Pranas_26
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Depresija ir Vasaros 5

2019-06-18 17:06

Užimtumai!
Jeigu dar esi neišrašytas iš skyriaus, tai dėl dalyvavimo, „įsitraukimo” nesikabinės, bet jeigu jau eini iš namų yra vienas užsiėmimas, kuris dažnomis aplinkybėmis gali būti kliento (buv. paciento) nuolatinio koneveikimo priežastimi. Tai Muzikos terapija.
Problema tai, kad muzikos terapijos vedėja 7 korpuse yra labai senoviška ir savo užduotimis labiau kelia spaudimą negu padeda. Viskas buvo kitaip kol užsiėmimus vesti padėjo praktikantė iš Magistrantūros. Buvo normalu. Bet vos tik gyvybingai praktikantei pasibaigė praktika pasimatė visas „bjaurumas”. Klientai verčiami atsakinėti į labai sunkius senoviškus jokia gyvybe nekvepiančius klausimus. Išties muzikos terapija yra pats sunkiausias užsiėmimas, nes užduotys susidaro įspūdis yra labiau skirtos labiau dėl stebėtojo vertinimajam įspūdžiui susidaryti, bet ne paties paciento savijautai. Pvz.: piešti skirtingų kūrinių spalvas ir įvardinti (tiesiog iš lempos) ne tik reikšmę, bet ir vertybę, dar ir pagrįsti. Yra ir kitų labai nemalonių ir sunkių, tiesą sakant su pačia muzika kartais ir nelabai besisiejančių užduočių. Muzikos terapija sakyčiau yra šiuolaikiškai labai atsilikęs užsiėmimas. Deja, tai yra dažnai ir reguliariai vykstantis užsiėmimas, patraukliai lendantis į eilinio kliento tvarkaraštį.
Atsakinėti klientai vedėjos yra verčiami grubiai, nes ta muzikos vedėja yra labai su aukštesniais specialistais artimai bendraujanti darbuotoja. Jeigu klientas tiesiog neatsakys ar praleis dėl įtampos atsakymą galimas to kliento/paciento(nes geria vaistus) įdavimas viso skyriaus vedėjai arba vadybininkei, kurie turėtų aršiai supykti ir taikyti nelaimėliui sankcijas. Atsakymai vyksta žodžiu, bet „muzikinės(nesusijusios su muzika)” užduotys man gerokai per sunkios.
Dėkui už supratingumą, išsakiau savo nuomonę.

Pranas_26
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Depresija ir Vasaros 5

2019-06-18 16:06

Užimtumai!
Jeigu dar esi neišrašytas iš skyriaus, tai dėl dalyvavimo, „įsitraukimo” nesikabinės, bet jeigu jau eini iš namų yra vienas užsiėmimas, kuris dažnomis aplinkybėmis gali būti kliento (buv. paciento) nuolatinio koneveikimo priežastimi. Tai Muzikos terapija.
Problema tai, kad muzikos terapijos vedėja 7 korpuse yra labai senoviška ir savo užduotimis labiau kelia spaudimą negu padeda. Viskas buvo kitaip kol užsiėmimus vesti padėjo praktikantė iš Magistrantūros. Buvo normalu. Bet vos tik gyvybingai praktikantei pasibaigė praktika pasimatė visas „bjaurumas”. Klientai verčiami atsakinėti į labai sunkius senoviškus jokia gyvybe nekvepiančius klausimus. Išties muzikos terapija yra pats sunkiausias užsiėmimas, nes užduotys susidaro įspūdis yra labiau skirtos labiau dėl stebėtojo vertinimajam įspūdžiui susidaryti, bet ne paties paciento savijautai. Pvz.: piešti skirtingų kūrinių spalvas ir įvardinti (tiesiog iš lempos) ne tik reikšmę, bet ir vertybę, dar ir pagrįsti. Labai daug sunkių ir ne itin naudingų klausimų užduodama. Muzikos terapija sakyčiau yra labiausiai šiuolaikiškai atsilikęs užsiėmimas, vedamas padvisusių chrestomatijų principais.

monika
Pranešimai: 69

2015-12-20 10:12

erika, jei tikesi tau pades net ir saldaine,jei zmogus tiki gydytoju jam pades, jei ne tai ir nepades, drauge serga sunkia depresijos forma, psichoterapeutas nepadejo, ji eidavo nusiteikus, kad jis jei mals suda:)KAIP JI PATI SAKO,taciau dabar kai susitikome matau visai kita zmogu, jei prireike dvieju metu, kad suprastu kaip perprantama si liga, ji nebegeria antidepresantu,ir kaip pati sako Susitaikiau su savimi, ji padejo pati sau, zinau kad tai sunku, pati bandau keist poziuri, neprisigalvot ligu, ir t.t.sunku, bet kai labai nori viskas imanoma.

monika
Pranešimai: 69

2015-12-20 10:12

Hmm man taip pat skauda sirdi, buvau pas daktare tai rado sirdies yda, bet sako skauda ne nuo to, tipo jautri ir t.t bet nesiulo pas jokius kitus gydytojus.Beje esu pries visokius antidepresantus, geriausias vaistas veikla, kai neturiu laiko galvot apie skausmus, ju ir nebuna, viskas yra zmogaus galvoje.Pati pergyvenau panikos priepolius, kai atrodo mirsi, dabar kai pagalvoji juokinga, nei as mirsiu nei ka taip suburbi kelis kartus ir dingsta visa baime:)Kaip gydytoja sako nereik pradet nuo cheminiu raminamuju, derinant hemopatinius vaistus ir saviytaiga, viskas pradeda keistis.

Vilius
Pranešimai: 9

2015-12-15 10:12

Dabar visos ligos yra suvienodintos ta prasme, kad zmogus turi noreti gydytis pats. Jei nesigydo - beda ir vargas artimiesiems.

Elena
Pranešimai: 27

2015-11-22 12:11

gal kas turi patirties is vasaros 5? as planuoju ten gultis pirmadieni, tad noreciau zinoti, ar geri specialistai, ar nepateksiu i viena palata su visokiom... man depresija ir nerimo sutrikimai su panikos atakom. aciu uz atsakyma

as
Pranešimai: 571

2015-11-20 08:11

tu pagailek vaiku ir greiciau skirkis. tegu sau durniuoja. uzauge vaikai tau tik padekos,jei dar ju nepaveike tevo durnystes ir nepasidare susitaikeliai kaip tu. ne tau uzuojauta,o tavo vaikams.

lidija
Pranešimai: 8

2015-11-11 15:11

depresija-zmogus liudnas,nelainingas,neagresyvus.gal tai bipolinis sutrikymas

dali
Pranešimai: 1

2015-10-22 17:10

Baimes, stresas, nuvertinimas,nesusitaikymas, neryztingumas ir pan. - tiesiausias kelias psichologinio pobudzio liga, kuri reiskiasi per somatika. Jei fiziologiskai gyd. nieko neranda, as tikrai rekomenduociau konsultuotis su geru psichoterapeutu. Tokios ligios gydomos ir be medikamentu. Pasiskaitykit stiprinancios literaturos. Efektyviausia - salinti depresijos priezastis (zinoma, jei ji ne paveldeta).

daina
Pranešimai: 31

2015-10-12 11:10

Labai svarbu, kad kiekvienas zmogus kuo daugiau zinotu apie save. Tuo paciu ir apie savo liga.
Turiu tokios pat patirties, todel galiu drasiai teigti, kad zinojimas man daug padejo. Studijuoti depresijos nesiruosiu, bet skaitau ivairiu autoriu knygas, straipsnius ir stengiuosi atsirinkti tai, KAS MAN NAUDINGA! Beje ir skausmai sirdies plote praretejo:)
As patariu pasitiketi savo sprendimais! Jeigu pasirinkau gydytoja, kuris man rodosi tinkamas, priimu jo siuloma ligos gydymo metoda. Jeigu sis gydytojas neatitinka mano poreikiu - ieskau kitos pagalbos. VISI MANO SPRENDIMAI YRA TEISINGI!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių