaunant pora lasu dregnus plaukus suvilgyti ir jie ramut ramuteliai bei nesulipe.Dar sis aliejus tinka ir visam kunui , tik reikia poros lasu besiprausiant ir oda labai sveika atrodo ;) isties labia dziaugiuosi gavusi si aliejuka .Rasau ne todel, kad pasigirt, koks jis super, bet tiesiog noriu pagelbeti jums, ypac kaip minejau jis tinka sausesnei tipo odai, bet plaukams naudojant tai visoms idealiai tinka , akivaizdus pokytis matyti iskart panaudojus ryte , tai vat , noriu ir galiu siek tiek jo parupinti ir jums , jei susidomejote;) Kaina tikrai nedidele, manau 100ml.-25 lt. cia mazdaug , o uztektu geram pusmeciui,aisku dar galetume tartis, jei didesni kieki imtumete ir panasiai… Taip pat dar turiu ir kitokiu kuno prieziuros priemoniu, tiesiog parasykite, kokios problemos kankina, o as paziuresiu, kuo galiu pagelbeti ;) Nenoriu jums pasirodyti kaip kokia pardavimu agente, bet tiesiog labai dziaugiuosi jo poveikiu, o uz dyka dalinant siek tiek pati I nuostoli nueisiu :D tad labai lauksiu susidomejusiu merginu laiskuciu, rasykit I gmail : lululu.edita@gmail.com ;)
ir taip toliau
2009-07-10 22:13
Sveiki. Cia kas rase, kad nenori eiti pas kosmetologus, nes bijo, kad gali buti dar blogiau, tai zinokit man asmeniskai kosmetologe padejo. Is pradziu reikejo eiti kas savaite, po to kas dvi. Dabar vaikstau mazdaug kas pusantro menesio. Oda ilga laika turejau bjauria (man dabar 23). Po veido valymu ir ivairiu kaukiu pas kosmetologa matau pagerejima. Nauju beveik nebeatsiranda ir oda nebeatrodo tokia riebi. Iki kol nepradejau vaikscioti reguliariai pas kosmetologa jokios priemones nebuvo man padeje. O isbandyta milijonas.
Tik randeliu dar pasilike pas mane siek tiek.
eloniukas1
2009-07-01 14:26
Sveiki,
10 metu kovojau su sia problema, bere mane pastoviai. Daktarai israsinedavo tirpalus is azuolyno vaistines, kosmetologes jau nebezinojo ko griebtis, pinigu isleista begale. Bere toliau, randai ir demes likusios taip pat. Vaizdelis nekoks. Pagaliau atradau amerikieciu kosmetikos rinkini, kuri sukure butent mums. Patikekite, esu apstulbusi! Todel noriu Jus apie tai informuoti, kad yra kas padeda sia problema iveikti. Rasykite man ilona.cosmetics@gmail.com. padesiu Jums tai isigyti! Ilona
Dominyka
2009-06-29 16:51
atsiprasau,redaguoju ( vakarais tik su toniku nuvalydavau ,ne su citrina)
Dominyka
2009-06-29 16:48
Ir as turiu sia problema :( labai jau nesmagu vaiksciot gatvemis ir siaip matyt kaip zmones bjaurisi tavimi. Spuogai prasidejo kazkur nuo 12 na o dbr man 16 ir as iveikiau tai per 4 metus. Pradzioje naudojau ivairias priemones ,vaiksciojau pas kosmetologus ir .t. bet rezulktatas buvo tik laikinas :( na ir pamaniau kad verciau per daug sau nesuksiu del to galvos nes nuo to tik blogiau ,pradejau labai daug laiko leisti gryname ore ,prie ezero ,miske ir t.t. ,sveikai maitinausi,sportavau ,sokau ,geriau daug vandens ,bei stengiausi nesinervuoti ,visad likti geros nuotaikos bei gerai issimiegoti na ir ka jus manot po metu tokio nuostabaus gyvenimo spuogu nebeliko ,na aisku as dar ir kaukes ivairias dariau is naturaliu medziagu 2 kartus per savaite,rytais,ploviau veida vyrintu vandeniu su citrina (isspausti puse citrinos),vakarais tiesiog isvalydavau su citrina ir aisku reik daznai plauti rankas bei neliesti veido rankom ...Sekmes visiems :) reik niekad neprarasti vilties ir neleist kad si problema griautu gyvenima ,o jei kas jumis bjaurisi tai neverta i tai kreipti demesio nes geri zmones tikrai supras ir ieskos vidinio grozio ;)
Spuogiukė
2009-06-17 18:28
Sveiki visi dar kartą.:)
Aš šianakt, panaudojau pastos, padėjo.:) Šiandien nusipirkau vaistinėje tokį tepalą ”Himalaya HERBALS” atrodo kainavo 10.80 :)
Taigi...jei padės būtinai pasistengsiu pranešti.:)
Spuogiukė
2009-06-16 23:10
Laba.;}
Visiems dėkOju už patarimus, gal pagelbės :D
Šeip ir man kyla spuogai ir inkštirai, prie nosiuko ir ant jO.; bei ant nugaros. Buvau pas gydytoją išrašė losjoną ir pasakė trinti su druska odą ir poto pasitepti tuo losjonu. Jį pirkau Universiteto vaistinėje nepamenu kainos bet nedaug. Truputį padėjo, bet nepasakyčiau, kad rezultatas super. Dabar naudoju iš AVON prausiklį su mikrogranulėmis padeda.:)
judi
2009-06-13 18:48
kaip isgydyti randelius nuo spogu ? jie pas mane tik keli bet labai nervina :(
Agne
2009-06-06 22:06
Sweiki. Matau kad daug kas cia turi problemu su spuogais, radau zmoniu su tokia problema kaip ir mano. TIE SPUOGAI GADINA GYVENIMA as nebezina ka daryt jie tiesiog mane varzo...kartais pastebiu kas zmogus tau ziuri ne i akis o i spuogus...ziaurus jausmas. Zinau kad taip negerai taip sakyt bet as PAVYDZIU tom iem kurie ju neturi..Praasau padekit man su jaunatviniais, giliais, raudonais spuogais.. ;[[
Ginta
2009-05-17 13:36
sveiki visi kas pergyvenat del spuogu...man 15m. as irgi turejau nemazai spuogu ant smakro srities, jie atsirado mazdaug 12 metu, taigi kovojau su jais ivairiomis priemonemis net 3 metus, taciau gavau gera patarima, kad geriausia ant spuogu netepti visiskai nieko,nes visos priemones yra vien chemiskai padarytos, tai galima suprasti is spalvos ar kvapo.taigi bet koks kremas nors ir atrodo kad pasalina viena ar kita spuoga,bet paskui jie vel iskyla ir nieko gero nebuna...as nuo 14 metu pradejau is viso nieko ant spuogu nebetepti ir rezultatas puikus :] spuogu dauguma isnyko ,net ir randai pasisalino,bet dar ne visi...aisku dar iskyla vienas kitas spuogelis ant smakro, taciau patepu ji peroksido vandeniliu ir jis per nakti uzsitraukia...tai va...jeugu reikia issamensnes info, kreipkites pas mane siuo el.pastu. gintareRock@gmail.com tikrai patarsiu :] sekmes
Ginta
2009-05-17 13:30
sveiki visi kas pergyvenat del spuogu...man 15m. as irgi turejau nemazai spuogu ant smakro srities, jie atsirado mazdaug 12 metu, taigi kovojau su jais ivairiomis priemonemis net 3 metus, taciau gavau gera patarima, kad geriausia ant spuogu netepti visiskai nieko,nes visos priemones yra vien chemiskai padarytos, tai galima suprasti is spalvos ar kvapo.taigi bet koks kremas nors ir atrodo kad pasalina viena ar kita spuoga,bet paskui jie vel iskyla ir nieko gero nebuna...as nuo 14 metu pradejau is viso nieko ant spuogu nebetepti ir rezultatas puikus :] spuogu dauguma isnyko ,net ir randai pasisalino,bet dar ne visi...aisku dar iskyla viuenas kitaas spuogelis ant smakro, taciau patepu ji peroksido vandeniliu ir jis per nakti uzsitraukia...tai va...jeugu reikia issamensnes info, kreipkites pas mane siuo el.pastu. gintareRock@gamil.com tikrai patarsiu :] sekmes
Monika
2009-04-24 19:58
hey,na jaunimui galiu patarti,jog nėra ko pergyventi,svarbu palaikyti higienos normas,aš irgi ankščiau(kokių13metų) labai pergyvenau dėl spuogų,o dabar man jau 16,tačiau galima sakyti neliko,tik inkštirai(bet ir tai mažiau) aišku iškyla koks vienas kitas spuogelis prieš menesines.
šiaip,gydimuisi galiu patarti,jog spuogus reikia spaudyti,tik žinoma švariais pirštais ir panagėm,vėliau odą dezinfikuoti,dauguma dermatologų (kurie nesusija su visokiais spuogus naikinančiais prepartais ar jų reklamom) tai pataria,o jei dėl kokio prausiklio,tai galiu pasakyti jog natūralūs yra geriausi,vienas iš receptų: skystas muilas,soda ir druskos šaukščiukas,sumaišote viską ir gaunate labai gerą natūralų prausiklį,druska atlieka šveitimo(kaip pirktiniuose valikliuose granulės,kurių žymiai mažiau ir ne ką padeda) efektą.
BEJA,MERGINOS IR VAIKINAI,JEI NORIT TURĖT GRAŽIĄ ODĄ IR JOS NESUSIGADINTI,NEVARTOKIT JOKIOS PUDROS,nei ackme color(kuri atseit gydo) nei jokios kitos,nes pudra tik užkemša poras(tarsi neužtektų naturaliai susidarančių nešvarumų) o dar pasipudravus ir pasikaitinus saulėje gaunate šutinimo efektą...
TAD SVARBU ĮPRASTA HIGIENA,JAUNATVINIAI SPUGAI TIKRAI PRANYKS,na nebent jūsų oda labai problematiška,tuomet kreipkitės pas dermatologus ;}
Vytautas
2009-03-17 19:32
Sukate galvas kaip išnaikinti spuogus ir inkštirus? Perkate per televizija puikiai išreklamuotus prausiklius tikėdamiesi, kad jie jums padėsi. Neverta!!!
Kinijoje sukurta visiškai nauja formulė padedanti išgydyti problematiška odą. Naudomi eilinius prasiklius turbūt nė vienas nusivylėte, kad nematyti jokio pagerėjimo. Tai visa bėda slypi kūne, jūs tik bandote išvalyti oda, o bėdos iš vidaus ir per didelis baltimų kiekis jums neleidžia pasiekti tobulo įvaizdžio. Šis naujas produktas gydo viduje ir išorėje (problematiška odą) esančias problemas.I komplektą įeiną 90 tablečių ir 60 ml tirpalo. tabletės skirtos valyti kūnui iš vidaus, naikinti per didelį baltyminių produktų kiekį kūne. Tabletes veikia kaip vaistas, jas reikia naudoti reguliariai 3 kartus į diena po 2-4 tabletes priklausomai nuo odos problematiškumo. Tirpalas skirtas pašalinti inkštirus ir spuogus susikaupusius iš seniau, ir sutrukdyti keltis naujiems. Taip pat šis tirpalas atkemša poras, (kurias dažniausiai merginos užkemša su pudra ar kitais kosmetikos pagrindais). Dviejų savaičių laikotarpyje buvę spuogai pradės atsilupinėti. Tirpalas naudojamas 2 kartus per dieną nusiprausus, dažniausiai ryte ir vakare.
Ši nauja inkštirų naikinimo priemonė, padės jums atsikratyti problematiškos odos problemų! taip pat sutaupyti pinigų ir laiko. Į bendrą sumą įeina 90 tablečių ir 60 ml tirpalo. pabandykite, tikrai nenusivilsyte!!!

Kita siunta Kovo 24 d. Galima rezervacija. Aciu.
867426199
karina
2009-01-17 14:42
jaigu norite kad veidelis butu grazesnis ir ne toks spuoguotas tai nusipirkite vatos diskeliu ir vakare ant nuplauto veido dekite juos ant veido sumirkyto medetku tirpale.ji galite pasidaryti taip;i viena stikline normalaus siltumo vandens ipilkite puse arbatinio saukstelio medetku tinkturos ir mirkykite vata i ja.medetku tinkturos yra kiekvienoje vaistineje.
Lukas
2009-01-11 01:05
Sveiki man 14 metu esu spuoguotas :/ ir dar pradejo atsiradinet ant kaktos ir nosies juodu taskeliu ce lyg inkstiraj ar kas nezinau ka su jajs daryt ?
Mantas
2009-01-11 01:02
Ei zmones ar nuo gerimo daugeja spuogai nes man atrodo kad tajp :/ jej kas zinot pasakykit
jonas
2009-01-09 23:18
sportas iki prakaito, pirtis, spuoguotas vietas plauti su muilu ir šiurkščia kempine. Tikrai padeda,neapgaudinėkit savęs.
nusiminusi
2009-01-04 13:02
ar tikrai niekaip negalima isnaikint spuogu jaigu as juos paveldejau nuo mamos ir tecio jie kai buvo mazi turejo spuogu?prasau pasakykit kaip juos gyditi jajgu juos paveldejau
Antoska
2008-12-24 21:53
sveiki ir sveikos, zodziu man tokia beda jog ant veido atsiradus spuogui ir ji ishspaudus kartais net neisspaudus lieka raudona demele ir baisiausia kad neisnyksta :( jos nera labai labai ryskios taciau kadangi mano oda problematiska taigi ieskau zmoniu susidurusiu su tokia pacia problema arba zinanciu kaip isspresti tai, dekoju
S.
2008-12-23 14:07
Tai vat mielieji, parašysiu ir aš.
Nuo 12m turėjau daug spuogų. Gal mano oda tokia, bet tikrai daug. Jie visą laiką kamavo ir nepaliko. Tačiau nusprendžiau susireguliuoti mitybą ir iš tiesų padėjo. Žinoma pamažu, nebuvo efektas po dienos ar savaitės, bet po kelių mėnesių spuogų beveik neliko, nebent pavieniai. Nereikėjo nė brangių kremų, nė losjonų.
Gal čia nuo kiekvieno žmogaus asmeniškai priklauso, bet veikia man, kelioms mano draugėms. Didelis priešas šokoladas ir šeip visi saldumynai.
Graži oda reikalauja aukų. ;)
Monika
2008-12-09 19:03
Paneles,labai padeda paprasta dantu pasta,nuvalykite veida,ir ant pacio spuogo uztepkite pastos,ir [palikite per nakti,jis isdziovina spuoga,ir jo atsikratote,pabandykit,padeda :)
mergaite
2008-11-05 18:15
sveiki.
Spougai mane kankina jau gal ilgokai.Gal apie 2 metus;[
išbandžiau daugybe priemoniu,bet niekas nepadejo tik nusudegindavau savo oda ir tuo viskas pasibaigdavo,o paskuj turedavau kenteti labai didelius skaismus;[[[
Taciau dabar as ir kiti mano draugai pastebejo,kad man ju atsiranda ne tiek daug kaip seniau ir as pati ziuredama i vieda matau daug grazesni veida...
galiu patarti kaip galite juos geriau naikinti tik nedraskykite,nes tada bus tik blogiau as ir pati ta dariau tai dbr labai gailiuosi..
tai vat jeigu pazystate ka nors is pazystamu ar ju drauku kurie yra uzsenyje tai paprasykite kad is ten jums ka nors nupirktu,nes ten prekes yra daug geresnes nei pas mus kadangi jos daznai buna skiestos..
tai gi patariu jum tai padaryti ir patikekit tikrai pades as ir pati juk ta darau..
TIK NEDRASYKITE JU
Nesvarbu
2008-09-15 22:38
man padejo paprasciausias valymas su peroksidu. pabandykit ir jus gal pades aisku skauda...
Indrė
2008-09-11 21:42
Radau LABAI gerą būdą atsikratyti spuogų, be to labai pigų: Muilas MEDIMIX (visose Norfose,Maximose, 1,69 lt. tokia tamsiais kraštai pakuotė) ir kremas Čajnoje Derevo (rusiškas, ilga , siaura tūbelė ,žalia, su arbatmedžio aliejumi, yra tik Norfoje, 44g, 1,15lt )

Pačiai padeda labai :)
Santa
2008-07-23 15:59
sveiki ;]
na ma nuo spuogu padeda toks skystis su granulemis ji galima nusipirkti universitetineij vaistineij ,kainuoja 10lt ir galima nusipirkti be recepto,pries 1m puse kazkur buvo zaiurus vaizdas,visi skruostai dideliais spuogais ,irgi bandziau viska,kol nenuejau pas kosmatologe,tada tai ji israse vaistu ir juos pradejua naudoti,veidas labaij pagerejo,na i dbr atsirada vienas kitas kartais,bet tikraij veido oda beveik susitvarke ;]dar stengiuosi gerti labaij daug vandens,jei nusiperku 5litru ,taij per diena ir isgeriu ;D na cia jau per daug gal,nes uztenka 2,5 ;] sekmes
lol
2008-07-09 13:39
man raukuose atsirado pulinys,nezinau ka daryti geda kam pasakyti,pas daktara nenoriu baisu. N u juk mamos nepaprasysiu kad isspaustu man 20 metu.Labiausiai skauda kai kakoju,ir dar baisiau kai reik nusisluostyt.labai hebra prasau padekit,man nenormaliai skauda,net prie kompo ant pagalvikes sedziu...
spuogis
2008-06-27 18:32
Spuogai kamuoja apie 2-3 metus , ir jau net liko maziukai randai nuo ju . man jie net negija. Spuogiukas isnyksta bet lieka raudona demele , tai zinokit labai nervina mane . vienas spuogas nesugija net per 2-3 menesiu , net nzn ko imtis. Isbandes ir kosmotologes paslaugas , bet nieko gero. Man net geda daros kai i mane kas paziuri ( atrodo kad ziuretu i spuoga ir bjauretusi ) .
spuogis
2008-06-27 18:30
Spuogai kamuoja apie 2-3 metus , ir jau net liko maziukai randai nuo ju . man jie net negija. Spuogiukas isnyksta bet lieka raudona demele , tai zinokit labai nervina mane . vienas spuogas nesugija net per 2-3 menesiu , net nzn ko imtis. Isbandes ir kosmotologes paslaugas , bet nieko gero. Man net geda daros kai i mane kas paziuri ( atrodo kad ziuretu i spuoga ir bjauretusi ) .
Gabija
2008-05-24 17:07
Kenciu ir as ne ka maziau nuo tu bjaurybiu spuogu.. Kita savaite eisiu pas dermatologa,tikiuosi,kad man diagnozuos dar pagydoma situacija .. O man nuo dideles veido prieziuros(kaip rekomenduojama) atvirksciai,kuo kruopsciau priziuriu,tuo labiau mane beria.. Tikras siaubas. Vaikstau pas kosmetologe,bet pagerejima matau labai menka. Ji rekomendavo krema su antibijotiku,girdejau,kad antibijotikas padeda,taciau neskubejau pirkti(kaina nera maza),pasikonsultuosiu su dermatologu,o tada ziuresiu. Jeigu jau ir daktarai nepades,tai belieka nusisauti..
Gabija
2008-05-24 16:57
Kenciu ir as ne ka maziau nuo tu bjaurybiu spuogu.. Kita savaite eisiu pas dermatologa,tikiuosi,kad man diagnozuos dar pagydoma situacija .. O man nuo dideles veido prieziuros(kaip rekomenduojama) atvirksciai,kuo kruopsciau priziuriu,tuo labiau mane beria.. Tikras siaubas. Vaikstau pas kosmetologe,bet pagerejima matau labai menka. Ji rekomendavo krema su antibijotiku,girdejau,kad antibijotikas padeda,taciau neskubejau pirkti(kaina nera maza),pasikonsultuosiu su dermatologu,o tada ziuresiu. Jeigu jau ir daktarai nepades,tai belieka nusisauti..
dvl
2008-05-09 03:01
1. atsisakyti visu rusiu pienisku produktu!
2. atsisakyti sokolado bei riesutu!
3. stengtis pakeisti kepta maista- virtu!
4. stengtis maziau vartoti angliavandeniu!
5. prauskit veida vyrintu vandeniu!
6. gerkit daugiau vandens!
7. aciu, kad skaitet!
linkiu visiem kantrybes bei sekmes!
kairys ..
2008-05-08 22:29
pas mane abi kojos kairios ,nezinau ka daryt ,viska isbandziau bet niekas nepadeda
zmones padekit :DDD
li
2008-05-04 15:29
Ruta, man tai pat dave lasjona nuo spuogeliu, sake vakarais tepti, ir tokia kremine pudra Actipur(rytais tepti). man tikrai lb padejo. naudojau ir garnier ir loreal ir t.t. tai dermotologe sake viska ismest, taip pat ir pudra ir maskuojamus piestukus. sake naudot tik vandeni, ta lopsjona ir ta kremine pudra. 3sav taip darau, viskas lb pagerejo, spuogeliai dingo, tik kartais koks vienas pasirodo, bet su to lasjonu prispaudziu ji, ir isnyksta per pora dienu. tai kad tikrai patariu kiekvienai nueit pas gydytoja, o ne pas kosmotologe ir soliariumus.
Greta
2008-04-27 19:48
geriausias vaistas tai soliariumas.oda tampa rudesne todel spuogai ne taip issiryskina,olempos juos isdziovina.
Patarimas :]
2008-04-24 19:49
Sveiki, pati turiu šią problema, bet kaip matau yra labiau nukentėjusiu nuo jų.Tai va, turiu toki gera, namini recepta nuo spuogu gydymo, taigi, uzsivirinkite pieno(labai nedaug) ir sumaisykite virinta piena su mielėmis , kol gausis tiršta masė, istepkite veida, ir palaukite kol apdžius, apytiklsiai koki 10 minuciu, po pirmo karto nedarykit jokiu isvadu, nes dar niekas praktiskai ir nepasikeis, bet tai darykite reguliariai, i savaite 2-3 kartus, ir rezultatus pastebesite, oda tampa lygesne, švelnesne, o ir spuogai nyksta :)) Sėkmėėės!
Gabrielė
2008-04-01 18:10
Tai va aš tik šiaip sumasčiau parašyt gerą naujieną: man dermatologė duos sarašą prausiklių ir kremų, kuriuos galima naudoti. Kai kurie reklamuojami kremai, šveitikliai ir pan. labai kenkia mūsų odai, nors juos reklamuoja kaip ’labai gerus’. Tai va, parašysiu aš jums, mielieji, tą sarašą, kad visi galėtumėt tokių nusipirkti:)
O šiaip dar mama ne už ilgo pirks man tokį kremą, kuris kaip teigia dermatologai ir gydytojai, yra su antibiotikais ir hormonų gamybą blokuojančiomis medžiagomis, kurios veikia panašiai kaip kontraceptinės piliulės, tačiau jis veikia tik veido odą, o ne visą kūną, taigi nustojus vartoti jį nebūna šalutinio poveikio (pvz.: nepradeda smarkiai didėti svoris ir pan.). Dermatologė sakė, kad skirtumas pasimatys jau po poros savaičių, o pats gydymo kursas truks apie tris mėnesius, na bet čia geriausia dalis: SPUOGAI NEBEATSIRAS IR VISIŠKAI UŽGIS MAŽDAUG METAMS!!! O gal net ir daugiau:) Taigi po savaitės gausit sarašą su priemonėmis veido odai.
Su pagarba, Gabrielė:)
Gabrielė
2008-03-26 21:04
Turiu gerą patarimą. Gali pasirodyti kvaila, bet tai tikrai padeda. Taigi receptas būtų toks:
1.Prisipilkite pilną puodą šalto, nevirinto vandens (geriausia iš krano).
2.Palaikykite ta vandeny maždaug 4-5 dienas, kad išgaruotų chloras. (Vanduo iš krano pilnas kenksmingo chloro, kuris skatina spuogų atsiradimą)
3.Po 4-5 dienų pasemkite puodelį to vandens ir įspauskite maždaug šaukštelį paprastos dantų pastos (aš asmeniškai naudojau ’Colgate’)
4.Gerai išmaišykite mišinį ir su vatos tamponėliu valykite odą rytą ir vakarą maždaug savaitę.
Patikėkite, rezultatai stulbinantis, o ir pinigų papildomų nereikės leisti:) Gali atrodyti keista ir kvaila, bet aš visuomet taip darau jei pastebiu , kad kyla spuogeliai ir žinokit laaaabai padeda. Todėl pamėginkit ir jus, juk visai nesunku.
Su pagarba, Gabrielė:)
griana
2008-03-20 00:44
Siūlau pabandyti suplaktinę su ichtiolu. Jos galima nusipirkti universiteto vaistineje. Kaina apie 5,50, o padeda tikrai neblogai. Suplakus buteluke esanti turini tepti ant spuoguotu veido vietu pries miega, ar siaip besedint namuose ir neplanuojant niekur eiti (tepalas turi pilkai balta spalva). Nekisant nagu prie spuogu - rezultata turetumete pamatyti l greitai.
Ruta
2008-03-18 16:33
snd buvau pas dermatologa, israse kazkokio losjono nuos spuogu ir acnecolor. tikiuosi pades ;] nes veidas spuoguotas ir atrodau baisiai :/
Gabrielė
2008-03-08 17:56
Murkute> štai radau viena tinklapį:)
http://www.lazeriniscentras.lt/lt/spuogu_gygymas.html
Gabrielė
2008-03-08 15:38
DĖMESIO!
Spuogų turiu jau mažiausiai 2-2,5 metus ir tik visai neseniai nusprendžiau, kad jų turėti visai nebenoriu. Ėmiau bandyti visas įmanomas priemones, prisiskaičiau galyyyybę patarimų, netgi nuėjau porą kartų pas kosmetologę pasidaryti veido valymo. Žodžiu daug iškentėjau ir vos nenuleidau rankų. Bet mano mama ilgai stebėjo mano kankinimąsi ir suprato, kad nieko geresnio tikriausiai negalėsiu sugalvoti ;D Kadangi ji yra šeimos daktarė, tai nuvedė mane pas savo darbe esančią ODOS LIGŲ GYDYTOJĄ. Tai ir buvo mano pats pirmas žingsnis švarios ir gražios odos link. Odos ligų gydytoja tik nusišypsojo ir pasakė: ”Matau, mergaite, kad tu tai jau užsibrėžus tikslą išsigydyti spuogus”. Ir tuomet ji man patarė mane išgelbėjusį kremą ”Imex”. Tai paprasta 20g. tubelė, kuri daro stebuklus. Liepė ją tepti rytą ir vakarą ir po dviejų savaičių ateiti pasirodyti. (”Imex” galite įsigyti kiekvienoje Eurovaistinėje, jo kaina 42,09lt.) Taigi aš taip tepiausi dvi savaites. Man gydytoja dar patarė gydomąją pūdrą-kremą nuo spuogų ”Aknecolor”. Ji taip pat daro STEBUKLUS. (”Aknecolor” galite įsigyti kiekvienoje Eurovaistinėje, jos kaina 22,59lt.) Dariau dar šį tą ko gydytoja man nepatarė: Kiekvieną rytą ir vakarą prausiau veidą specialia prausimosi želė ”Teenagers”. Man tai irgi be galo padėjo. (”Teenagers” galite įsigyti kiekviename prekybos centre arba kosmetikos parduotuvėje, jos kaina ~10,00lt.) Taigi taip tepliojausi dvi savaites ir tuomet negalėjau patikėti. Spuogai VISIŠKAI išnyko!! Oda tapo lygi ir švelni. Nei vieno randelio, nei vieno spuogelio. Buvau tiesiog PRIBLOKŠTA... Atėjau pasirodyti gydytojai ir ji mane pasveikino, apkabino ir pasakė: ”Tu katik išsigydei paprastosius spuogus”. Dabar man jie nebeatsiranda jau kokius porą mėnesių, o tai palyginus labai daug, nes prieš gydymą, man jie atsirasdavo kasdien. Dabar aš begalo laiminga. Visi stebisi ir klausinėja kaip aš tai padariau. Nors mano vaikinas visuomet sakė, kad aš graži (netgi tuomet kai turėjau nemažai spuogų), dabar jis tiesiog neteko žado! Vieni vasarai artėjant stengiasi numesti svorio, kad paplūdimyje galėtų nesivaržydami degintis ir maudytis, o aš nusprendžiau vasaros proga pasidaryti sau dovaną ir išsigydyti Aknę.
P.S. Labai tikiuosi, kad šis mano paprastutis komentaras kažkam padės taip kaip padėjo man. Turėjau spuogų ir žinau ką tai reiškia, todėl linkiu visiems nenuleisti rankų ir stengtis dėl savo grožio, nes paskui būsite laimingiausias žmogus pasaulyje.
Su pagarba, Gabrielė:)

ziaurus pabaisa,....
2008-02-12 22:11
nu jo ce paskaites ziuriu kad ne as vienas del to kamuojos stiprei:(as nzn mano oda baisi liko gilus randai nuo didziuliu spuogu ir taip jau 3 metai kai kovoju...iki sios ziemos as buvau isbandes viska visiskai viska ,visus tepalus visus antibiotikus(kurie tik sveikatai pakenke)ir niekas nepadejo db vaikstau po lazeriu privacioj anglijos ligoninej lazeris tipo pats naujausiais isradimas pasaulija kovoti su tokia liga ir kainuoja nesveikus pinius tai 2500lt kas dvi savaites...truputi padea is tiesu bet labai jau letai ir brangu,,ir atliko jie man daug tyrimu ir nustate kad tai tik hormonai kaip ir daugeliui:(
Gaba
2008-02-09 00:17
Tie spuogai varo mane is proto! Nebezinau ka daryti nors atrodo nelabai ju daug. Daugiausia man yra ant kaktos ir ant zandu po akimis:( Labai negrazu, bet nezinau kokias priemones vartoti, kad tie nenaudeliai pagaliau imtu nykti ;D Gal kas zino geru patarimu?
toks pats
2008-02-02 01:21
Mane taip pat kankina sita problema ir net nebezinau ka ir daryti tepu ir vartoju visokiu kremu ir prausimosi zele ir dar t.t bet nieko nepadeda daugiausia atsiranda ant kaktos, retkarciais man jie nustoja augt ir atrodo atsikraciau sios ligos bet praeina kokia 1-2 dienos ir vel kartojasi tas pats. Labai nervina sitas dalykas, neistveriu ju neispaudes :( ka daryt?
nusimines 16
2008-01-27 17:38
man 16, kaip ir daugeli mane kankina spuogai.. pries kokius metus nuejau pas savo daktare del gripo, ji pamate kad turiu daug spuogu ir israse tokius vaistus.. bet nieko nepadeda... nezinau ka daryt.. kol kas spuogu nera labai daug, bet vienas kitas isdygsta, o kai jis sugyja palieka randelis.. cia visi raso kad spaudyti spuogu negalima, bet man kitaip neishejna.. gal cia man tik vienam, bet neispaudus spuogo man jis pasidaro lyg mazas apgamas.. tai juos spaudau.. nezinau ka daryt.. matau, kad cia niekas nieko nepataria, na bet jei atsiras geru zmoniu tai parasykit ka daryt :(
Sonis
2008-01-06 11:44
patikekit ir as del ju kentejau.. ko tik nebandziau. Viskas prasidejo nuok kirpciuku is pradziu bere tik ant kaktos nuejus pas odos gydytoja man israse Iwostin prausimosi geli ir naktini krema, tikrai, kad geras rezultatus greitai pamaciau, bet tose vietose kur buvo spuogelaii eme atsirasti randai, tada dar nusipirkau Imex tepala nuo randu siaip neblogas, padejo.. bet po visu gydimu spuoai perejo ant smakro tai gydau tuo paciu metodu spuogu nera, bet randelaiia negyja, net nezinau kaip juos gyditis, gal kas zinot kokiu vaistu nuo randeliu?? :) buciau labai dekinga!
gita
2007-12-19 20:57
sveiki,man 27 metai. Spuogai kamuoja nuo 14 m.Oda švari buvo tik nėštumo metu. Spuogų daugiausia ant smakro. Nežinau ką daryt.Ryte pabudus bijau žvilktelt į veidrodį. Veido valymas dar labiau pablogino. Išbandžiau įvairiausių priemonių, išskyrus kontraseptikus. Žadu gerti.sėkmės
murkute
2007-12-06 22:42
sveikutes mergytes:) o ar lazeriu proceduros tikrai padeda??kokios ju kainos,ir kur vilniuj yra gal galit kas nors parasyti??? busiu lb lb bl bl lb lb dekinga :))))
vika
2007-12-03 09:08
sveiki visi. man 24 metai, spuogai kankina koki 10 metu, viska isbandziau, patikekit manim, kai geriau kontraceptines oda siek tiek apgijus buvo, bet tereikejo juos nutraukt, ir pamaciau tikraji siauba, ju tiek daug kad atsigriebiau su kaupu, sunkiausiai tas, kad jie visiskai negyja, palieka randa, nors ir as ju nespaudau, kol vienas spuogas gija (o tai trunka apie 1 men) pridygsta dar simtai.... nu kazkoks kosmaras, kremiukai, prausikliai,vaistai,visos priemones man jau isbandytos.. ryzaus lazeriui. lazerio proceduras atlikau visas galimas. gyde vilniuje. padejo labai, oda grazi buvo(nu aisku liko tu randu) bet palyginus buvo superrrrrr, ir ka jus galvojat visas dziaugsmas truko labai neilgai, gal koki tai 0,5 metu, ir praktiskai spuogai pabiro dar efektyviau, ju dar daugiau!!!!!!!!! pradeciau vel gerti kontraceptines tabletes bet su vyru norim susilaukti vaikelio, bet ir cia problema jau metai kaip nera taip nera... galvoju gal tai hormonai kalti, bet dermatologai teigia kad plaukuotumo nera, tai cia tikriausiai bus paveldimumas. nu kaip toliau gyvent nezinau, baigiu visai bet kokia vilti prarast... jei kas zino kokiu dar stebuklu tai parasykit...
sandra
2007-11-26 10:57
sveiki, man 21m. Mane spuogai kamuoja jau 5m. Mane beria ties smakru ir apatiniu zandikaulu. Tie spuogai labai pulingi. Taip pat kamuoja inkstyrai. Mano veido oda yra labai riebi. Gal galite patarti kokius vaistus vartoti? Kaip oda priziureti?
hmm
2007-11-11 22:18
Manau, labai svarbi mityba, reikia gerti daug skysciu, pamirsti ”vakareliu maista”, nepersivalgyti. Tai nemazai padeda :)
Nelaimingas
2007-11-09 13:23
Man dabar 27 m. spugai kamuoja nuo 13 m. Kur butu galima issitirti nuo ko kyla.Aciu
Patenkinta
2007-10-27 12:42
Mane spuogai kankina kokius 2 metus.anksciau naudojau dofferin npadejau nuejau pas kosmetologe liepe differina ismesti nes jis uzdeda plevele kazkokia ir kai ejau veido valymo negalejo man ju niekap ispaust per ta plevele,pries kelius menesius pradejau naudoti anessi priemones tonika,krema zele,viska ko reikia spuogai pradejo mazet tada i savaite 1 karta eidavau veido valymo ir dabar einu tai ju beveik nebera ;)
anonimas
2007-10-09 22:54
Sveiki ar spuogai gali atsirasti nuo mitybos pvz. kokio nors maisto ar gali but maistuj alergija kur nuo to gali atsirast ant veido spuogu.?
pasieksiu savo tiksla prisieki
2007-09-21 16:19
sveikuciai visi. Mane taip pat kamuoja spuogai, ir beje niekada negaleciau pasakyti kad jie mano gyvenimo draugai??? kokie draugai??? :/ nekenciu as ju, ziauriausi priesai ir tikriausiai ziauriasniu nera! kas juos gali vadinti draugais? nesuprantu! tai va o dabar apie gydyma, gydausi jau gal 3 metus, dariau veido valymus, ejau pas dermatologe, geriau antibiotikus, nuo kuriu lb skaudejo skrandi, net valgyt negalejau, tik dziaugiausi kad sukudau, bent jau artimieji pastebejo:)Taciau rezultato kaip nera taip nera, bent jau tokio kokio tikiuosi. na zinoma truputy maziau spuogu, bet man nereikia maziau, man reikia visko arba nieko. o siuo atveju turiu gaut viska ir taskas.Nezinau ka daryt, kartais taip verkiu, kad net dust pradedu, bet tik tada kai niekas nemato, nes nenoriu kad visi matytu mano silpna vieta. esu stipri net labai, tikrai nemyscioju del kiekvieno nieko ir patikekit manim as iveiksiu tuos prakeiktus spuogus, nebuciau as jei neiveikciau, o kai iveiksiu parasysiu ir jum kaip tai padariau:) kad ir jus taip galetumet:)
spuoguotuke
2007-08-16 12:36
Sveiki
na si problema yra baisi, nes ir pacia kankina. man 23 metai. anksciau buvo, bet maziau. pastaruoju metu jie plinta regis, nors as ir nespaudzioju ju. taip pat lankiausi ir pas kosmetologe, ir pas dermatologus. geriau antibiotikus, visokius tirpalus ir tepalus is VU vaistines pirkau ir tepiau, bet rezultato nera. mano hormonine sistema siek tiek streikuoja, taciau kosmetologe pasake, kad pulingi spuogai buna tada, kai netvarka su zarnynu, o man butent ir dygsta ant smakro, sonuose veido pulingi spuogai. skauda. dar pastaruoju metu oda tapo kazkokia siurksti labai (po to kai hormoniniu cia tokiu kremu patepiau). siaip as jos negaliu normaliai isvalyti, labai riebi oda, yra inkstiru, del to ir kyla spuogai. pas kosmetologus valyti ne nenoriu pradet, nes reiks kas savaite eiti. ir dar tie spuogai ilgai nenyksta. speju, kad truksta vitaminu kokiu. anksciau mieles nuimdavo, o dabar nepadeda. dar dermatologe klause, ar mano dantys sveiki. tai kai pasakiau, kad turiu kiaura sakni (ten matyt slypi infekcija), tai ji pasake, kad butinai reikia susitvarkyti dantis. tik va uzsirasiau i eile ir turiu laukti iki spalio..... o oda baisi. randeliu pilna. geda net jau tokiame amziuje. tai dabar visu moteru oda man grazi tik ne mano. kompleksu isivariau as del jos.. neteisingas tas pasaulis, kitoms muiliuko uztenka ir atrodo super.. gal kas gali numesti gelbejimosi rata?
mergytee
2007-07-28 17:49
labutis visiems,jo turim labai didele problema mes cia visi.paciai tie spuogiukai tai tragedija!!! naugoju jo daug ka,bet tas vyrukas sake kad mes nekantrios labai ir reik ilesni laika ta paty daikciuka panaudot,gal taip ir yra,taciau tikiu tik vienu dalyku,kad padeda tik lazeris,kaune yra puiki klinika ir jau nusprendziau joje apsilankyti,,kiek galim mergytes kentet@@ sekmes visoms
SAVAS
2007-06-29 15:15
SVEIKI.
KA DARYT DEL SPAUOGU JIE TOKIE BAISUS NORISI VERKT KAIP JUOS ISNAIKINT NIEKAS NEPADEDA NET PANOS NEZIURI I MANE
Sali
2007-06-09 21:58
Sveiki mane spuogai kankina jau 10 metu ir niekas nepadeda...o isbandzuau tikrai daug brangiu kremu,ejau pas kosmetologus.Manau kad del visko kaltas organizmas ir harmonu pusiausvyra.Baisu pasidaro kai pagalvoju kad tie spuogai niekada neisnyks.Bet kaip sakoma nereikia niekada nuleisti ranku ir vis bandyti kazkokius naujus budus.Jei zinote kokiu patarimu kaip isgyti nuo sio diskomforto prasau parasykit:)
sigulka 19
2007-05-23 18:48
oi zinokit ir mane tie spuogai kankina be galo, jau kokie 1,5 metu. visa paauglyste isaugau be jokio spuogelio o dabar se kad nori... bandziau ir bandau viska kovai su jais ka tik nauja perskaitau ar suzinau. buvau ir pas gydytojus–nepadejo.siuo metu pavyzdziui naudoju prausikli jautriai odai, tos pacios firmos krema irgi jautriai odai ir bandau pasitelkt i pagalba liaudies medicina pvz valyma medetkom, garinima ramunelem, agurkus, dar geriu alaus mieliu tabletes ir vartoju kuo daugiau vitamino C nes nusilpes imunitetas, o tai irgi lb svarbu. rezultatu dar nematyti nes per mazai laiko praejo bet kazkodel tikiu kad nors kiek pades siaip medetkos ir ramuneles nuramina oda, nuima ta raudoni nuo veido.dar kartais pasitepu acne color bet stengiuosi daznai netept kad oda kvepuotu kuo daugiau nors spuogu ir daug – visa kakta, skruostuose ir ant smakro. pries menesines ypac paumeja. bet zinau viena: ne vien tik ivairios priemones padeda ar nepadeda naikint spuogus, daug kas o gal ir daugiausia dar priklauso ir nuo emocines busenos,itampos,streso, nusiteikimo ir tikejimo kad viskas susitvarkys.zinau kad sunku nesinervint siaip esu lb jautri tas irgi ne i nauda bet stengiuos kiek galiu neimt visko i galva. kas del maisto tai isitikinau kad bent jau man jis neturi itakos spuogam,net bandziau laikytis dietos beveik nieko nevalgiau nes daktarai taip sake, nukritau svorio nors ir taip per mazai sveriau, dziaugiuosi kad laiku sustojau, aplinkiniai atvere akis.aisku dieta nepadejo, visiskai jokio pagerejimo. tiesa saldumynu valgiau ir valgau mazai, tiesiog neturiu jiems didelio poreikio, nors girdejau kad ju butina vengt ypac sokolado kas turi problemu del spuogu. zodziu sekmes visiem, stenkites maziau i veidrodi ziuret, maziau stresuoti reikia ar nereikia ir niekada nenuleisti ranku, viltis mirsta paskutine, nors man ir paciai taip galvoti lb sunku:)
Rasa
2007-05-17 22:42
sveiki visi, na išties spuogai yra labai didelė ir nemaloni problema, bet įmanoma su ja kovoti. Visi matyt esate išbandę daug būtų ir labai linkiu, kad gydymas būtų efektingas, tačiau vienas didžiulis prašymas jums - nespaudykite spuogų patys. Aišku yra išimčių, bet jei norit pamatyti to pasekmes, siūlau nueiti į google ir pasirinkus vaizdų rodymą įrašyti ”acne”. Patikėkit noras dings...
Aurute
2007-05-04 21:43
man 20. Spuogai kamuoti pradejo kazkur nuo 16m. Isivariau toki kompleksa, kad atrod jok kai bendrauju su zmogumi, jis ziuri tik i mano spuogus del to nejauku pakelti akis. Bandziau labai daug priemoniu kosmetiniu, bet taip visiskai ir nepadejo. Dabar siek tiek apsiramino, bet nuo spaudymo liko nemazai randeliu ir pigmentiniu demiu, del to nepatariu pacioms spaudyti, tikrai ne i nauda.Galvoju gal reikia pradeti vartoti kontraceptikus, nes daugelis sako kad tai padeda, o randus susitvarkyti tikiuosi tik su lazeriais, girdejau kad sutvarko veida taip, jog beveik nieko nesimato...
Vaikinas
2007-04-27 20:42
Spuogai greit neisnyksta. Galiu duoti viena gera vyriska patarima :)) Merginos yra labai nekantrios, pabande viena krema pora savaiciu ji numeta, tipo nepadejo. Taigi, reikia vienodu priemoniu komplekta naudoti ne maziau kaip 3 menesius, tada spresti, ar padeda ar ne.
As irgi isbandziau daug ka.
Kas man labai padejo?
1. Prausiklis ROC Dermatologic PURIC-AC bei butinai tos pacios serijos kremas
Jei oda labai riebi, labai geras VICHY NormaDERM prausiklis bei butinai tos pacios serijos kremas. Kada pradejau naudoti sita prausikli, labai issausejo oda, todel patariu pradziai labai nedideli kieki ir tik ryte arba vakare. Po savaites galima 2 kartus praustis :))
2. Kremas Differin - jis daro stebuklus.
3. Labai gerai nusipirkti ir losijona, tonika, bet tai nera butinybe.
PO TRIJU MENESIU oda taps zymiai zymiai svaresne ir be spuogu.
Kada pirma karta nuejau pas kosmetologe, ji man dare veido valyma benzoilo peroksidu. Sako oho, jau senai reikejo veido valymo. Buvo tiek daug spuogu, kaip siaubo filme. Tiumet ir emiausi veiksmu. Kai nuejau pas ja po puses metu, ji buvo apstulbusi! Sako tavo oda tokia svari, kad tau dabar valyma darysim tik po metu :)
SEKMES VISIEMS!
sandrute
2007-04-19 23:51
man 21m su spuogai jau kovoju nuo 11m, kai prasidejo pirmieji. Pradžiau gydytis tradicine medicina, o iki dabar išbandžiau gal jau visas kosmetines priemones ir rezultatas 0. Dabar veidas nusetas randais, net geda galva pakelti pries žmones, šiaip labai prastai jauciuosi del tokios ligos
Neringa17
2007-04-11 19:31
naudokite arbatmedzio aliejuka...;) jis smirda, bet rezultatas yra...kainuoja iki 17lt vaistineje... tik merginos turekite kantrybes...;) ir mane jie vargina gan seniai, ypac inkstirai...ju pilna... tik panaudojus arbatmedzio alieju ir paciai juo pradejus po truputy ir atsargiai spaudyti...sumazejo... tik jokiais budais nespaudykite, jeigu oda jautri...
Žana
2007-03-19 11:22
Aš pagimdžiau, bet spuogai vistiek auga. Tik džiaugiausi per nėštumą, nes veidas buvo švaresnis.
Žana
2007-03-19 11:08
Aš pagimdžiau, bet spuogai vistiek auga. Tik džiaugiausi per nėštumą, nes veidas buvo švaresnis.
elllla
2007-03-07 21:03
gal zinote kuri nors apie kremus nuo spuogu ”unitone”, ”ruboril” ir kazkas panasaus i ”roc....”, tikslaus pavadinimo nzn, kainuoja apie 48 lt, prasau skubiai patarti!!!!!!
Juste
2007-02-28 19:45
sveikos! norejau su visom pasidalinti info kaip kovoju su spuogais.
si beda atsirado kazkur pries 1.5 metu, kai nustojau naudoti kontraceptines tab.
kiekviena veido pora uzsikimsus. to negalejo paslepti jokia pudra. valymas padedavo savaitei, paskui dygdavo nauji spuogai.
siandien esu labai laiminga, nes pagaliau matau pagerejima. :)
veida nusiprausiu muilu, paskui prausikliu is AVON (problematiskos odos prieziurai), paskui nuvalau AVON toniku nuo inkstiru. o tada valau medetku arbata. uzpilu medetkas karstu vandeniu, palaukiu kol atves ir suvilgytu vatos tamponu valau veida. galiausiai tepu SAN SOICIS (SANSOSI) antibakteriniu kremu( Sarmoj pirkau apie 40lt). jei kyla spuogas, dar patepu arbatmedziu aliejuku.
jau 3 savaites taip darau- rezultatai labai geri!!! :)
nusiminus
2007-02-10 19:54
kaip isnaikinti ant nugaros esancius spuogus?
alisse
2007-01-21 12:40
niu o man 21metukai...spuogai - mano gyvenimo draugai:(nepalieka jie manes jau ilgokai:(isbandziau nuo pigiausiu iki brangiausiu priemoniu, nuo zoleliu iki...geriau kontraceptines taciau turiu kitu problemu, nebegaliu ju gerti...tj net neisivaizduoju ka daryti:(((kosmetolaogai, dermatologai padeda tik trumpam:(o ginekologai siulo vaikuti gimdyti tada isnyks, bet ir tai kur garantijos:((gal kas ka nors zinote?kaip dar galima sujais kovoti?:(
catty
2007-01-18 19:05
man yra labai daug spuogu ant nugaros padekite
rutele
2007-01-06 21:46
man 21 metai.Spuogai kamuoja ja nuo paauglystes, gal nuo 14,15 metu.Per ta laika ka tik neisbandziau,visas imanomas priemones,buvau ir pas geriausius kosmetologus ir pas dermatologus...geriau hormoninius vaistus Diana-35, bet niekas taip ir nepadejo iki norimo rezultato. Per paskutiniuosius metus karts nuo karto vaikstau i solariuma, tai odos bukle siek tiek pagerejo,visos kitos priemones duoda tik trumpalaiki rezultata. Tiesa, ant kaktos ju jau nera,tai bent tai dziugina.Daugiausia ju yra aplink smakra.Dabar uzsisakiau isreklamuota preke Proactivsolution. Gal pades...
rutele
2007-01-06 21:30
man 21 metai.Spuogai kamuoja ja nuo paauglystes, gal nuo 14,15 metu.Per ta laika ka tik neisbandziau,visas imanomas priemones,buvau ir pas geriausius kosmetologus ir pas dermatologus...geriau hormoninius vaistus Diana-35, bet niekas taip ir nepadejo iki norimo rezultato. Per paskutiniuosius metus karts nuo karto vaikstau i solariuma, tai odos bukle siek tiek pagerejo,visos kitos priemones duoda tik trumpalaiki rezultata. Tiesa, ant kaktos ju jau nera,tai bent tai dziugina.Daugiausia ju yra aplink smakra.Dabar uzsisakiau isreklamuota preke Proactivsolution. Gal pades...
daiva
2006-12-27 13:36
sveiki...tie spuogai man jau bloga nuo ju...tik priesh metus dziaugiausio grazhia veido oda...dabar man 16 metu ir atsiranda ant kaktos skaudus spuogai kurie yra viduje.ash zinau kad negalima ju spaudzioti bet kitaip negaliu paskui buna zaizdos kurios gija ilgai.o ta wellwoman nuo keliu metu galima gerti?..
16metis
2006-12-06 19:29
Jaunatviniai spuogai atsiranda nuo hormonu pusiasvyros , tai kada ta pusiausvyra susibalancuoja , mazdaug nuo keliu metu? Ir ar pradejus uzsimineti seksu nekyla buten jaunatviniai spuogai?
linai
2006-10-28 15:09
gal bandyk imuniteta stiprinanciu kokiu pagerti - jei puliniai vargina
xy
2006-10-02 11:00
Sveikos. Man 21m.Pries kokius 3 metus pradejo kamuoti spuogai. Dermatologe pasake, kad dar neisaugau is paauglystes, kad tai kalti hormonai, gal genetika, bet man ji padeti negalinti. Nusivyliau. Tada vaistineje nusipirkau Wellwoman(nes reklamoje parasyta, kad sureguliuoja hormonu pusiausvyra) ir Scinoren kremo. Tai vos menesiui praejus pastebejau pagerejima: spuogai taip sumazejo, kad beliko tik tokios raudonos demeles, o ir nauji ne taip greit dygsta. Dar pastebejau, kad spuogai paumeja, bent jau man, suvalgius mesos. Tai stengiuos vengti mesisku patiekalu. Dar vieno draugo mama patare veida val;yti jonazoliu nuovyru: spuogeliai greiciau subresta. tokia mano patirtis :(
Elena 16
2006-09-30 12:44
Varkseles labai jus uzjauciu mane kamuoja netik spuoguotumas , bet ir padidejes plaukuotumas , taciau pagalbos is mediku taip ir nesulaukiau,,,
nusivylusi
2006-09-10 00:20
man 15m o spuogai kankina nuo 10.mane gasdina ne tiek spuogai kiek inkstirai,ju pilna ant smakro.jie tokie balti.niekaip nepranyksta.
ar galiu gerti kokius vaistus?prasau padekit!
Lina
2006-09-02 18:06
Man 23 metai, pries metus pradejo atsirasti ant veido bei nugaros siaubingi spuogai, pulingi, vos ne melyni ir labai skaudus. Einu pas kosmetologe kiekviena men. ir pas dermatologus buvau, tie ju tirpaliukai nepadeda, nebezinau ka daryti! Neseniai pradejau galvoti, kad gal tai mano hormonuose netvarka, nes ir pastoti jau metus negaliu, ar gali taip buti? Gal reikia tirtis del hormonu? Kontraceptiniu gerti negaliu, nes noriu pastoti, tad nezinau nei nuo ko pradeti...
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai