lina
Pranešimai: 1770

2015-01-19 11:01

pietūs jie ir afrikoje pietūs :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-19 11:01

nieko siuo klausimu negaliu pasakyti,nes as uzkietejusi aukstaitė :((

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-19 11:01

pradzioje buvo-parankletas,paskui paraklertas....tai kaip istikruju :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-19 11:01

zemaiciu kalba tikrai ne pauksciu,kad jos mes nesuprastume :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-19 10:01

imsiu as tave aba ir kai pasensi...man brandus vyrai patinka,kas is tu jaunu :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-19 07:01

visi kaip i darba :))
O tai ko aba tu cia naktimis bludiji,kas ramybes neduoda? Pas mane tai mazylis neatsilaike gripo bacyloms...susirgo.Guli vargsas su temperatura :(( Laukiam gydytojo.

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-19 06:01

labas rytas,kam jis labas..... o mane va nemiga kankina.Eisiu isgerti kavos ir pradesiu diena :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-18 19:01

laaaaaaabas,as jau namie :)) Na jus ir priraset...Smagu,kad ruosiates ir puosiates :))

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-18 17:01

labi ...bunda ;0)

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-18 14:01

labas namiskiai, labai jau senai bebuvau musu kieme... ziuriu ir dede atsirado, kaip visada pats gudriausias ir su didelemis smegenimis :) Ir Leja pasirode, tik labai gaila, kaip visada be dedes nieko daugiau nematydama :) Tai vadinasi viskas vietoje ir niekas nepasikeite :) Saunu!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių