Jūsų tobulų kojų grožiui

 Lėtinis veninis nepakankamumas – tai simptomų kompleksas, kuris atsiranda, kai dalis kraujo iš kojų nebenuteka į širdį, lieka venose ir sukelia stazę kojų audiniuose. Stazė pasireiškia kojų sunkumu, nuovargiu, niežėjimu, tinimu, mėšlungiu, venų išsiplėtimu, blauzdų odos pakitimais ir trofinėmis opomis. Lėtinis venų nepakankamumas yra dažna liga. Europos šalių duomenimis, 24–58 proc. moterų ir 12–46 proc. vyrų serga lėtiniu venų nepakankamumu. Nustatyta, kad net iki 50 proc. į polikliniką dėl kitų priežasčių besikreipiančių žmonių turi lėtinio venų nepakankamumo požymių. Lietuvoje faktiškai turėtų būti apie 500–600 tūkst. sergančiųjų (15). Atsiradus pirmiesiems lėtinio venų nepakankamumo požymiams, profilaktika gali sustabdyti ligos progresavimą ir užkirsti kelią komplikacijoms, tokioms kaip paviršinių venų tromboflebitui, giliųjų venų trombozei, odos pakitimams, trofinėms opoms. Pastaruoju metu pasirodo duomenų, kad esant venų nepakankamumui, audiniai pažeidžiami ne tik dėl kraujo stazės ar trombų susidarymo, bet ir vykstant aseptiniam uždegimui. Šie procesai dar labiau sutrikdo odos ir poodinių audinių aprūpinimą deguonimi.


LIOTON - ypatingos sudėties gelis, kad galėtumėte gyventi aktyviai


1 g „Lioton“ gelio yra didelė heparino koncentracija, todėl jis veiksmingiau prasiskverbia per odą. Be to, „Lioton“ būdinga labai reta nepageidaujamo poveikio rizika.

„Lioton“, didelės koncentracijos heparino gelis apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo paviršinėse venose. Heparinas – pagrindinis „Lioton“ gelio sudėtyje esantis komponentas – yra labai veiksminga kraujo krešėjimą mažinanti ir uždegimą malšinanti veiklioji medžiaga. Jis paruoštas gelio pavidalu, tinkamu tepti odą. Vartojant pažeistoje vietoje heparinas pagerinanti vietinęmikrocirkuliaciją ir mažinanti patinimą esant išsiplėtusioms venoms.

Kadangi jo vartojama vietiškai, užtepant didžiausio diskomforto vietoje, visą organizmą veikiančio nepageidaujamo šalutinio poveikio rizika yra minimali. Alerginių reakcijų vartojant Lioton pasitaiko labai retai.

 

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai