musyte
Pranešimai: 1

2015-04-04 13:04

Gal galite pasakyti kokie papildai padeda numesti svori.

Alma
Pranešimai: 18

2015-04-01 14:04

Man labai idomu suzinoti kaip numesti svorio ir ji islaikyti.Man 52m.Sveriu 96.5 kg.ugis tik 164 .I save negaliu ziureti,atodau stora,negrazi.Padekit jei galit.Su pagarba Alma.

sonata2115
Pranešimai: 1

2015-03-20 08:03

kas tas per daiktas liekninanti kava kur jos gauti papasakok placiau

sandrutelt
Pranešimai: 1

2015-02-12 14:02

man 10 vasara sueis 11 kaip numest svorio ir greitai?

laima
Pranešimai: 175

2015-02-06 14:02

sveiki, jeigu norite sveikai sulieknieti
as galiu jums padeti.esu profesionali konsultante siuo ir kitais sveikatos klausimais.
musu siulomi papildai ne tik padeda sveikai numesti svori bet ir jaustis gerai.
beto ju neimanoma perdozuoti. : )
skambinkite: 869001738 :) pagarbiai laima.

vida
Pranešimai: 116

2015-02-03 13:02

Dieta pagal kraujo grupe yra sarlatanu ismislas. Rekomenduoju atsisakyt saldumynu, makaronu ir baltos duonos gaminiu, apribot gyvulinius riebalus ir paskaiciavus kalorijas sekmingai lieknet i sveikata. Svarbiausia maitintis ivairiai, ir neprisivalgyt pries miega.

Dmitrij
Pranešimai: 19

2015-01-27 14:01

Daugiau info jieskokite www.mastervit.lt/Alveo.php

laukiam jusu klausimu ir atsiliepimu apie si preparata.

Alveo – augalinis preparatas, sukurtas Kanados kompanijoje AKUNA. Tai unikalus, 100% natūralus augalinis tonikas viso organizmo stiprinimui ir gyvybinės energijos suteikimui. Jį kuriant sujungtos tradicinės kiniškos ir vakarų medicinos žinios.Tikslingai padarytas taip, kad ne tik papildytų mūsų organizmą maistingomis medžiagomis, bet ir užtikrintų energijos lygį, stiprintų imuninę sistemą. Be to, Alveo yra veiksmingas antioksidantas, šalina toksinus ir tokiu būdu užtikrina visapusišką apsaugą ir gyvybingumą.

Alveo yra geriausia maitinamoji medžiaga, kuri apsaugo nuo negatyvių modernios civilizacijos išdavų. Šiuo produktu įžengiame i naują tūkstantmetį su naujausiomis šiuolaikinio mokslo žiniomis ir mūsų senolių išmintimi.

Alveo stiprybė yra teisingame išskirtinės kokybės ir švaros ingredientų parinkime ir jų proporcijose. Gamybai naudojami tik tradiciniais metodais, be chemikalų auginami augalai. Kokybė ir švara yra griežtai kontroliuojama laboratorijoje. Ekstrahacijos procesas vyksta be alkoholio ir skiediklių.

Kad Alveo įgautų malonų skonį ir kvapą, augaliniai ekstraktai sumaišyti su natūraliomis vaisių sultimis. Norint patenkinti vartotojų poreikius, Alveo pagamintas dviejų skirtingų skonių: vynuogių ir mėtų – pastarasis skirtas diabetu sergantiems žmonėms.

Praktika ir patirtis rodo, kad Alveo reguliuoja imuninę sistemą, didina atsparumą ligoms, pozityviai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, reguliuoja kraujospūdį, mažina cholesterolio kiekį, teigiamai veikia nervų sistemą, virškinimo sritį,raumenis ir sąnarius, reguliuoja cukraus kiekį, papildo organizmą reikalingais vitaminais, mineralais ir amino rūgštimis, bei koenzimu Q10.

Alveo yra idealus mūsų kasdieninės mitybos papildas, nes įprastas maistas toli gražu neturi visų mūsų organizmo gerai veiklai reikalingų medžiagų. Alveo suteikia jų, prasiskverbia į visas svarbias sistemas, išlygina ir normalizuoja kūno organų veiklą,sunaikina toksinus, padeda atsinaujinti organizmo sistemoms, sumažina organizmo degeneraciją, pagerina smegenų veiklą.

Alveo nėra vaistas, bet reguliariu jo vartojimu galima užsitikrinti, kad galėsime apseiti be vaistų, išvengsime nemalonumų, prailginsime ne senatvę, o jaunystę.

Alveo yra biologiškai aktyvus. Kas tai yra biologinė aktyvacija? Tai specialus metodas, kai preparatas yra ypatingai apdirbamas, pvz. lazeriu, UV spinduliavimu, elektromagnetiniu lauku ir t.t. Tuo pasikeičia jo molekulinė struktūra ir sukuriamas palankesnis medžiagų įsisavinimas mūsų ląstelėse.Tyrimai rodo, kad po Alveo panaudojimo per 15 - 20 minučių visos naudingos medžiagos patenka į ląstelę 80-99% aktyvumu. Alveo biologiškai aktyvuotos medžiagos pradeda cheminę reakciją, kuri detoksikuoja, naikina bakterijas, virusus, kancerogenines ląsteles.

Alveo sudėtyje nėra jokių konservantų, jį gali vartoti nėščios moterys ir naujagimiai. Preparatą siūloma gerti pusvalandį prieš valgį, taip pat naudinga vartoti daugiau skysčių, bent 2 litrus per dieną tam, kad būtų išplautos pavojingos medžiagos iš organizmo.Dienos norma – 1 ar 2 išmatavimai (28ml).Daug dirbant, vartojant alkoholį, rūkant arba esant stresui, siūloma normą didinti du kartus. Norint gero rezultato, patariama preparatą vartoti 3 – 4 mėnesius. Jis sukurtas taip, kad galima būtų vartoti ir ištisai – priklauso nuo individo.

Galima vartoti su kitais vaistais ir alkoholiu.

Ar gali būti neigiama reakcija? Dažniausiai taip neatsitinka. Tačiau gali būti, kad šalinanti sistema negalės pašalinti didelio kiekio toksinių medžiagų iš organizmo, gali būti viduriavimas ar bėrimas.Gali paaštrėti esamos ligos arba pasirodyti dar užsislėpę problemos, bet tai yra laikina. Šiais atvejais siūloma sumažinti normą per pusę, o vėliau palaipsniui vėl didinti.

Alveo sudėtyje yra 26 vaistažolių ekstraktai. Šiuo kompleksu buvo sukurtas ypatingas šių augalų poveikio efektas, kurio negalima pasiekti atskirai naudojant šiuos augalus. Kitas svarbus preparato bruožas tas, kad yra pašalintas nereikalingas atskirų augalų poveikis. Pvz., ilgai naudojant ženšenį, pasireiškia problemos kepenyse,o čia taip nėra, nes šis preparatas yra 100% nepavojingas ir jokio pašalinio poveikio sukelti negali. Alveo sudėtis nėra atsitiktinė. Kiekviena sudėtinė dalis yra rūpestingai išrinkta, kad atliktų skirtą vaidmenį, ir visa šių puikių „aktorių“komanda užtikrina ryškų teigiamą efektą organizmui. Taip pat Alveo sudėtyje yra visi reikalingi vitaminai, mineralai ir 22 amino rūgštys.

Daugiau info jieskokite www.mastervit.lt/Alveo.php

laukiam jusu klausimu ir atsiliepimu apie si preparata.

Sorbet
Pranešimai: 1

2015-01-22 14:01

Gal galite patarti? Man 15m, ūgis 1.73, sveriu 55kg kg, pripažinsiu, nesu stora, tačiau ant pilvo yra kaip sakoma "lašinių". Darau tuos pusiau atsilenkimus, bet jie net nepadeda, iš aplamai, daug sportuoju, tačiau kaip laikos tos baronkos taip laikos, kartais kai neapvalgau susiploja tas pilvas, bet kai atsisedu iškart matosi lašekai .;// Daugiau niekuom nesiskundžiu išskyrus tuo pilvu...

vilija19
Pranešimai: 1

2015-01-18 08:01

nuo mazens esu pilna, ir tai mane varzo. Dabar mano ugis 1.72 , o svoris 80. visa laika turiu virsvori, kompleksuoju del savo isvaizdos. Gal galite, kas padeti? gal kokia dieta imtis?
parasykite crazy_vilyte@one.lt

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-01-10 09:01

Sveiki. Mano kelioms pražystamoms 5-10kg padėjo numesti be papildomų pastangų šis preparatas Fohow Gaoqian:

www.fohow.info/sample-page/sveikata/gaoqian

Susitvarko medžiagų apytaka ir alkį daug mažiau jaučia.


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių