vida
Pranešimai: 116

2015-02-04 07:02

Galima ir darbe tingėti. Aš tai nepersidirbu. nete paplaukioju, laikraščius paskaitau. Imu pavyzdį iš kitų-žiūrėk-nepersidirba, o mėgstami ir gerbiami:)

gabija
Pranešimai: 203

2015-02-03 15:02

Jei darbe, tai ne ką patingėsi, o namuose anksčiau nešdavausi darbo iš firmos, tai tame tarpe prigalvodavau visokių namų malonesnių darbų taip kad valdišku darbu stovėdavo nukrauti stalai abi dienas .
Dabar darbų mažiau, valdiško neštis namo nereikia. Kadangi sveika nekokia , tai kai nenoriu ir nedirbu ir nesuku galvos, kad kampe dulkės liks ar dar kažkas nepavalyta.Kai yra noro ir sveikatos nubrauki storesnį sluoksnį ir tiek.
O turint sveikatos reikia tikrai susigalvoti nuveikti kažką malonaus , gal paskaityti, pasportuoti, pasikultūrinti, su draugais pabūti ir t.t


Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-03 10:02

Aš va užvalgiau, išgeriu kavos ir puolu dirbti.Pastebėjau, kad labai gerai, kai stalas tvarkingas ir šiaip-kai tvarka visur.Kai susimakaluoji aplink ir galvoje, tai paskui ir jėgos prapuola dirbti ir gyventi. Neapsileisti, neištižti!kai tik imu galvoti-gal kas negerai ir pan., tuoj pauostau pauostau savo buteliuką su mėtų kvapais-ramiau ir linksmiau.Aromoterapija, tpsknt:) O vakare manęs laukia joga.Visad smagiau, kai kažkas priekyje malonaus:)

vida
Pranešimai: 116

2015-02-03 10:02

Moteros, o ką jūs darote, kai labai tingisi dirbti? Nu norisi man į lauką pvz. Taip gražu lauke, o aš va turiu tvarkyti dokumentus.Nu taip tingisi, nu taip:)

dr
Pranešimai: 175

2015-02-02 09:02

darbo keitimas čia tik toks išorinis priedas,juk esmė-savęs suradimas, būti gera ir nustumiama ar būti nagla, savim pasitikinčia.gal čia kaip kam lemta-vieni plėšrūnai, kiti-avelės, o gal tai tik požiūris, gal tik jį pakeisti reikia.požiūris į vertybes, save, kitus.nesvarbu, kur darbas, svarbiau gali būti, kaip save pateiksi, ką savyje ugdysi-nuolankumą, širdies gerumą ar taikysies orie šiuolaikinio gyvenimo vertybių, kur daugiau laimi mokėjimas pakovoti už save, sukurti įvaizdį.visuose darbo kolektyvuose atsiras plėšrūnų, naglų ir gerų, nuolankių, nedrąsių.blogai būti naglu, piktu, nemėgiamu, bet blogai ir kai tave nustumia, kai savy kaupi širdgėlą ir neteisybės gėlą.yra aibės knygų, kaip ugdyti savim pasitikėjimą, savivertę kelti.yra psichologai.skriaus visur, jei leisies.o dar kai bus maža alga , bus dar liūdniau, o be to-jei darbas nepažįstamas, kol įsitvittinsi, gali prireikti oi kiek jėgų ir galima įkirsti į dar didesnę savim n etikėjimo duobę.darbo keitimas ir turi vykti ilgai, ne per mėnesį, gali užtrukti ir metus.nes makaluotis nėra gerai

zigfridas
Pranešimai: 68

2015-01-31 17:01

nebuvau čia cvai mėnesių, pareinu ir ką randu-roberta dar kalba apie išėjimą iš darbo, ŠAKĖS

Roberta
Pranešimai: 723

2015-01-31 12:01

Ne, apie Jurgą neskaičiau, tik girdėjau, kad jai pablogėjo. Dėl mano sprendimo likti tam darbe aš abejoju. Bet ir išeiti nedrįstu. Pirma-gerokai Pinigų mažiau, antra-o jei problema esu aš pati? jei nusinešiu tą depresyvią nuotaiką, nemokėjimą apsiginti ir į kitą darbą? o naujas dabar-nežinomas, nepasitikėsiu, dar išsižergsiu kaip karvė ant ledo ir bus dar blogiau.Nors nuojauta sako-eik iš ten, o baimės ir protas sako-lik.nedrįstu to daryti , nepasitikiu.nors, kas žino-gal tai kaip tik mane atgaivintų.Bet gali būti ir taip-kad labai pasigailėsiu.Su kuo tariaus-nieks gi nepasakys, tik aš pati. O aš abejoju...Gal likti.O jei padėtis nepagerės, išeisiu į bet kur. Gal ir po metų bus atsiras kokia vieta. Vakar labai blogai jaučiiaus, draskiaus galvojime tame, vakare prigėriau vaistų, o šiandien nuėjau antidepresantų. Kol buvau atosotogose, nei į galvą tie vaistai, grįžau, ėmiau svarstyti vėl ir vėl-nuleisti pečiai, skaudėt akis ėmė vien nuo to nerimo.Buvau kažkada skaičius tą knygą apie pasąmonės galią, šiandie nusipirkau.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-01-30 08:01

suradau puikų būdą, kaip nusiraminti, kai apima liūdesys ir nerimas. Reikia nusipirkti mėtų aliejaus vaistinėje ar šiaip kur kosmetikos paruotuvėje.Turėti su savimi. Ir vis juo pakvėpuoti. kvėpavimo formulė tokia-1-4-2, arba daugini iš kiek nori-2-8-4 ar 5-20-10, bet formulė tai tokia 1-4-2.ikvepi mėtų aliejų per 1, sulaikai 4, iškvepi per dvigubai mažesnį laiką-2.ir taip kvėpuoji, kvėpuoji-nuramini protą kvėpavimnu ir tuo kvapu mėtų, kuris harmonizuoja.O ta knyga rdquo;Jūsų pasamonės galiardquo; yra įkvepianti irgi.nesvarbu kas-knyga, žmogus, hobis-nesvarbu kas, svarbu padėtų neskęsti.Vakar į jogą taip ir nenuvažiavom-pakeliui mašina užgęso, tai mano vyras partraukė draugės mašiną, na, matyt, nelemta buvo:)bet vakare pirty pagulėjau su tom mėtom-pylėm ant akmenų mėtų nuovirą-fainai labai. Kadangi dar šią savaitę nedirbu, tai va-turiu laiko pažaisti tuos žaidimus:) Einu dabar va pasimankštinsiu, pakvėpuosiu spec kvėpavimu , o paskui važiuosiu kavos gerti į kavinę su senu pažįstamu, nematytu 100 metų. o vakare paminsiu treniruo0klį ir pažiūrėsiu gerą filmą, bus per Snobo kiną, gaila, kad taip vėlai, žinoma.Dar galima kvėpuoti taip-šnerve viena užspaudi, per kitą įkvepi tų mėtų, tada per kitą iškvepi, o tą užspaudi, tada vėl per tą pačią įkvepi, kur iškvėpėiir t. t. , na, pakaitom pakvėpuoti šnervėmis giliai-nuramina puikiai:)Kartais mane užvaldo pyktis, nuoskaudos, prisimenu, kas ką negero padarė ar gali man padaryti, suima toks nerimas, baimė, siutas net. Bet tuo tik pati sau kenkiu. Reikia remtis prie šviesių žmonių, minčių, darbų, dididnti tą šviesiąją pusę, kad ta tamsioji kuo silpnesnė būtų.ir nesvarbu ar ji išorėje, ar viduje...

Roberta
Pranešimai: 723

2015-01-16 13:01

įdomu-kur nuves šie visi judėjimai mano, šie sprendimai...vyras baigia persinervinti.visad yra sunku, kol kažkas neaišku.Jūs teisingai sakot, kad nuo tų įtampų ir susergam.šiandien grįžo iš atostogų kito skyriaus bendradarbė, persimetėm žodeliu.sako-gulėjau per dienas,skaičiau ir tingėjau, labai gerai laiką leidau.visa žvali, šviežia..o aš negalėčiau atsiplaiduoti, kol man neaišku kas mano gyvenime.kaip čia nesuklysti-gerai pasirinkti.na, dėl pareiškimo man nieks nieko nesako, na, gal ryt pasakys.bandytų kalbėtis konkrečiai-ką padaryti, kad abi puses tenkintų , gal galima pasikalbėjus susiprasti, kas negerai, keisti.bet jie nekalbina.bet ir nesako-eik iš čia.vienu žodžiu-pakabino.kai jau žinosiu-kad tikrai pasirašom abi pusės išėjimą, norėčiau kuo greičiau atsirokuoti ir išėjus pailsėti, bet prieš tai dar reikia pasakyti kitiem būsimiem dardaviam-ar ateisiu.mat abi vietos kol kas dar yra.kol kas.vienoj didesnis atlyginimas, bet žmonių nepažįstu, valdiškas darbas, kabinetinis.kitur-laisvės daugiau, žmonės tikrai nepiktybški, bet...maža alga, reiktų dar ieškotis papildomo uždarbio ar ką, vėl būtų neramu..kūrybiškas šis darbas, bet, galvoju, gal aš jau per sena jam.dukra va kitais metais stoja, reikia papildomų kursų, važinėt į Vilnių, už mėnesį kursų 350, o dar važinėjimas..tai tokiais atvejais tuoj smigteli...ot, kad turėčiau banke milijoną:)sako, ne pinigai svarbu.ale-jie daug laisvės suteikia.kitiems ir nukrinta-tai žiūrėk koks palikimas, tai tėvai turtingi, tai pasisekė su darbu, savo vietą atrado.pažįstu vieną puikų verslininką-jis tiesiog gimęs pinigus daryti:) tiesiog dega tam savo versle.ir šiaip kaip žmogus-labai puikus, neprarado žmogiškųjų gerųjų savybių.tokie žmonės man patinka-kurie dega kažkokia idėja, norais. bet čia reik būti labai tokiu na nuo prigimties gal, arba sąlygos turi susklostyti arba tiesiog žmogus savo rogėse.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-01-16 06:01

Beveik nemiegojau:(na, bet, galvoju-dabar jau kaip bus, taip, te Dievas toliau veda.Reikia toliau dirbti darbus, kol esu, viena sutartis šiandie sudaryti, porą kitų dokumentų sutvarkyti.Kaip bus, taip.Labai norėčiau, kai viskas vienaip ar kitaip išsispręs, važiuoti savaitei į sanatoriją. Truoutį pakeisti aplinką.per tuos nervus-pastorėjau:( Kiti negali valgyt, kai nervinas, o aš tai kaip tik-noriu labai tai saldaus, tai sūraus, tai rūgštaus, brrrr. Gal kaip nors rasiu jėgų susiimti savęs priežiūrai:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių