nieko tokio del tu klaidu,pazymiu nerasysim...as ir pati prie dvejetušnikų :))
Audrike,daug kavos negerk,paskui ilgai prie kompo neissedesi...
As nuo ryto kavos isgeriau,spauda paskaiciau...ir nezinau kuo cia uzsiemus :((
Audrike,o kuo tu uzsiemi? kaip laika uzmušineji...:))
Labas visiems. Labai graziai sninga pas mane:) Paskaiciau, paziurejau ir pagalvojau, kodel uzkliuvo lupos tu dainuojanciu mergikiu, o ne kas nors kitas, a...?:)
is dedes ismokau rdquo;knystisrdquo; prie visko :))
O del itikimo,tai man viskas gerai....,kad tik jusu sirdeles patenkintos.Ir nereikia cia kelmais vadinti :(