Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-12 18:01

As is vyro puses pasisakysiu. Manau mylintis tevas turi suprasti sunaus tokius pageidavimus, ne tik suprasti, bet kaip imanoma sunui padeti. Kadangi yra atsitikus tokia nelaime ir sunus negali savimi pilnai pasirupinti, tai tai tenka ant tevu peciu, kas gi dar galetu jam padeti? O gi nieks. Manau jei vyras bandytu nesuprasti tereiktu jam pasakyti, kad cia yra sunaus gyvenimas, o ne tevo. Sunaus apsisprendimas taip pasitenkinti, yra naturalus gamtos sauksmas, kuris gali buti nepakeliamas, gali sunus pulti i krastutinumus, depresija ir t.t. Jei tik tiek suneliui reikia- padekit teveliai be jokiu komentaru. Gi jis taip pat nusipelne pajusti vyrisko gyvenimo skoni, tetis tai ta skoni turi, nes vedes, o sunus??? Is kur jam rasti vyrisko gyvenimo malonumu?? pagalvokite bendrai- padiskutuokite ir jei mylite sunu- privalote ji suprasti. Tarp kitko sunui paciam gali buti nelabai jauku, bent jau ateityje, manau iseitis butu dirbtines moters "lupos", kurias galima nupirkti sex parduotuvese kazkaip pritvirtinti ir leisti jam paciam elgtis vyriskai be pasaliniu, tik teveliams teks isplaut ir apiplaut. Sekmes, tikrai zaviuosi supratinga mama.:)

VirginijaKravchenko
Pranešimai: 1

2015-01-11 16:01

Nu cia tai labai liudna istorija, mieloji. Zinoma teisingiausia butu pasakyti vyru ir jum visiem pasikalbeti, bet ar jusu vyras tai pakels, maniskiui va cia karta buvo abi rankos sugibsuotos ir koja, po avarijos, tai kategoriskai nesutiko, kad jam pamasturbuociau, taigi net nezinau ar jusu vyras tikrai sugebes tai pakelti.
O ka kitos mamytes manot, kaip pasielgtumete ?

Rugmante
Pranešimai: 2

2015-01-11 16:01

Taigi aš turiu sūnų, kuris neteko rankų būdamas 7 metų per nelaimingą atsitikimą kaime. Jam jos amputuotos ligi alkūnių. Dabar jam yra 15 metų ir vieną dieną jis manęs paprašė padėti masturbuotis. Aš žinau, kad masturbacija - tai normalus periodas berniuko augime taigi aš kiek subabejojau, bet padėjau jam. Aš nematau čia nieko blogo, bet dar nesakiau vyrui ir nežinau, kaip jamtai paaiškinti, nes jis yra labai religingas ir doras žmogus ir manau jis gali to nesuprasti. Gal kas patartumėte kaip spręsti šią problemą? Gal reiktų visai šeimai apsilankyti pas specialistus psichologus? Ar tiesiog pasakyti vyrui tiesą?
Iš anksto dėkui už pagalbą.

Rugmante
Pranešimai: 2

Nežinau kaip pasakyti vyrui

2015-01-11 16:01

Nežinau kaip pasakyti vyrui

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių