LaimaLaimute
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: AUKSINIS STAFILOKOKAS !!!

2018-05-05 06:05

Man rado nosi stafilokoka geriau antibijotikus gal po 2men vel jauciu jis yra kas galit rekomenduoti gyd ir kaip gyditistoliau861490833

LaimaLaimute
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: AUKSINIS STAFILOKOKAS !!!

2018-05-05 06:05

Kaip gydit
Ausikni stafilokoka

kristyyy
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

auksinis stafilokokas

2017-04-30 13:04

laba diena Egle,

Mano vyrui nustate auksini stafilokoka, gal galite parasyti kur ir pas ka kreipetes gydymui? taip pat gal zinote kokius vaistus jums leido? Labai lauksiu jusu atsakymo!egle rašė:Buvo ir man primiausia daktarai padare tirumus po to kai ypjove ir panaikono voty... tada issiaiskino kas man ten yra... o man buvo auksinis stafilokokas,tada paskyre tokius vaistus kuriuos leido kas pirmadieny po viena anpule y menty,taip 4kartus,ir sake daugiau jokie votys nebeturetu pasikartot,tas daktras naudoja vaistus kuriu nera lietuvoje tik rusijoje...jai nebu jus suleide man tada butu iskile problemu gimdymo metu na ir zinoma tie votys butu pasikartoje vis dazniau....db jaucuosi gerai ir jokie votys nebeiskyla

mama
Pranešimai: 64

2015-12-27 00:12

Tai reikia pirma padaryti tyrimus -paimti tepineli ir laboratorjoje auginti, tada isbandyti su ivairiais antibiotikais. Paprastai gauna keleta antibiotiku, kuriu bijo tas stafilokokas ir is to saraso tik tinka gydymui. Reikia geros gyd dermatologes, kuri butu su tuo susidurusi ir zinotu kaip teisingai derinti tarpusavy tuos antibiotikus, kad pagydytu!

ruduo
Pranešimai: 2

2015-10-27 08:10

Kas zinot kaip reikia gydyti gerkles auksini stafilokoka? Gydytoju paskirti vaistai (eritromicinas)nepadeda. Pagelbekite, kas ka zinote. Gal zinote kokie gydytojai Vilniuje, Kaune ar Klaipedoje gali padeti.

egle
Pranešimai: 191

2015-09-21 17:09

Buvo ir man primiausia daktarai padare tirumus po to kai ypjove ir panaikono voty... tada issiaiskino kas man ten yra... o man buvo auksinis stafilokokas,tada paskyre tokius vaistus kuriuos leido kas pirmadieny po viena anpule y menty,taip 4kartus,ir sake daugiau jokie votys nebeturetu pasikartot,tas daktras naudoja vaistus kuriu nera lietuvoje tik rusijoje...jai nebu jus suleide man tada butu iskile problemu gimdymo metu na ir zinoma tie votys butu pasikartoje vis dazniau....db jaucuosi gerai ir jokie votys nebeiskyla

Joana
Pranešimai: 8

2015-09-08 14:09

labas, susirgo mano vaikelis 2metu, daug visko prisiskaiciau...nesuprantu ar si liga pagydoma ar ne?nepasis jei nesiotojas, o jei serga ar pagis?
aciu

edita
Pranešimai: 118

2015-09-03 19:09

Sia liga galima apsikresai kaip? Ar i savaime atsiranda?

Dovile
Pranešimai: 25

2015-08-14 15:08

Sirgau auksiniu stafilokoku,turejau labaid aug furunkulu,buvo netgi operacija atlikta,patariu kuo maziua lietsi juos be to jie uzkreciami,mane uzkrete siuo stafilokoku mano vaikinas,kadangi turejau silpnesni imuniteta sirgau gal 3 menesius bt i menesi turejau po 8-10 furunkulu aptineje kuno dalyje,paskutinis buvo ant barzdos,esantys arciau veido yra pavojingiausi ir tikrai labi sunkiai kas diena su jais gyventi,manu,kad nera kalta nemokama medicina,bet svarbiausia,kad diagnoze butu nustatyta is karto ir reikia labai sterilizuoti rubsu aplinka ri vengti lieciamojo kontakto su aplinkiniais,ens si liga ne juokas.
siuo metu jauciuosi geria ri pasveikau,bet randai nuo furunkulu lieka vsia gyvenima!
linkiu visiems sveikatos ir butinaikreipkites i gydytojus,nesiydikite liaudies medicina ir t.t,nes tuo laiku liga tik progresuoja.


gintare
Pranešimai: 36

2015-08-05 13:08

Homeopatė Inesa Kaune - stebuklas!!! Šiandien kaip tik sužinojau, ka išgijau nuo auksinio stafilokoko (per 1 mėnesį), tik jinai man jį nustatė! O turėjau aš jį (pagal pūlinius, votis ir negyjančias žaizdas) jau 6 metus, ir kasmet profilaktiškai dariausi kraujo tyrimus, ir SVEIKA! Štai kas yra mūsų rdquo;nemokamardquo; medicina ir mūsų rdquo;gydytojairdquo;. Netikiu aš jais, nes jie tiesiog prakišinėja tam tikrų firmų vaistus... Linkiu visiems atsikratyti šios ligos ir TIK natūraliais vaistais ;) Tai tikrai padeda!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių