Geriausia dovana jūsų nugarai – Kosmodiskas

Nugaros skausmą bent kartą gyvenime esame jautę beveik visi. Statistika skelbia, kad kiekvienais metais apie 45 proc. suaugusiųjų jaučia apatinės nugaros dalies skausmą. Akivaizdu, kad tai – viena iš labiausiai paplitusių patologijų šiuolaikiniame pasaulyje. 100 proc. natūralus ir itin veiksmingas būdas kovoti su nugaros skausmu yra Kosmodiskas.
 

Kosmodiskas

– tai medicinos prietaisas, kurį specialistai sukūrė atsižvelgiant į žmogaus anatomijos savybes. Jis sumažina ar visiškai numalšina nugaros skausmą. Nepriklausomų tyrimų rezultatai patvirtina, kad naudojant jį nugaros skausmas sumažėja daugiau nei 80 proc. žmonių.
Kosmodiskas veikia savo forma, be jokių papildomų energijos šaltinių. Jis nesukelia jokio šalutinio poveikio, o naudoti gali beveik kiekvienas. Liesdami stuburą, Kosmodisko rumbeliai švelniai jį masažuoja, o daromą poveikį galima palyginti su osteopato ar fizioterapeuto pirštų prisilietimais.
Kosmodiskas visiškai saugus – jį galima derinti ir su kitais terapijos metodais bei gydytojo paskirtais vaistais. Dėvėkite Kosmodiską užsiimdami įprasta, kasdiene ruoša, nes prietaisas efektyvesnis derinant jį su kokiu nors fiziniu užsiėmimu. O įsigijant Kosmodiską, dovanojama speciali mankštos programa, kuri, atliekama reguliariai, sustiprina prietaiso poveikį ir mankština nugaros raumenis.


 

Išbandžiusiųjų atsiliepimai


Akademikas Jurgis Brėdikis
Kosmodiskas – išradimas, stebinantis savo paprastumu. Jame nėra jokios aktyvios energijos, veikiančios žmogaus organizmą. Susidaro įspūdis, kad, prisiglaudęs prie žmogaus kūno, plastikinis vėrinys perima kūno šilumą ir sugeba ją išlaikyti. Teigiamas efektas gali būti paaiškinamas šilumos poveikiu.
Kosmodisko kūrėjai remiasi daugiau empiriniais stebėjimais, trūksta tyrimų, įrodančių kaip Kosmodisko prisiglaudimo vietoje pasikeičia audinių giluminė temperatūra, pagerėja mikrocirkuliacija ir kt. Tačiau klinikiniai tyrimai pakankamai teigiami (apie 80 proc.), todėl galima rekomenduoti pamėginti Kosmodiską ir skeptikams – juk neigiamo poveikio nebūna, o, jei diskas nepadeda, galima grąžinti.
Mano patirtis (progresavę degeneraciniai stuburo pakitimai) rodo – nešiojant Kosmodiską skausmai ir nemalonūs pojūčiai, kad ir nedaug, mažesni. Ypač man naudinga užsidėti Kosmodiską ilgai vairuojant automobilį.
Vilnietė Zinaida Stanislavskaja, kirpėja
Stuburą man skauda dažnai. Kartą, išėjusi iš ligoninės suskaičiavau, kiek per metus išleidžiu vaistams ir procedūroms – gavau milžiniškus siaubą keliančius skaičius. Be to, didžiulis kiekis įvairių vaistų ir skrandį gadina, o man jų reikės visą gyvenimą. Pagalvojau – kiek galima? Kaip tik tuo metu pamačiau Kosmodisko reklamą ir tuoj pat jį užsisakiau.
Teigiamą poveikį pajutau vos pradėjusi nešioti, o dabar, kai naudoju ilgai, daugiau kaip pusantrų metų, drąsiai galiu patvirtint, kad Kosmodiskas – tikras išsigelbėjimas skaudamai nugarai.
Visiems savo pažįstamiems, kuriuos vargina panašūs negalavimai, duodu Kosmodiską panešioti. Gal 12 žmonių jau išbandė, ir nebuvo nė vieno, kuriam būtų nepadėjęs.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai