2015-01-21 20:01
mano mazylis jau sveiksta,jau temperaturos nebeturi :)) O su akim tai man kazkaip nesigauna :(( Norit visu ugiu,prasom....kitaip nieko nebus manes gabalais fotikas neima :))
Mazai prie kompo prieinu,tai ir mazai pabendrauju,jus jau nepykit...partizano niekaip negaliu nuo kompo nukrapstyti...Dabar nugrudau miegoti,tai prisedau....