hesgo
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: stresas ir nerimas

2018-01-26 12:01

Stresas toks dalykas, nuo jo gali padėti ir paprastas Magne vartojimas. Kai stresuojame - prarandame magnį, jo koncentracija organizme mažėja, o tai savo ruožtu didina nuovargį, mažina žvalumą ir taip pat didina stresą. Susidaro toks uždaras ratas. Taip kad vartokite ir šiek tiek magnio, nes jo trūkumas mažina atsparumą stresui.

iewuuu
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: stresas ir nerimas

2016-12-16 17:12

Man nuo streso ir nerimo labai padeda kvėpavimo pratimai, kuriuos atlieku prieš tai kelis lašus eterinio aliejaus įlašinus į vandenį aromaterapinėje lempoje. Labiausiai man patinka ir dažniausiai naudoju arbatmedžio aliejų.

lina
Pranešimai: 1775

2015-12-15 10:12

Mane taipat kankina nerimas panika atrodo kad kazkas blogo atsitiks

Gami
Pranešimai: 6

2015-11-04 16:11

Konsultacijos ir pagalba nerimo ir panikos kamuojamiems žmonėms, el.p. vasarelin@hotmail.com

loreta
Pranešimai: 119

2015-10-25 11:10

Nuo streso ir nerimo bei itampos yra veiksmingas preparatas REGUSTRESS ,geriau si preparata ir savijauta siai dienai akivaizdziai geresne ,net seimos nariai, bei kolegos darbe pastebi kad i viska pradejau ziureti ramiau be streso ir miegas geresnis, o Regustress dar man patiko tuom kad nesukelia mieguistumo kaip dazniausia turi tokia savybe kiti raminantys vaistai.

kriste
Pranešimai: 56

2015-10-06 11:10

ka daryti jei pasidariau labai jautri? net atsakinet bijau. ir visada susimaunu. del to kencia mano mokslai. pasidariau tokia baile. tai virsta dibele beda

as
Pranešimai: 571

2015-09-18 14:09

Labas baik stresuoti nes pasekmes labai skaudzios,susigadinsi sveikata,gali pradeti slinkti plaukai.Vyk salin neigiamas emocijas.As zinau ka rasau.

ilona
Pranešimai: 39

2015-06-04 14:06

Gal kas turite daugiau patirties jau sesi metai vargstu su migrena,daug skaiciau daug gyd.apvaziavau,vaistu pakeiciau taciau as jos nepasalini.Esu pasiruos pasitakius geram specialistui isbandyti gal per hipnoze eitu ja pasalinti? net nebezinau,o ir siap apie pietus be migrenos pradeda galva temti,spausti skaudeti,nemoku net papasakoti to jausmo:( Dekui is anksto

mecislovas
Pranešimai: 57

2015-05-20 08:05

1. Mintys, emocijos, elgesys, pradėję prieštarauti Visatos harmonijai, deformuoja biolauko struktūras.

2. Bet koks žmogaus poelgis, geras ar blogas, per vieningą energetinį Visatos biolauką grįžta pas jį.

3. Negatyvūs jausmai ir emocijos, įsiskverbę į pasąmonę, liaujasi būti žmogaus kontroliuojami, o kadangi fizinė sveikata glaudžiai susijusi su pasąmone, atsiranda labai sudėtinga priklausomybė ir pasekmės.

4. Blogio priežastys glūdi pačiame žmoguje, norėdami pakeisti pasaulį, pirmiausia turime pasikeisti mes patys.

5. Etika ir pasaulio suvokimas yra aukščiausia apsaugos sistema.

6. Nuoskauda yra vienas iš labiausiai paplitusių Visatos dėsnių pažeidimų, galintis sukelti įvairių nemalonumų ne tik nuskriaustojo, bet atitinkamai ir skriaudiko gyvenime.

7. Mes visada pasąmonės lygmenyje pirmi įžeidžiame tą, kuris po to savo elgesiu įžeidžia mus.

8. Kai žmogus pernelyg prisirišęs prie žemiškų dalykų, tas prisirišimas deformuoja biolaukų struktūras ir sukelia ligas.

9. Kuo mes save įsivaizduojame, tuo ir tampame.

10. Liga ne blogis, o būdas sustabdyti dvasios irimo programą.

11. Žmogui galima padėti, jį atjausti, bet gailėtis jo negalima. Gailestis nukreiptas į kūną ir gali pakenkti žmogaus dvasiai ir sielai.

12. Neatsakingumas energetiniame lygmenyje baigiasi tragedija.

13. Reikia peržiūrėti savo gyvenimą ir visas pažeminimo akimirkas priimti kaip apvalymą. Reikia liautis gailestavus praeities ir bijojus ateities.

14. Kuo labiau dievinate kokias nors mylimo žmogaus savybes, tuo greičiau tas žmogus jų netenka.

15. Svarbiausia stengtis išsiugdyti meilę savo sieloje.

16. Bet kuri mūsų organizmo ląstelė, kad tinkamai egzistuotų, turi ne tik nuolat dirbti, bet ir laikytis vienybės su visu organizmu.

17. Kiekvienas žmogus ateina į šį pasaulį, kad įveikdamas žemiškas pagundas ir nelaimes, vystytų ir tobulintų savo sielą ir dvasią.

18. Etiškai raštingo žmogaus uždavinys- niekuomet neįsileisti į pasąmonę negatyvių jausmų.

19. Bet kokia mintis apie savižudybę pakankamai pavojinga ir pražūtinga žmogui ir jo palikuonims.

20. Nenuilstantis sąmoningas darbas tobulinant dvasią- vienintelis išsigelbėjimo būdas.

21. Galima pakeisti požiūrį į stresą ir nuvertinti jo reikšmę.

22. Dideli sugebėjimai be etikos ir pasaulio suvokimo, užuot atnešę laimę, pražudo.

23. Žmonės, kurių agresyvumas ir piktų kėslų turėjimas yra padidėjęs, plačiąja laiko prasme, stokoja gyvybingumo.

24. Žmonės reaguoja į jūsų elgesį, į tai koks jūs esate viduje, vadinasi, jų elgesys adekvatus jūsų vidinių dvasinių struktūrų švarai.

25. Keisdami savo pasaulėjautą, keičiame ir savo pasaulėžiūrą, o būtent pasaulėžiūra keičia mūsų likimą ir karmą plačia šio žodžio prasme.

Samanta
Pranešimai: 59

2015-04-27 07:04

Sveiki:)
Nezinau kas gali man padeti. Pasidariau pastaruoju metu klaikiai nervuota,vikas erzina, nieko nenoriu.niekad tokia nebuvau kol nepradejau draugaut su vaikinu kuris pats yra gan uzsidares, saliskas viskam. esu is prigimties linksma ir labai gyvybinga asmenybe, bijau kad tai jau liga, klykiu ant visu, seimos nariu, ant vaikino del smulkmenu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių