Accu check gliukomatis

Specialistai pripažįsta, kad viena svarbiausių kovos su cukriniu diabetu (CD) grandžių – reguliarus gliukozės kiekio kraujyje matavimas. Būtent jis atskleidžia, kokia yra tikroji paciento ligos būklė ir kaip reikėtų koreguoti gydymo planą. Kiekvienam sergančiajam CD svarbu ne tik savarankiškai ir reguliariai atlikti glikemijos tyrimą namuose. Svarbu, kad tyrimui namuose naudojamas prietaisas būtų kaip galima tikslesnis. Juk remiantis tyrimo rezultatu, pats sergantysis priims tolimesnius sprendimus dėl insulino dozės, nuspręs, ar gali sportuoti, kaip koreguoti dienos mitybą ir kt. Be to, vizito pas gydytoją metu, šie savikontrolės duomenys leis kuo tiksliau koreguoti gydymą.

Tikslumas – išskirtinė gliukomačio Accu-Chek Performa savybė. Kiekvieną matavimą prietaisas atlieka per 150 savipatrikrų. Jis patikrina daugybę dalykų ir leidžia atlikti matavimą tik tada, kai nėra kliūčių tiksliam rezultatui pateikti.

Naują aparatą įsigiję sergantieji turėtų gerai išmokti tinkamai jį naudoti. Tyrimo rezultatus labai svarbu užrašyti į sąsiuvinį arba dienyną, dar geriau – panaudoti specialius rodmenų registravimo lapus, tokius kaip Accu-Chek 3600 View, galinčius rodmenis vaizduoti grafiškai. Jie labai naudingi kartu su gydytoju aptariant gydymą.

Mūsų draugai

Mūsų draugai