lina
Pranešimai: 1770

2015-01-22 09:01

nepamenu,kada balandziu maciau paskutini karta :)) Audrike,o koks tavo pactas,kur atsiusti siuntinuka?

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-21 20:01

mano mazylis jau sveiksta,jau temperaturos nebeturi :)) O su akim tai man kazkaip nesigauna :(( Norit visu ugiu,prasom....kitaip nieko nebus manes gabalais fotikas neima :))
Mazai prie kompo prieinu,tai ir mazai pabendrauju,jus jau nepykit...partizano niekaip negaliu nuo kompo nukrapstyti...Dabar nugrudau miegoti,tai prisedau....

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-21 15:01

labas seimyna :))

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-21 09:01

SVEIKI i TAU TO PATIES JURA:)(tu nekalta).(aisku mes visi kazko laukem)nelaukim o darykim kaip kas galvoja geriau savo atzvilgiu:)

as dar kai bus nuotaika uzeisiu namo...

mama
Pranešimai: 63

2015-01-21 08:01

bendrai aš retai pykstu,o čia nėr uz ką,turiu draugę jaunesnę net uz mano sūnų ir net neissivaizd.kad sakytų jūs,pradzioj tai taip,čia pasirodo zmogaus kultūra,bet vėliau perėjom prie tu,viskas gerai geros dienos

mama
Pranešimai: 63

2015-01-21 07:01

kaip toj laidoj,reikia pakalbėti,po kelių dienų parašysiu,gal išeis ilgiau pabendrauti,visiems sveikatos ir geros nuotaikos

mama
Pranešimai: 63

2015-01-21 07:01

labas rytas,nu čia pas jus visada linksma,vestuvės pasibaigė,dabar portretus piešiate,labai gerai,nupieškite ir mane,kurį laiką negalėsiu taip tankiai susirašinėti,su jumis ir kava skanesnė

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-20 20:01

smagu audrike nors tavo vaizduoteje liekna ir santuria pabuti :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-20 07:01

labas ryta Juratuk ir visi kiti :))
Ar jis labas dar nezinau,dar sunaitelis neatsikele....duok dieve,kad be temperaturos....O as tai jau nuo 5 valandos ant koju,baigiu nusibaigti su ta nemiga :((
Visiems geros dieneles.

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-19 12:01

labas dienas, paskaiciau, pamasciau..... nei pridesi, nei atimsi...kaip pirstu i... aki :))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių