Neįtikėtini pojūčiai kosmetologo kabinete

Aktorė Dalia Michelevičiūtė prisipažįsta, kad tokios akimirkos, kai gali ištrūkti iš repeticijų, spektaklių, gastrolių ir leisti sau nebėgti, ją aplanko itin retai. Tačiau darbas yra toks, kad visuomet reikia atrodyti žvaliai ir be nuovargio veide. Į estetikos centrą „Kosmedija“ aktorė Dalia Michelevičiūtė suka ieškoti atgaivos. „Aktorės veidas yra jos darbo dalis. Kaip ir balsas, kaip visas kūnas. Jis yra Šventosios Dvasios buveinė ir kartu mūsų darbo įrankis. Tenka būti įvairioje aplinkoje. Sakykim, vaidinant spektaklyje „Romeo ir Džuljeta“, daug visokių miltų, dulkių. Tad šita procedūra – labai didelė atgaiva”, – sako aktorė, pasiruošusi išbandyti estetikos centro siūlomą naujovę.
 

Svarbu teisingai pasirinkti


„Neįtikėtina!“– taip Sesha skin therapy kosmetiką ir rezultatus, kurių galima su ja pasiekti, apibūdino vienos klinikos Didžiojoje Britanijoje valdytojas.
Tai buvo pasakyta vykstant „Estetinės medicinos“ žurnalo („Aesthetic Medicine“) kasmet rengiamoje apdovanojimo ceremonijoje, kurios metu skiriamos tokios nominacijos, kaip Geriausia metų klinika, Geriausias metų estetinės įrangos tiekėjas, Injekcinis metų preparatas ir kiti. Sesha Skin Therapy teko 2009 metų geriausio produkto vardas. Geriausia Didžiojoje Britanijoje Sesha Skin Therapy pripažinta pagal klinikų, spa centrų, gydytojų, dirbančių su šia produkcija, bei klientų atsiliepimus.
Pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaudamasi Sesha Skin Therapy gavo šią nominaciją:
• produkto efektyvumas. Geri rezultatai – pokyčiai pastebimi jau po 14 dienų naudojimo, taip pat stiprus yra ilgalaikis veikimas, dėl kurio oda tampa elastingesnė, storėja epidermis, smulkios raukšlės išnyksta arba tampa mažiau matomos.
• Saugumas. Patvirtinta FDA – Amerikos vaistų ir maisto valdybos, kaip visiškai saugi naudoti net pačiai jautriausiai odai. FDA pripažinta ir kaip prasiskverbimo pagerinimo technologija (PET), dėl kurios veikliosios medžiagos nekenkdamos pasiekia net giliausius odos sluoksnius.
• Patrauklumas vartotojams. Malonios tekstūros, konsistencijos bei subtilaus kvapo Sesha Skin Therapy priemonės dienos pradžią ir pabaigą paverčia maloniu grožio ritualu.
Estetikos centro „Kosmedija“ specialistė aktorei D.Michelevičiūtei pasiūlė ypatingas procedūras su nauja amerikietiška Sesha Skin Therapy kosmetika.
Aktorei buvo atlikta Sesha terapija su peptidais ir deguonimi, senėjimo prevencijos programa.
Tai nėra įprasta grožio procedūra, apsiribojanti elementariais kosmetinės procedūros etapais. Ši procedūra turi ilgalaikį poveikį. Pradiniame etape labai svarbus žingsnis yra fermentų terapija, aktorei Daliai parinkta, atsižvelgiant į jos odos ypatumus. Pagrindinis priemonės komponentas – kasos fermentų kompleksas.
Ši priemonė arba kitaip dar vadinama kasos fermentų terapinė kaukė (angl. Pancreatic enzyme therapy mask), yra sukurta stimuliuoti, giliai valyti ir detoksikuoti odą. Ji tirpdo negyvas keratinizuotas odos ląsteles, tačiau nepažeidžia sveiko odos audinio. Joje esantys lipolitiniai (riebalus tirpdantys) enzimai veiksmingai tirpdo komedonų kamščius. Idealiai tinka ir į aknę linkusiai, ir brandžiai, saulės nuvargintai bei itin jautriai, raudonuoti linkusiai odai.
Fermentų terapija paruošia odą kitiems žingsniams, kurių tikslas – prisotinti odą maitinamosiomis, regeneruojamosiomis bei jos funkcijas stimuliuojančiomis medžiagomis. Oda tampa švelni, pridrėkinta ir spindinti.

 

Istorija: nuo vaistų Sesha Skin Therapy link. Ypatinga pristatymo technologija


Sesha Skin Therapy istorija prasidėjo daugiau nei prieš dvidešimt metų, kai Harvarde išsilavinimą įgijęs mokslininkas dr. Dean Hsieh sukūrė Penetration Enhancement Technology (PETTM) technologiją, kuri leidžia pernešti preparatų molekules ir hormonus į odą ir per ją (transderminiu būdu). Tai yra alternatyva injekcijoms ar vidiniam preparatų vartojimui. Ši technologija sėkmingai panaudota farmaciniuose produktuose, tokiuose kaip testosterono gelis, Clotrimazole gelis ir kt.
PET pritaikyta ir purškiamam į nosį insulinui, kurio tyrimai dar tęsiami.
Amerikos vaistų ir maisto valdybos PET pripažinta visiškai saugia ir pradėta naudoti
 

Sesha Skin Therapy produktuose.


Sesha Skin Therapy nuolat investuoja į mokslinius tyrimus, kad produktai visada būtų gaminami naudojant pažangiausias odos priežiūros technologijas. Siūlo realius moksliniais tyrimais paremtus sprendimus, produktų formulėse naudoja aukščiausios kokybės ingredientus, iš kurių labai didelę dalį sudaro antioksidantai, vitaminai bei saugūs augaliniai komponentai. Sesha produkcija orientuota ne į vienadienį, o į ilgalaikį poveikį. Tai farmaciniai medicinos mokslo patvirtinti produktai. Aktyvūs maitinamieji komponentai prasiskverbia į ląsteles, esančias giliai epiderminiame odos sluoksnyje ir giliau, todėl poveikis akivaizdus ir išliekantis.
 

Kaip veikia PET (Permeation enchancment technology) sistema


PET, gavusi JAV Vaistų ir maisto valdybos (FDA) patvirtinimą kaip visiškai saugi, netoksiška ir alergijų nesukelianti medžiaga, veikia didindama odos pralaidumą aktyviems ingredientams. PET naudojamas junginys yra išgaunamas iš natūraliai gamtoje augančio augalo, ir jis leidžia dideles molekules pernešti į gilesnius odos sluoksnius.
Pasak estetikos centro „Kosmedija“ savininkės kosmetikės Linos Vasiliauskienės, moksliniais tyrimais patvirtinto produkto buvo ilgai ieškota tarp įvairiausių kosmetikos gamintojų pasiūlymų ir pagaliau atrasta Sesha.
Nutri kosmeceutika. Kokie tai preparatai?
Sesha skin Therapy priklauso naujos kartos kosmetiniams preparatams, arba, kitaip tariant, nutri kosmeceutikai. Tai tokie produktai, kurie švelniai, nepažeisdami odos apsauginio barjero, tačiau efektyviai prasiskverbia pro raginį odos sluoksnį ir aprūpina odą plačiu antioksidantų spektru, drėkinamosiomis ir maitinamosiomis medžiagomis.
Šių medžiagų, arba, kitaip tariant, ingredientų pasiūla rinkoje taip pat yra didžiulė, todėl kiekvienos savo vardą gerbiančios kompanijos uždavinys – išsirinkti kokybiškiausius, geriausiai išvalytus, saugiausius ir efektyviausiai veikiančius. Taip pat išmintingai juos sujungti kuriant produktą.
Būtent tam reikalingos ypatingos technologijos, kurias pritaikius, ingredientai nukeliauja tiesiai į tikslą – į atsinaujinti galinčius odos sluoksnius.
Sesha naudoja pačius pažangiausius šiuo metu kosmetologijoje esančius ingredientus, atitolinančius senėjimo procesus. Tai vitaminas A, arba retinolis (skatina naujų ląstelių dalijimąsi, lygina odos paviršių), alfa lipoinė rūgštis, vitaminas E, kofermentas Q10, glutationas (svarbus kovai su laisvaisiais radikalais, atstato vitaminą C), DMAE (medžiaga odos stangrumui, elastingumui sustiprinti, šiuo metu taip pat vartojama injekcijoms mezoterapiniuose liftingo kokteiliuose), vitaminas C ir aibė kitų. Turime serumą, kuriame yra net 12 proc. vitamino C!
Sesha linijos produktai ekologiški, natūralūs ir saugūs.
 

Apie taip dažnai minimą deguonį


Aktorei Daliai deguonies terapija buvo parinkta specialiai, kad atgaivintų, paskaistintų odą, suaktyvintų jos atsinaujinimo procesus ir sustiprintų odos imunitetą.
„Kai oda per mažai aprūpinta deguonimi, ji atrodo pilka ir negyvybinga, lėtėja metabolizmas, viršutinis epidermio (stratum corneum) sluoksnis tampa storesnis, ir ląstelių atsinaujinimo ciklas gali sulėtėti nuo 28 iki 35 dienų ar net daugiau,“ – pasakoja Kosmedija estetikos centro specialistė.
Deguonies terapija gali būti išorinė ir vidinė.
Išorinė – tai deguonies vonios, kaukės, hiperbarinė deguonies terapija (HBOT), ozono (O3 ) terapija, H2O2 arba vandenilio peroksido produktų terapija.
Didesnis deguonies didėjimas pagerina pažeistų audinių gijimą bei mažina randų formavimąsi.
Naujos Sesha Skin Therapy linijos kremas su deguonimi – Oxy Revital PL Cream puiki išeitis nualintai, suglebusiai odai. Jis ypač tinka po lazerio procedūrų, rūgščių šveitiklių, injekcijų, jautriai ir nuo rosacea kenčiančiai odai, kadangi skatina atsinaujinimo procesus, greitina žaizdų gijimą, stabdo randų formavimąsi, labai gerai ramina, maitina ir drėkina odą.
Kreme esanti ypatinga medžiaga, nešanti deguonį, perfluordekalinas atėjo į Sesha iš medicinos, kur jis buvo ir yra naudojamas kaip sintetinis kraujo pakaitalas. Dar kitaip perfluordekalinas vadinamas „dirbtiniais eritrocitais“ ir pasitarnauja donoro organams laikyti iki transplantacijos. Jis lengvai prisijungia deguonį ir pristato jį odos ląsteles, t.y. sustiprina jų kvėpavimą. Oda ne tik atrodo pajaunėjusi ir atsigavusi, bet daug geriau pasisavina kitas reikalingas medžiagas ir jaunėja iš vidaus.
 

Kai kiekviena ląstelė pražysta


Estetikos centre „Kosmedija“ Sesha kosmetiką išbandžiusi aktorė D. Michelevičiūtė apie procedūrą: „Jausmus sunkiausia apibūdinti. Dabar jaučiu švelnų dilgsėjimą procedūros metu, buvo labai maloni vėsa. Toks jausmas, kad po kiekvieno Sesha kosmetikos priemonių potėpio kiekviena ląstelė pražysta. Ateina vasara, manau, kad tai labai geras atgaivos būdas,“ – įspūdžiais po procedūros dalijosi aktorė.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai