mere
Pranešimai: 3

2015-01-21 20:01

Ak, MELDŽIU atelsiti už neatidumą ir pranešimo parašyma anaiptol NE TEN, kur norėjau.

mere
Pranešimai: 3

2015-01-21 20:01

Taigi, mane irgi kamuoja cypimas ausyje, nors esu dar tikrai jauna. Viskas prasidėjo nuo ausies užgulimo. Nuvykau pas pažįstamą ausų gydytoją, pamatė lyg ir nedidelį kamštį, išplovė. Ir, atrodė, viskas buvo gerai. Tačiau po kokios savaitės prasidėjo ūžimas ausyje. Galvojau, praeis savaime, tačiau jis dar stiprėjo ir tapo kone pulsuojančiu burzgimu. Nuvykau pas loristę ir ji nusprendė, jog man klausos nervo uždegimas. Na, išrašė gerti kraujagysles plečiančiuosius bei vitaminą b. Gėriau kokį mėnesį, ūžimas mažėjo, mažėjo ir praėjo. Tačiau po kokios savaitės, vos išsimaudžius, ūžimas vėl prasidėjo, netgi dar stipriau. Na, ir tuomet viskas iš naujo. Plečiantieji (jau kiti), vitaminas b. Vėliau vietoj vitamino b - memoril forte. Galiausiai ūžimas virto cypimu, bet toliau - nė iš vietos. Gėriau vaistus kelis mėnesius, kol galiausiai nuo vitamino b pertekliaus mane ėmė berti. Na, dabar, kai loristė nuo šito reikalo rdquo;nusiplovėrdquo;, jau spėjau pasidaryti audiogramą, apsilankyti pas neurologą, chirurgą, pasidaryti kaklo kraujagyslių ekoskopiją bei pasitikrinti skydliaukę. Ir niekur nerado mano cypimo priežasties. Dar laukia apsilankymas pas reabilitologę, iš kurios nieko ypatingo nesitikiu. Gydytoja dar siūlė pasidaryti magnetinį rezonansą ir apsilankyti pas kažkokią specialistę Antakalnyje, kuri tiria apsinuodijimą sunkiaisiais metalais - mat tai irgi gali būti viena iš pražasčių. Bet, tiesą sakant, netekau vilties ir jau galvoju į visa tai numoti ranka.
Tiesa, dar minėjo, jog cypimas gali būti susijęs su spaudimu ar pakitimais akių tinklainėje, tačiau šių problemų irgi neturiu. Dabar geriu tanakan, dar kažkokius vaistus, spartinančius kraujo patekimą į smegenys bei lengvus raminamuosius. Ir (ak, kaip netikėta!) kol kas progreso nulis.

Taigi, mielieji, jeigu jus kamuoja panašios bėdos - matote daug pasiūlymu, kur galėtumėte apsilankyti. Tik ar tai pagelbės?
Iš tiesų jau imu tikėti teorija, jog su manimi bando susisiekti ateiviai.:))

mere
Pranešimai: 3

ūžt, ūūūžt...

2015-01-21 20:01

ūžt, ūūūžt...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių