klodas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Masažas ir ozonuotas vanduo prieš celiulitą

2021-03-08 09:03

Eikit, žmonės, čia gi pievos surašytos. Koks dar vanduo prieš celiulitą? Netikėkite tokiom nesamonėm :D


Mirameda
Pranešimai: 16

2015-04-02 12:04

Masažas ir ozonuotas vanduo prieš celiulitą

Kiekviena moteris patvirtins - verčiau jau celiulito «neužsidirbti» nei jį įsigijus gydytis nuo šio nelemto riebalų apytakos sutrikimo, kuris, be to, dar ir darko figūrą.

Juolab, kad pašalinti celiulitines granules nuo šlaunų, sėdmenų, blauzdų - ilgas ir sudėtingas procesas. O kur dar profilaktika - jeigu liaujiesi kovoti su celiulitu, jis įsismagina vėl!

Celiulitas - poodinio sluoksnio uždegimas. Specifiškai pakitus riebaliniam audiniui sėdmenų, šlaunų, pilvo srityje odos paviršiuje atsiranda smulkių, apelsino žievelės konsistencijos kauburėlių. Simptomai: šaltesnė kojų temperatūra; patinę, įtempti, paprastai violetinio atspalvio odos kauburėliai; celiulitinės nežymios odos gaubšlės (vad.armonikos efektas); sąnarių tirpimo pojūtis; mėšlungio simptomai šlaunyse ir blauzdose ir pan. Tai moterims būdinga liga, kuri susijusi su lytinių hormonų veikla - pradeda lytinio brendimo metu ar premenopauzės periodu.

Naujausi Liono eksperimentimės medicinos centro tyrimai (Prancūzija) lieknų šlaunų mėgėjoms ir mėgėjams davė vilties - celiulitas nebėra neįveikiama ar tik iš dalies įveikiama problema. Maždaug nuo 20 metų pradėjus nesudėtingą ir nedaug laiko teužimančią profilaktinę šio sutrikimo korekciją ir laikantis tam tikrų gyvensenos normų jo galima išvengti. O jeigu celiulito požymiai jau atsirado, juos galima pašalinti ir blokuoti naujų atsiradimą ne kuo kitu, tik nesudėtingu 3 komponentų deriniu - tai mankšta, dieta, masažas. Dieta būtinai papildoma stikline vad. ozonuoto vandens, kadangi gyvybės elementas ozonas, suaktyvinęs kraujotaką, padeda organizmui pašalinti nereikalingus, besikaupiančius riebalus ir toksines medžiagas - celiulitinės «apelsino žievelės» atsiradimo pamatą. Iš masažų ypač rekomenduojamas vad. vakuuminis ar limfodrenažinis masažas.

Paaiškėjo, kad pastarasis - itin efektyvus. Liono medicinos centre atlikus mėnesio tyrimus su 20 moterų-savanorių (30 - 60 metų amžiaus), taikant joms naujausia celiulito gydymo programą (limfodrenažinis ir vakuuminis masažas, sumažinto riebalingumo dieta, ozonuotas vanduo ir kt.) nustatyta, kad 10 moterų (vyresnio amžiaus) celiulitinio audinio storis sumažėjo per pusę, jo nebegausėja, 5 moterims (jaunesnio amžiaus) teliko tik nežymūs, specialisto akiai įžiūrimi ligos požymiai, 5 moterys (jauniausios) atsikratė bet kokių celulito simptomų.

Kiekviena eksperimento dalyvė teigė, kad jos sveikatos būklė, nuotaika, savijauta ir, žinoma, išvaizda apskritai pagerėjo.

Pasak specialistų, taip laimėjus kovą prieš celiulitą, užmigti ant laurų nevertėtų - norint vėl neprarasti gražios šlaunų formos, reikia profilaktiškai bent kartą per 2-3 mėnesius atlikti masažo kursą ir pamėgti lengvą mitybą bei ozonuotą vandenį.

Pagal «Science».

MUMS RŪPI TAI, KAS JUMS SVARBIAUSIA - SVEIKATA!
Medicinos klinika rdquo;Miramedardquo;: www.mirameda.lt
Daugiau straipsnių: www.mirameda.blogas.lt
Registracija: www.mirameda.lt/registracija

Mirameda
Pranešimai: 16

Masažas ir ozonuotas vanduo prieš celiulitą

2015-04-02 12:04

Masažas ir ozonuotas vanduo prieš celiulitą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių