Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-19 10:02

Manau, ir sieloms reiktų pasninko. Nepykti, mažiau save teršti tv ir pan. Nueiti priešvelykiniu laiku išpažinties.

dr
Pranešimai: 175

2015-02-19 10:02

o aš va nulėkiau į valgyklą ir pavalgiau-daržovės su bulvių koše.labai skanu ir pigu.šiltas maistas.pasninkas-susilaikymas.tam toks laikas, spec skirtas.o su tais noriu taigis nėr galo:)reiktų neprievartauti labai savęs nei su draudimais, nei perlepinti, kai kiekviena diena tarsi šventė, kai jau nebejauti , kokia skani išalkus tik duona....

Dina
Pranešimai: 102

2015-02-19 10:02

na jau aš savęs neskriausiu, kokie čia pasninkai gali būti, jei organizmas prašo:noriu karbonado, reiškia jam reikia, noriu žuvies - reikia, labai labai noriu cepelinų, tai negi kankinsies - prašom, tik vat, karbonadas bus be bulvių, ir su vienom daržovėm skaniai lenda, kai pripranti, ir cepelinai ne kokie trys skęstantys gritinėj+spirgiai, o vienas.., na du;)), su kuo mažiau padažo, ir visų svarbiausia, mano giliu įsitikinimu, JOKIU BŪDU NE PRIEŠ MIEGĄ!!! Pamaitinkim savo pilvą nors 2-3 val.prieš einant miegot.

dr
Pranešimai: 175

2015-02-19 09:02

na,ŠIAIP tai pasninkas-badavimas tolygu.tik vanduo.kiti laiko pasninku, kai geria tik sultis.bet, tas lietuviskas pasninkas, manau, yra susilaikymas nuo gyvulinio maisto, o penktadieniais-gal visai badas ar kaip.nežinau.reiktų kur nete pažiūrinėti.juk jeigu kirsi blynus, saldumynus ir žuvį, tai kažin ar čia jau susilaikymas:)nors, nevalgyti nei pieno produktų, nei mėsos, kiaušinių-na, visgi reik valios.va, juk ir blynų neiškepsi be kiaušinių, juk ir sausainiuose jų yra, vadinas, negalima:) nežinau, kaip jau čia tikri senovės lietuviai darydavo.juk tai turi turėti prasmę.žuvį Jėzus dalino alkstantiems, tai ji atsseit galima valgyti.

audra
Pranešimai: 47

2015-02-19 09:02

Pasninku turbūt laikomas ne tik susilaikymas nuo mėsiškų valgių, visokių skanumynų, bet ir apskritai maisto kiekio sumažinimas. Tarp kitko perskaičiau, kad Pelenų dieną leidžiama pasisotinti tik vieną kartą. Tai jau išeina kaip ir pabadavimas :) O šiaip juk pasninkaujama ne visas septynias savaites, o tik penktadieniais. Kiekvieną dieną gal per griežtai būtų :)

dr
Pranešimai: 175

2015-02-19 06:02

nu pabandysiu aš to lietuviško pasninko laikytis:)nieko, kas gyvulio, ar ne? 7 savaites...kiek žinau-lietuviai valgydavo žuvį, silkę, nu bet tai juk irgi ne augalas. ryte suvalgiau avokadą su juoda duona, perpiet eisiu į valgyklą darbe, parašysiu tik daržovių su bulvių koše, o vakare bus pupelių mišrainė su alyvų aliejumi.išsitraukiau dribsnių 5 grūdų.o tai kai nukišti spintutėj, tai pamirštu.juk būtų šaunu pabandyti tokią senovės lietuvių dietą:)vakar suvalgiau net dvi keptuves blynų.išsikepiau LABAI skanių, atsinešiau iš rūsio trijų rūšių uogienės, jau kad kirtau, nu sakau-gi priklauso tokią dieną:) na, reiks riešutų, žirnių pasidėti rdquo;ant akiųrdquo;, raugintų kopūstų, labai skanu su sėmenų aliejumi, pasidaryti daržovių troškinių su salierais, kuriuos labai mėgstu.reiks kokias knygas pavartyti.yra tokia didelė ir graži Lietuvių pasninko valgiai, pavarčiau-tai labai jau ten tokių produktų yra, kurių dabar nebėra kur gauti.ai, nepirkau, labai brangi.na, į tai irgi pažiūrėsiu kaip į žaidimą:) žaisti savaitę tai nieko, bet septynias-jau kaip ir į darbą panašu:) na, žiūrėsiu, gal pavyks:) tik nežinau su ta žuvim ir silke-tai galima ar ne....nu koks čia pasninkas, jei tiek daug ko galima-kruopos, daržovės,vaisiai...nu ne, miltinių patiekalų tai nė į burną.duona-tik juodą valgysiu.nes jei dar ir miltinius galima, tai jau čia tikrai ne pasninkas.gal lietuviai laikė pasninką jau tada, kai mėsos nevalgė?

dr
Pranešimai: 175

2015-02-18 14:02

na, matyt, sportuodama kitaip, kažko visgi nepajudinat, kad suskaudo netreniruotas raumuo:)tai gal ir nepakenks jums joga:) eikti vieną dieną į jogą, kitą-įbaseiną, kitą-aerobiką.bus fainai..pavydžiu.aš kol kas pati pažaidžiu pažaidžiu su tempimo pratimais...

Dina
Pranešimai: 102

2015-02-18 08:02

kaip nekeista, po pirmo vakarykščio pasijoginimo, nugara skauda..Pradžia kiek nuobodoka, žiūrėsim kas bus toliau - pimas penkiadienis. Po piet vėl trauksiu sportuot, gal ir perdaug, bet traukia jau mane sporto salė, liga:))O db kepsiu draugystės pyragą, turim naują superinę orkaitę, cha, pamiršus aš tuos pyragų kepimus, oi kaip senai tai buvo, na bandysiu..ne su kaimyno žmona:DDDD, ir net ne vyru:)))Geros dienos visiems;)

dr
Pranešimai: 175

2015-02-18 06:02

gal reikia nuo ryt imti ir laikytis pasninko 7 savaites.butu puiku.

a
Pranešimai: 262

2015-02-16 18:02

a kazin kodel Jurijus jums savo produkcijos nesiulo?As tai nespeju paskui ji begioti:))))))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių