gelia pirštų sąnarius

Laba diena. Jau savaitė kaip pradėjau jausti rankų pirštų sąnarių (apskritai tai visos išorinės plaštakos pusėje jaučiu gėlimą)gėlimą, maudimą, šiek tiek tirpimą. Šiek tiek pradėjo gelti bei tirpti ir kojų pirštus , nors tas gėlimas yra silpnesnis ir apima tik pačius pirštus. Šį skausmą siečiau su darbu, nes prieš mėnesį pradėjau dirbti mėsos perdirbimo įmonėje kur temperatūra-1 - +8 C, ir drėgna. Kadangi nedirbu fizinio darbo, tai nesieju su fiziniu nuovargiu, nors ir praleidžiu ant kojų visą dieną šaltose patalpose. Todėl norėčiau sužinoti ar šie gėlimai su laiku praeis ar jau reikėtų susirūpinti ir kokios galimos pasekmės. Baiminuosi dėl to kad tai nepereitų ir į kitus sąnarius, nes dėl mažo judrumo ir turimo stuburo iškrypimo jaučiu klubo sąnario nepatogumą (braškėjimas ir nepatogumo jausmas klubų srityje darant ”nepatogius judesius”). Taip pat retkarčiais duria kelėno sąnarius. Antsvorio neturiu, gal net atvirkščiai , per mažas svoris. Taigi norėčiau sužinoti, kokių veiksmų imtis ir kaip elgtis toliau. Išanksto dėkoju už atsakymą

Laba diena, Šarūnai, Dėl rankų pirštų gėlimo-tirpimo galima būtų įtarti neurologines problemas. Tai pavyktų išsiaiškinti atlikus specialius testus. Dėl kelio skausmų ir klubo traškėjimo reikalingas nuodugnus biomechanikos ištyrimas ir ortopediniai testai. Jei paaiškėtų, kad tai neurologinės ar biomechanikos problemos, patartina kuo skubiau pradėti gydymą, nes tikėtina, kad ateityje situacija blogės. Jeigu gyvenate Vilniuje, galite kreiptis į Kineziterapijos centrą konsultacijai.

Mūsų draugai

Mūsų draugai