Sveikata greipfrutų lašuose

Arūnė šį rudenį savo mažąją pradėjo leisti į vaikų darželį. Dar ir dabar jauna moteris prisimena, su kokiu nerimu laukė tos dienos, kai Samantą išleis į vaikų ugdymo įstaigą.

 

„Manau, kiekviena mama labai jaudinasi dėl darželio, tai toks gyvenimo etapas, dėl kurio visos nerimauja, ypač dėl ligų. Juk žinome, kad vaikučiai bendraudami vieni su kitais „pasidalina“ ir ligomis. O juk darbdaviai nenori, kad praleistume darbo valandas. Tokiu atveju reikėtų auklės, nes močiutės gana jaunos, dirbančios“, – pasakojo Arūnė Stadalnykienė.

 

Tačiau blogiausi nuogąstavimai nepasitvirtino – mergytė lig šiol nesiskundžia dėl jokio negalavimo.

„Mes nieko specialiai nedarome. Ir nors visi labai gąsdino, patys matėme draugų pavyzdžius, kaip vaikučiai, lankantys darželį, dažnai serga, tačiau nežinau, ar čia genai, ar kas, bet Samanta neserga, – tris kartus per petį nusispjauna Arūnė. – Nors aš jos tikrai nelaikau šiltnamio sąlygomis, atvirkščiai, dukrytė mėgsta po namus ir nuoga pavaikščioti, nors čia nėra taip šilta.“

 

Moteris sakė, kad anksčiau duodavo dukrytei žuvų taukų. Kai Samantai buvo metukai, pediatrė pasiūlė pabandyti „CitroPlus“. „Galiu pasakyti, kad per metus ji tik vieną kartą sirgo sunkiau, ir apskritai gal du kartus per šį laikotarpį, – pasakojo Audronė. – Aš ir anksčiau žinojau apie „CitroPlus“. Kai buvau studentė, man jo davė mama. Gerdavau žiemą ir per visus tuos gripus išlikdavau sveika. Ir nors sako, kad vaikai šio preparato nemėgsta, tačiau mes sumaišome su sultimis, ir dukrytė noriai geria“, – patirtimi dalijasi jauna mama.

 

Kai pati Arūnė buvo maža, tokių preparatų nebuvo, pati ji buvo auginama be jokios ypatingos pagalbos: „Mano tėvai ypatingo nieko nedarė, be to, tais laikais nebuvo ir tokios pasiūlos.“ Šiandien jos mama pritaria dukros pasirinkimui – anūkės imuninę sistemą stiprinti su „CitroPlus“.

 

„Ir mano draugai, kurie vartoja šį preparatą, jei serga, tai daug silpniau. Tad manau, kad poveikis tikrai yra“, – įsitikinusi jauna moteris.

 

Arūnė sako, kad šį ekstraktą pasirinko dėl to, kad jis ekologiškas , puikiai tinkamas jos dvimetei dukrytei: „Mūsų šeimai labai svarbu, kad „CitroPlus“ pagamintas ekologiškai, jam naudojami greipfrutai iš sertifikuotų ekologiškų ūkių, nes prireikus stengiamės gydytis natūraliomis priemonėmis. Gerai ir tai, kad dukrytė lengvai viską toleruoja, jai nėra sunku įsiūlyti.“

 

 

Kodėl „CitroPlus“ toks veiksmingas?

 

„CitroPlus“ preparate esantys vitaminas C ir bioflavonoidai greipfrutų sėklų ekstraktą paverčia vienu iš stipriausių antioksidantų gamtoje ir efektyviu  organizmo ginklu nuo peršalimo ir virusų, ypač šaltuoju periodu. Jei greipfrutų sėklų ekstraktas dozuojamas tiksliai, jis nesukelia šalutinių reakcijų.

Greipfrutų sėklų ekstraktas – imunitetą stiprinantis preparatas. Svarbiausia, kad jį gali vartoti visa šeima, besilaukiančios moterys ir vaikai. „CitroPlus“ yra pažymėtas ES patvirtintu žaliojo lapelio logotipu, kuris užtikrina, kad produktas pagamintas ekologiškai.

 

CitroPlus“ itin reikalingas esant nepalankiems orams, nepakankamai mitybai, nusilpus organizmui, siaučiant virusams, sergant aplinkiniams.

 

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai