Pagerinkime protinę veiklą

Prabėgo įspūdžių kupina vasara. Seniai grįžome į darbus, pradėjome mokslus ir vis dažniau pastebime, kad sunku susikoncentruoti, susikaupti, vis kažką pamirštame, o mintys kažkur tebeklaidžioja. Kas galėtų padėti lengviau įveikti adaptacijos periodą ir grįžti prie intensyvios ir produktyvios smegenų veiklos?
 

Atostogos išbalansuoja


Žmogaus smegenys yra pats sudėtingiausias mechanizmas visatoje. Sudėtingas apie 10 mlrd. neuronų tinklas kontroliuoja mūsų jausmus, judesius, atmintį ir protinę veiklą. Todėl natūralu, kad, smegenims pavargus ar patiriant didžiulį krūvį, būtina jomis pasirūpinti ir suteikti reikalingų medžiagų, kad jos įsikrautų naujos energijos.
Mokslininkai suskaičiavo, kad po atostogų mūsų smegenys visiškai atsipalaiduoja. Sulyginus prieš atostogas po jų spręstas užduotis, vėlesni rezultatai gali būti prastesni. Vadinasi, pailsėta buvo gerai, tačiau kaip sugrąžinti smegenis į ankstesnį tempą?
Medikai dažnai susiduria su žmonių pasiskundimais, kad sunku susikaupti, prisiversti dirbti, nelengva ir mokytis. Žmonės teigia, kad yra išsiblaškę ir prašo pagalbos, kaip kuo greičiau įsijungti į intensyvią protinę veiklą. Ir mokslo nustatyta, kad smegenims įsijungti į intensyvią protinę veiklą reikalingas adaptacinis periodas.
 

Kaip kuo greičiau sugrįžti į įprastą ritmą


Kad šis adaptacijos periodas būtų kuo trumpesnis, medikai pataria savo organizmui padėti. Juolab kad reikalingų smegenų medžiagų veiklai su maistu ne visada pakankamai gauname. Tokiu atveju reikėtų pagalvoti, kokius maisto papildus pasirinkti.
Medikų teigimu, smegenų energetikai, jų funkciniam aktyvumui pagerinti sukurtas ir gerai žinomas preparatas Neurozan, dar vadinamas „protinga kapsule“. Šio preparato sudėtyje yra be galo daug įvairių biologiškai veiklių medžiagų, kurios veikdamos kartu papildo viena kitos savybes ir duoda daug geresnį rezultatą nei kiekviena po vieną.
Neurozan preparato sudėtyje esančios medžiagos aktyvina galvos smegenų funkciją, gerina protinę veiklą, darbingumą, stabilizuoja psichoemocinę būklę. Svarbu, kad preparatą gali vartoti įvairaus amžiaus žmonės – tiek jauni, tiek ir pagyvenę. Šis preparatas tinka ne tik norintiesiems kuo greičiau įsitraukti į intensyvią protinę veiklą ar studijuojantiems, bet ir pagyvenusiems žmonėms, kuriems dėl amžiaus ima trūkti įvairių smegenų veiklą aktyvinančių medžiagų.
Taigi jaunesni vartoti Neurozan galėtų, kai jaučiamas bendras organizmo išsekimas, prasčiau sekasi mokslai, sunku įsiminti, patiriant didelį psichoemocinį krūvį, įtemptai studijuojant ar dirbant. Tuo tarpu vyresnio amžiaus žmonės siekiant pagerinti smegenų veiklą Neurozan galėtų vartoti visais metų laikais.
 

Nėra chemija


Kaip žinoma, pastaruoju metu vis daugiau žmonių nori vartoti kuo natūralesnius produktus ir, jeigu negalavimas lengvos formos, stengiasi išsiversti be cheminių preparatų.
Neurozan kapsulės sudėtyje yra unikalus medžiagų derinys. Tai – fosfatidilserinas ir fosfatidilcholinas, kurie būtini ląstelės membranos struktūriniam vientisumui ir signalinėms funkcijoms. Nustatyta, kad metams bėgant šių medžiagų koncentracija mažėja.
Taip pat yra kofermento Q10 – tai svarbus smegenų antioksidantas, būtinas kaip elektronų pernešimo priemonė pažintinės funkcijos grandinėje.
Omega-3 riebalų rūgštys gyvybiškai svarbios centrinei nervų sistemai ir neuronų membranoms. Streso metu omega-3 rūgščių koncentracija smegenyse mažėja.
Yra Neurozan sudėtyje ir antioksidantų – vitaminų C, E bei mineralų, kurie padeda apsisaugoti nuo kenksmingų laisvųjų radikalų, galinčių pažeisti smegenų ląsteles.
Taip pat aminorūgščių (L-arginino, glutamino ir glutationo), vitaminų B, kurie būtini nervų sistemos ir smegenų veiklai.
Dėl unikalios sudėties Neurozan puikiai tinka vartoti tiems, kurie ruošiasi egzaminams ar kelia profesinę kvalifikaciją, taip pat dirbantiems aktyvų protinį darbą, nes preparatas padeda išlaikyti maksimalų darbingumą ir emocinį stabilumą.
Vartodami Neurozan, būsite atidesni, labiau susikaupę, pasijusite linksmesni ir pažvalėję, sumažės įtampa ir nerimas. Natūralu, kad tokia gera dvasinė bei emocinė būsena padės pasiekti gerų rezultatų ir moksle, ir darbe.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

  • :)
  • (happy)
  • :D
  • (super)
  • (hi)
  • (red)
  • (fu)
  • (fool)
  • (weird)
  • :P
  • :(
  • (hooray)
  • (bad)
  • (think)
  • 8|
  • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai