albertas
Pranešimai: 230

2015-01-14 11:01

sveiki geriau...:) nepakartojamas

www.youtube.com/watch?v=zskO9O3hF78

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-14 10:01

nieko tokio del tu klaidu,pazymiu nerasysim...as ir pati prie dvejetušnikų :))
Audrike,daug kavos negerk,paskui ilgai prie kompo neissedesi...
As nuo ryto kavos isgeriau,spauda paskaiciau...ir nezinau kuo cia uzsiemus :((
Audrike,o kuo tu uzsiemi? kaip laika uzmušineji...:))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-14 09:01

LABAS AUDRIKE IR ABA :))

leja
Pranešimai: 268

2015-01-14 08:01

Labas visiems. Labai graziai sninga pas mane:) Paskaiciau, paziurejau ir pagalvojau, kodel uzkliuvo lupos tu dainuojanciu mergikiu, o ne kas nors kitas, a...?:)

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-13 20:01

gal kas nori paziuret krepsinio tiesiogiai,bet kamentatorius nelietuvis:)

zaliabalta.lt/translecija.php

:(
Pranešimai: 51

2015-01-13 20:01

:(

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 18:01

is dedes ismokau rdquo;knystisrdquo; prie visko :))
O del itikimo,tai man viskas gerai....,kad tik jusu sirdeles patenkintos.Ir nereikia cia kelmais vadinti :(

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 17:01

aciu uz sveikinimus,bet maniau,kad nusipelniau gyventi geriau.....:( Tai yra ko nors grazesnio....

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 14:01

kai norinciu valgyti neatsirado,tai ir nesiskubinu :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 12:01

pas mane plovas jei ka vilioja :))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių