Skaisti ir jauna oda – Lietuvoje įgyvendinama svajonė

Kuo labiausiai žavimės vartydami žvaigždžių nuotraukas? Jų nepriekaištinga, spinduliuojančia išvaizda. Tačiau ją sukuria ne tik prabangūs drabužiai, bet ir skaistūs, jaunyste žaižaruojantys veidai. Šiandien tokie galime būti ir mes – Lietuvoje kosmetologai ėmė dirbti unikaliu aparatu [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/jauninimo-ir-stangrinimo-proceduros/proceduros-aparatu-lymphobiony"url]Lymphobiony L300[/a]. Procedūrų metu oda išvaloma, stangrinama, išlyginamos raukšlelės – tai greita, efektyvi ir ilgalaikė pagalba kiekvienai šiuolaikiškai mąstančiai moteriai.
 

Mokslu grįstas metodas


Lymphobiony metodika pasaulyje egzistuoja jau trejus metus. Ji buvo sumanyta ir sukurta kaip grožio procedūra, tačiau metodika pagrįsta mokslininkų išvadomis. Procedūros metu naudojamos mikrosrovės, mechaninė vibracija, ultragarsas, lazeris. Veiksmingesniam šių metodų pritaikymui sukurta elektrinį krūvį turinti kosmetika, kuri gali būti naudojama tik šios procedūros metu.
Pasak šiuo aparatu dirbančios gydytojos Olgos Griščenko, metodo „perliukas” yra unikalus visų išvardytų poveikių derinimas vienoje procedūroje. „Naudojamų fizinių veiksnių parametrai atitinka fiziologinius procesus, vykstančius mūsų organizme, ypač limfotakos, mikrokraujotakos ir odos ląstelėse. Pavyzdžiui, mikrosrovių terapija tiesiogiai raumenų nestimuliuoja, tačiau jai veikiant žymiai pagerėja audinių mikrocirkuliacija, iš tarpląstelinės terpės greičiau pasišalina toksinai“, – pasakoja gydytoja. Be to, mikrosrovės normalizuoja procesus, vykstančius audinių ląstelėse.
Odai senstant arba vykstant įvairiems patologiniams procesams, sutrinka ląstelių membranų elektrinis potencialas, pradeda chaotiškai veikti joniniai ląstelių membranų kanalai, pro kuriuos į ląsteles patenka visos joms reikalingos medžiagos. Aparato skleidžiamos mikrosrovės padeda atkurti normalų ląstelių membranų elektrinį lauką, skatina raumenų skaidulų ir odos ląstelių atkūrimą. Ši poveikį sustiprina sinergiškai veikianti švelni mechaninė vibracija, taikoma kartu su biomikrosrovėmis.

 

Gali prilygti plastinei chirurgijai


Veido gražinimo ir jauninimo procedūra naudojant [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/jauninimo-ir-stangrinimo-proceduros/proceduros-aparatu-lymphobiony"url]Lymphobiony L300[/a] susideda iš detoksikacijos, ultragarsinio giluminio odos valymo, tonizavimo ir „švelnaus“ lazerio panaudojimo.
Detoksikacija – veido, kaklo limfotakos skatinimas, toksinų šalinimas iš tarpląstelinės terpės biomikrosrovių pagalba. Šis žingsnis labai svarbus – nuo jo priklauso procedūros efektyvumas.
Pirmiausiai veido oda išvaloma giluminiu būdu (ultragarsu) – mat mūsų sveikata ir išvaizda tiesiogiai priklauso nuo odos švaros ir gebėjimo „kvėpuoti”. Tai pagrįsta kavitacijos principu – susidarę oro burbuliukai ir vandens mikrosrovės padeda nušveisti negyvas suragėjusias odos ląsteles, skatina odos mikrocirkuliaciją, turi drėkinamąjį poveikį.
Vėliau oda tonizuojama – tuomet medžiagų apykaitos procesai vyksta greičiau ir efektyviau. Tonizuota oda tarsi giliau kvėpuoja, ji tampa skaistesnė, stangresnė, išnyksta smulkių raukšlelių tinklas, sušvelnėja gilesnės raukšlės, sumažėja vokų patinimai ir maišeliai po akimis, pakyla veido kontūrai, lūpų kampučiai, sumažėja dvigubas smakras. Gydytojos O.Griščenko nuomone, su organizmo fiziologiniais procesais derinamas odos tonizavimas yra naudingas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, tad ši procedūra tinka tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonėms.


Lazeris [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/jauninimo-ir-stangrinimo-proceduros/proceduros-aparatu-lymphobiony"url]Lymphobiony L300[/a] procedūroje naudojamas kaip papildomas energijos šaltinis, o jo taikinys – epidermis ir gilesni odos sluoksniai. Lazerio spindulys geba praeiti pro odos apsauginę baltymų-lipidų plėvelę jos nepažeisdamas. Jis padeda užgydyti smulkius odos pažeidimus, suaktyvina mikrokraujotaką, medžiagų apykaitą ląstelėse ir tarpląstelinėje terpėje. Be to, lazeris stimuliuoja dermoje esančius fibroblastus, kurie gamina odos „armatūrą” palaikančius baltymus – kolageną. Jo dėka oda tampa stangresnė, lygesnė, skaistesnė ir jaunesnė. Pasak klienčių, veido oda akivaizdžiai „atsigauna“ jau po pirmosios procedūros, o rezultatas gali prilygti net plastinei chirurgijai.
[url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/jauninimo-ir-stangrinimo-proceduros/proceduros-aparatu-lymphobiony"url]Lymphobiony L300[/a] atliekamos procedūros yra neskausmingos, kadangi jo elektrinių srovių intensyvumas atitinka procesus, vykstančius mūsų organizmo ląstelėse. Lazerio poveikis odai taip pat yra labai švelnus – jaučiama tik maloni šiluma. Visa procedūra yra maloni, jos metu atsipalaiduojama, pailsima. Ji baigiama masažu su kremu, eteriniais aliejais ir maloniu vėsinančiu veido kompresu.
Procedūros metu naudojami specialūs kosmetikos preparatai papildo ir sustiprina fizioterapinių veiksnių poveikį. Jų pagrindą sudaro aktyvus alavijo ir kitų augalinių ekstraktų kompleksas, vitaminas C ir organinis silicis. Be to, dalis kosmetikos preparatų sudėtinių dalių yra elektrinių jonų formos, todėl jie geriau prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius.
 

Mielai sugrįžta


Ar kiekvienam mūsų tinka šios procedūros ir kaip dažnai jas reikia atlikti?
„[url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/jauninimo-ir-stangrinimo-proceduros/proceduros-aparatu-lymphobiony"url]Lymphobiony L300[/a] aparatą galima taikyti esant įvairioms estetinėms problemoms – procedūrų skaičius ir dažnis taikomi individualiai. Daugiausia jų reikia atlikti norint atstatyti stangrumą praradusius audinius, lyginant raukšles – tuomet reikia 5-10 procedūrų, kurios atliekamos 2 kartus per savaitę. Vėliau palaikomosios procedūros gali būti taikomos kartą per mėnesį, kol bus pasiektas norimas efektas“, – teigia kosmetikė Indrė Buslienė. Tiesa, ši procedūra gali būti labai veiksminga ir atlikta vieną kartą, pavyzdžiui, prieš svarbią šventę.
Šiandien „Jaunatvės namuose“ dirbančios specialistės tvirtina, kad minėtos procedūros itin efektyvios, kai jos kaitaliojamos/derinamos su mezoterapija. Tarpusavyje derinamos skirtingai veikiančios tuos pačius fiziologinius procesus šios procedūros ypatingai gerai atkuria odos stangrumą, formuoja veido ovalą. „Abiejų rūšių procedūros papildo viena kitą t.y. dar labiau stimuliuojamos ląstelės“, – pastebi I.Buslienė.
Aparatu [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/jauninimo-ir-stangrinimo-proceduros/proceduros-aparatu-lymphobiony"url]Lymphobiony L300[/a] atliekamos procedūros puikiai tinka ir vyrams. Jos neatima daug laiko (trunka 1 val. 15 min.) ir leidžia puikiai atgaivinti ir pagerinti odos išvaizdą prieš bet kokį svarbų dalykinį susitikimą.
Jau daugiau nei metus procedūras atliekančioms specialistėms neteko stebėti jokio odos sudirgimo arba kitokių pašalinių reiškinių. „Visos mūsų klientės buvo ir yra patenkintos, mielai sugrįžta į palaikomąsias procedūras“, – šypsosi jos ir pataria savo gerai savijautai ir teisingam keliui į į grožį negailėti laiko ir šiek tiek pinigų.
 

Alma, 50 metų: „Gailiuosi, kad apie šias procedūras nežinojau anksčiau“


Esu išbandžiusi nemažai įvairių grožio procedūrų Lietuvoje ir užsienyje, tačiau nė karto neteko patirti tokio puikaus jausmo – jau po pirmojo apsilankymo veido oda tapo skaisti, tarsi būtų nuvalyta šimto žolelių ekstraktais... Man jau atliktos 6 procedūros ir po kiekvienos jų patiriu šį be galo malonų gaivos pojūtį. Oda dabar nešerpetoja, tapo lygi, švelni lyg aksomas... Maža to: procedūros gražina ne tik odą, – jos teikia ir psichologinį komfortą, jaučiuosi tarsi pabėgusi nuo didelio juodulio... Gailiuosi, kad apie tokią palaimą ir „Jaunatvės namuose“ dirbančią kosmetikę Indrę sužinojau tik dabar!
 

Liucija, 45 metų: „Ypač padėjo derinimas su [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/invazineskorekcines_proceduros/mezoterapija-ir-biorevitalizacija"url]mezoterapija[/a]"


Anksčiau mano veido oda buvo jautri, buvau nepatenkinta „pasmukusiais“ veido bruožais. Veido masažas rankomis nepadėjo, tad ėmiau ieškoti kitų priemonių ir nutariau išbandyti [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-proceduros/jauninimo-ir-stangrinimo-proceduros/proceduros-aparatu-lymphobiony"url]Lymphobiony L300[/a] atliekamas procedūras. Jau po pirmųjų procedūrų veido oda tapo sveikesnė, skaistesnė, stangresnė, pakilo antakių linija, lūpų kampučiai, „pasislėpė“ raukšlės. Dar geresnio efekto sulaukiau, kai ėmiau šias procedūras derinti su mezoterapija – dabar džiaugiuosi sveika, tolygia veido ir kaklo oda ir tai pastebi visi aplinkiniai!

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

gerve
2010-12-14 21:54
Idomu, ar tikrai padeda sios grozio proceduros.Keista skaityti, kai kosmetike tvirtina, kad galima suformuoti veido ovala.Nejaugi kriauses formos veida galima paversti ovalo formos? Mistika.Ar tik nebus cia ta pati mistika kaip ir fotoepiliacija?Fotoepiliacija yra apgaule.Tikrai nepasalinami plaukai.Jau nebetikiu jokiom grozio procedurom.Tai tik dideliu pinigu ir laiko svaistymas.Grozis priklauso nuo genu ir gyvenimo budo.

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai