TV 3 laidos vedėja Andžela: „Siekime būti sveiki!”

Apie televiziją ir motinystę, grimo ir namų židinio paslaptis, kantrybės išbandymus drabužių parduotuvėse ir kūrybinio darbo žavesį pasakoja TV3 laidos vedėja Andžela Labanauskienė
 

[klausimas]Kas Jums žaviausia ir mieliausia šiame darbe? [/klausimas]
Vienas svarbiausių motyvų dirbti tokį darbą man buvo galimybė paskatinti žmones skirti laiko ir pastangų savo sveikatai gerinti. Turėdami žinių apie sveikatą, galime daug padėti sau ir kitiems. Man atrodo, kad greta mūsų yra nemažai pelenių, pas kurias dar neatskrido jų gerosios fėjos... Todėl malonu pristatyti laidos rubrikas apie grožį, paskatinti moteris skirti laiko sau.
Man svarbu, kad šis darbas skatina intensyviai tobulėti. Tačiau mažiau laiko lieka šeimai (Andželos ir Vytenio Labanauskų šeimoje auga du sūnūs ir dukra - red. past.), ir namuose ėmė rastis tam tikro chaoso (Andžela savikritiškai šypteli...). Vaikai ėmė labiau branginti laiką, kai galime būti visi kartu. Jie, anksčiau savaitgaliais mėgę kur nors keliauti, dažniau prašo: užsikurkime židinį, pabūkime visi kartu. Teko įgyti naujos patirties - išmokti derinti namų rūpesčius ir darbą. Žinoma, šioje srityje yra ir bus ką tobulinti! Štai viena Holivudo žvaigždė pelnė prizą už puikią aktorės karjerą, kurios ji pasiekė, drauge eidama motinystės „pareigas”. Man patrauklus toks gebėjimas.
Darbo diena, kurią vyksta filmavimas, man paprastai prasideda kirpykloje. Mėgstu stebėti profesionalų kirpėjų darbą ir džiaugtis jo rezultatais. Vėliau - grimas. Nemažai problemų dėl to, kad kiekvieną kartą tenka „išrasti” aprangą. Studijoje dominuoja šiltos spalvos, ir man gana sudėtinga pasirinkti tinkamos spalvos drabužius. Filmavimo dieną juos visuomet turiu, tačiau paieškos atima nemažai laiko.
[klausimas]Ar teko filmuotis negaluojant?[/klausimas]
O kaipgi?! Kartą labai nerimavau dėl spuogelio lūpų kamputyje, kurio kaltininkas - herpes virusas. Išgelbėjo grimuotojos Danguolės Kačiušienės meistriškumas. Iš pradžių, jos raminama, netikėjau, kad daugelis kolegų susiduria su panašiomis problemomis: „Jie neserga, nes kitaip matytume”, - sakiau. Pasirodo, visiems visko būna, tačiau daug ką galima paslėpti.
[klausimas]Ar dalyvaujate ir montuojant laidą, ar pamatote tik transliuojamą?[/klausimas]
Laidą ”Sveikas žmogus” žiūriu šeštadieniais, 13 val. Daug ką pamatau ir filmavimo metu. Man patinka pačiai analizuoti savo trūkumus, pastebėti, pavyzdžiui, kad šukuosenos garbanėlės, esant intensyviam studijos apšvietimui, meta šešėlius ant veido. Žinoma, labai vertingi pastebėjimai, kuriuos pasako režisierius Dainius Jašinskas, žurnalistė Daiva Ausėnaitė ir kiti. Jie - geranoriški ir draugiški. Taip išvengiame įtampos ir vadinamosios kameros baimės, kurią iš pradžių jaučiau. Dabar dublių reikia vis mažiau.

{banner-25}
[klausimas]Ar mokotės tekstą mintinai, ar naudojatės ir sufleriu?[/klausimas]
Tekstus rašau pati. Laidos režisierius - puikus specialistas, griežtas ir reiklus. Mes, kaip ir dera informacinio pobūdžio laidai, siekiame laikytis aukštų estetinių standartų ir informaciją pateikti tiksliai. O, pavyzdžiui, pokalbių šou laidose improvizacijos pageidautinos. Aš neturiu teisės improvizuoti ir suklysti, ypač - pristatydama gydymo priemones ar metodus. Taigi be suflerio neišsiverčiame.
[klausimas]Kurie kolegos laidų vedėjai Jums imponuoja? [/klausimas]
Labai patinka laida ”Be pykčio”, kuri šiuo metu transliuojama labai vėlyvu metu, nesinori tikėti, kad kultūros laidos skiriamos tik naktį dirbantiems įstaigų sargams ir budintiesiems... Laidos vedėjas prof. L. Donskis žavi sugebėjimu daug ką pasakyti, nedemonstruojant savo pranašumo, ir tolerancija diskusijos dalyvių atžvilgiu.
Žiūrėdama laidas, dabar girdžiu ir matau ne tik tai, kas akivaizdu, bet ir tai, ko daugelis žiūrovų nepastebėtų.
[klausimas]Ko palinkėtumėte tiems, kurie dar nežiūri laidos ir neskaito žurnalo vienu pavadinimu “Sveikas žmogus”? [/klausimas]
Pirmiausia nuoširdžiai linkiu žiūrėti kurią nors laidą apie sveikatą, skaityti leidinius sveikatos ir profilaktikos temomis bei išmokti laiku atsiliepti į organizmo diktuojamus poreikius, susimąstyti apie savo galimybes gyventi aktyviai, sveikai maitintis. Manau, kad žmogus, nedirbantis fizinio darbo, važiuojantis automobiliu, turėtų bent valandą kasdien praleisti gryname ore arba aktyviai mankštindamasis sporto salėje ar namuose. Įvairių žmonių ir įvykių dėka aš nuolat įsitikinu sveikos gyvensenos svarba, ir man tai jau nėra propaganda. Norėčiau visiems žmonėms palinkėti to, ko linkime laidos metu: „Būkite sveiki!”. Juk be sveikatos ir visa kita - karjera, automobilis ar puikūs namai - nedžiugina.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Naujausi gydytojų atsakymai

Mūsų draugai

Mūsų draugai