Ankstyvą pavasarį džiaukimės gražiais plaukais

Nė vieną pavasarį neišvengiame straipsnių apie grožį bei sveikatą antplūdžio. Ir tai – visiškai suprantama, juk pavasaris – tai tas laikas, kai mūsų noras bei poreikis atrodyti kuo gražiau yra stiprus kaip niekada. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad grožis visada prasideda nuo sveikatos: švytinčios odos, sportiškos figūros, žibančių dantų ir – sveikų, nepažeistų, spindinčių plaukų. Deja, po ilgos lietuviškos žiemos ir šiaip silpnesni šiaurės kraštų gyventojų plaukai dar labiau nusilpsta, pradeda slinkti, lūžinėti. Tokie plaukai jokiu būdu negali būti puošmena. Taigi kaip prižiūrėti mūsų klimato zonos gyventojo plaukus ir užtikrinti jų grožį? Pataria „Cutrin“ kosmetikos specialistė Aušra JUČINSKAITĖ.
 

Šiauriečių plaukai – kitokie


Visi žmonės vienodi. Tai iš dalies tiesa. Tačiau kaip skiriasi mūsų charakteriai, kultūra, temperamentas, taip skiriasi ir kai kurios fizinės savybės. Didelę reikšmę tam turi mūsų gyvenamoji geografinė bei klimato zona.
Vien stereotipu nepavadinsi to, kad pietų šalyse gyvenančių žmonių bei šiauresnių kraštų gyventojų (tarp jų ir Lietuvos) skiriasi ne tik gyvenimo būdas, charakteris, bet ir odos, plaukų struktūra. Didžioji dalis pietiečių dėl nuolatos šviečiančios saulės, šiltesnio oro, gali pasidžiaugti tamsesne, stangresne oda, stipresniais plaukais.
Šiauriečiai dėl kitokių klimato sąlygų, daug mažesnio saulėtų dienų skaičiaus, dažno lietaus, vėjo, sniego ir kt. natūraliai yra šviesesnės odos, plonesnių bei šviesesnių plaukų.
Tai jokiu būdu nereiškia, kad turėtume pavydėti pietiečiams – auksinės garbanos lygiai taip pat gražu ir natūralu, kaip ir tamsūs plaukai, tik joms reikia tik kiek kitokios, šiek tiek intensyvesnės priežiūros.
 

Pirmasis žingsnis – elementari sveika gyvensena


Niekam ne paslaptis, kad grožis kyla iš vidaus. Todėl, laikydamiesi pačių paprasčiausių sveikos gyvensenos principų, labai padėsime sau atrodyti sveikiau, ir, žinoma, – gražiau.
Pirmiausia, atsižvelgiant į metų laiką, reikėtų derinti savo mitybą. Kadangi pavasarį organizmas būna nusilpęs, atsiranda didesnė peršalimų tikimybė, be didesnio vaisių, daržovių vartojimo, labai rekomenduojama gerti ir multivitaminų. Jie puikiai papildys organizmą trūkstamomis medžiagomis.
Siekiant palaikyti puikią fizinę formą bei sustiprinti imunitetą, reikėtų ir šiek tiek pajudėti – suaktyvėjusi kraujotaka teigiamai paveiks ir plaukų sveikatą – jie augs greičiau, bus sveikesni.


Galiausia reikėtų privengti ir apgaulingų pavasario vėjų, kurie kartais atrodo šilti, tačiau iš tiesų dažnai ne tik sukelia peršalimą, bet kartu su lietumi kenkia ir pažeidžia plaukų struktūrą – nešiokite galvos apdangalus ar bent jau skėtį.
 

Speciali priežiūra – būtina


Be abejo, rūpindamiesi savimi ir savo plaukų grožiu iš vidaus, turėtume visa tai derinti ir su išorės priežiūra.
Geriausias bei patikimiausias būdas tai padaryti – išsirinkti kokybiškas, specialiai mūsų kraštų gyventojams sukurtas plaukų priežiūros priemones.
Tokių priemonių gamą siūlo kosmetikos kompanija „Cutrin“, sukūrusi priežiūros priemonių liniją „Nordic Balance“. Šios linijos produktai – specialiai sukurti šiaurietiškų plaukų priežiūrai.
Naujos kartos produktuose, kuriuos gaminant naudojamos aukščiausios technologijos ir kokybiškiausi ingredientai, yra optimalus drėgmės, maitinimo ir žvilgesio balansas šiaurietiškiems plaukams. Naudojant šias priemones, plaukai yra vienu kartu maitinami, drėkinami ir nuostabiai žvilga.
Sau tinkamų priemonių gali įsigyti įvairių plaukų tipų savininkai – yra skirtų normaliems ir ploniems, dažytiems, chemiškai paveiktiems plaukams. Produktuose esančios medžiagos yra subalansuotos būtent taip, kad atitiktų tam tikrų plaukų poreikius.
Normalių ir plonų plaukų linijoje „Energy“ naudojami jūros druskų mineralų ekstraktas ir apimtį suteikiantis chitosanas efektyviai drėkina, kondicionuoja plaukus ir suteikia jiems žvilgesį. Dažytiems plaukams skirtuose produktuose „Color Booster“ vieningą trejopą apsaugą sudaro antioksidantai, polimerai ir UV filtras.
Sausų ir pažeistų plaukų priežiūros produktai „Rescue“ praturtinti mineralais, perlų ekstraktais ir baltymais, kurie padeda atnaujinti plauko struktūrą.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai