Mirameda
Pranešimai: 16

2015-04-02 12:04

Medicinos klinikos „Miramedardquo;

Gydytoja endokrinologė Ilona LAPTEVA

Specialisto komentaras

Operatyvus lieknėjimas - įmanomas

...„Nuostabu!rdquo; - perskaičiusi šį pavadinimą sušuks kiekviena, kurią nervina nereikalingi jos kūno kilogramai. Operatyviai sulieknėti - daugelio svajonė. Yra net jos įgyvendinimo receptas.

Truputis valios + daug tikslingų fizinių judesių + tinkanti dieta + daug skysčių (sulčių, mineralinio ar paprasto vandens) + 8 valandų miegas naktį + masažas (gerai veikia - vakuuminis masažas) + specialūs maisto papildai + kvalifikuotas grožio terapijos specialistas (jam prižiūrint svorį numesite nepakenkdama sveikatai).

Specialistas patars, kaip liesėjant išsaugoti gerą išvaizdą. Nes oda, pernelyg greitai liesėjant, suglemba, papilkėja. Ypač, jei nesportuojate, jei neišvystyti kūno, veido raumenys. Be to, kai vardan greito sulieknėjimo pradedama gyventi pusbadžiu, naudojant kažkieno sugalvotą alinančią „dietąrdquo;, rimtai rizikuojate susirgti bulimija ar anoreksija.

Grožio formulė paprasta. Tačiau realiame gyvenime sunku taip elgtis. Svajonei išsipildyti trukdo viskas. Net blogas oras, nes tada nuotaiką pakels tik gardumynai... Po keliolikos alkio ir nepakeliamo fizinio krūvio dienų staiga suvokiate - gana! Verčiau jau būti stora, bet laiminga! Ir vėl puolate doroti pyragėlius, lepintis sofoje prie televizoriaus. Taip būna. Ir išmėtyti kilogramai žaibiškai grįžta. O jūs draugėms sakote: ‚Nesąmonė tos dietos, masažai ir mankštos. Jei jau lemta būti storai, tai...rdquo; Patikėkite, taip nėra. Trukdis - Jūsų pačios viduje.

Jeigu TIKRAI norite žaviai sulieknėti ir išsaugoti grakščią figūrą, taip ir padarysite. Nes Jūs - moteris, t.y. norėdama galite viską.

Tad apsiginkluokite valia, kantrybe ir...

* Apetitą nuslopinsite valgydama dažnai ir nedidelėmis porcijomis. T.y. valgykite kas 2 val. maždaug po 10 kąsnelių maisto. Valgykite viską, išskyrus riebios, rūkytos ar sūdytos mėsos gaminius. Atsisakykite riebių kulinarinių kepinių, vad. greito maisto (picų ir pan)., traškučių. Paskutinis valgymas - ne vėliau 19 val. Po to vartokite tik skystą maistą - nieko kramtomo (sultys, pienas, kefyras,kisieliai, netiršta sriuba ir pan.). Devizas - niekada nepersivalgyti! Skrandis turi būti pustuštis.
* Mitybos pagrindas - kuo liesesni produktai. Jei labai norėsite saldumynų, valgykite ledinukus. Vartokite daug šviežių daržovių ir vaisių. Ne - aštriems prieskoniams ir druskai; tai žadina apetitą.
* Gerkite daug skysčių - norint greičiai atsikratyti nereikalingų kg, per dieną reikia išgerti iki 6 - 8 stiklinių vandens. (šalia kitų skysčių, pvz., sriubos, arbatos).
* Valgykite lėtai ir gerai sukramtykite maistą . Tai slopina alkį ir leidžia organizmui įsisavinti reikalingas medžiagas.
* Venkite alkoholio ir kofeino. Jei rytais be kavos sunku, pakaks 1 puodelio kavos be cukraus. Prieš tai kiek užvalgykite, nes geriant kavą ant tuščio skrandžio stiprėja alkio jausmas. Be to, tai nesveika.
* Išsimiegokite. Nakties miegas (ne vėliau kaip nuo 22 -23 val.) gerina išvaizdą, stiprina valią ir motyvaciją. Dienos miegas - priešingai, glebina, silpnina valią, padeda kauptis riebaliniam sluoksniui.
* Bent kartą per dvi savaites atlikite anticeliulitinį arba riebalus rdquo;deginantįrdquo; ir medžiagų apykaitos funkcijas gerinantį masažą (rekomenduočiau vakuuminį masažą).
* Treniruokitės! 15 minučių rytmetinė mankšta, lieknina ir bėgiojimas ristele (1000 žingsnių kasdien). Pradėkite pastoviai lankyti arbą sporto centrą, jogos pratybas, ar plaukymą, aerobiką, pilvo šokio studiją, turistų klubą, ar dar ką - svarbiausia, kad reguliariai treniruotumėtės.
* Laikykitės grožio terapijos specialisto rekomendacijų. Jis nustatys, kokia dieta, režimas, papildai, odos ir kūno priežiūra Jums tinka. Taip jau po 2 savaičių numesite 3-4 kg. Pamažu ir teisingai mesdama svorį Jūs gerai jausitės ir atrodysite. Ir jei neatkleisite kietos moteriškos valios gniaužtų, tikėtina, kad išsaugosite lieknumą iki senatvės.

MUMS RŪPI TAI, KAS JUMS SVARBIAUSIA - SVEIKATA!
Medicinos klinika rdquo;Miramedardquo;: www.mirameda.lt
Daugiau straipsnių: www.mirameda.blogas.lt
Registracija: www.mirameda.lt/registracija

Mirameda
Pranešimai: 16

Operatyvus lieknėjimas – įmanomas

2015-04-02 12:04

Operatyvus lieknėjimas – įmanomas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių