:(
Pranešimai: 51

2015-01-25 20:01

:(

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 22:01

prajuokinai...nieko tokio...a kas mums jauniems ir dar nevedusiems :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 21:01

:)))))))
Saldziu sapnu visiems.

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 21:01

vadinasi sutarta :)) :)) :))
Galiu ramiai eiti miegoti.....

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 21:01

o gal geriau valentino dienai atidedam,ar taip ar taip :))

sos
Pranešimai: 4

2015-01-24 19:01

www.infonegocio.com/xeron/bruno/adam.html
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 18:01

kadangi nesulaukiu,kad kas pirstusi,tai manau reikia pasipirsti paciai.....Ar imsi aba mane i zmonas,biski kreiva,biski sleiva,bet ne durna :))
Jei tu manes neimsi,tai as sutinku tave paimti :))
Zeninames ir baigtas kriukis.

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-24 17:01

:) ci as rasau as ir as dar neplikas bet kaip viriskos gimines del to nepiergyvenu,o jus tylekit ,tylekit.....

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 15:01

naaa,as taip nezaidziu :((

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 14:01

vaaaaa,atrodo gyvu atsirado,o as jau pamaniau,kad palikot mane likimo valiai....nei begti,nei rekti :))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių