Naujoke
Pranešimai: 59

2015-02-06 15:02

Na nesakykit taip. Tikėkimes, kad nuo šiol bendrausime gražiai:)))

dr
Pranešimai: 175

2015-02-06 09:02

manau, kai žmogui trūksta meilės, tai jis tada ir tampa tik per jėgą gyvenantis.reikia kažką susigalvoti, kas suteiktų sparnus-hobi kokį.daug dirbti, daug melstis, rūpintis kitais.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-06 07:02

Šiandien renkuosi būti darbinga, veikli ir rami.Diena puiki, ant lango žydi ciklamenai. Bus labai šaunu, kai sutvarkysiu kelis darbo reikalus ir pasidėsiu pliusiukus. Džiaugsmo vakarui dar nesu nusimačius:)Bet per pietus tai eisiu į lauką, apeisiu porą gatvių, vien dėl pajudėjimo, oro įkvėpimo:)

dr
Pranešimai: 175

2015-02-06 06:02

puikiai galima suderinti-darai pilvo, šlaunų, tarpvietės įtempimą iškvėpus orą ir sulaikius kvėpavimą, skaičiuoji pvz iki 40, iškvepi per 20 ir t. t. ir taip koki 20 kartų-viskam gerai-ir užpakaliui, ir galvai-mintys prašviesėja.tinka ir moterims, ir vyrams:)senatvėje pampersų nereiks ir galva šviesesnė nuo kvėpavimo pratimų, plaučiam gerai.ir daryti galima pvz per filmą ar žinias:)

Naujoke
Pranešimai: 59

2015-02-05 16:02

Mergaites ir moterys, kodėl nerašot. Nejaugi neturit apie ką pasipasakot,pabendrauti. Atnaujinkim forumą.

gabija
Pranešimai: 203

2015-02-05 15:02

Na jei atvirai tarp mūsų mergaičių, tai man nuo tokių pratimų praktiškai neliko hemarojaus problemų, o juos galima daryti ir žiūrint televizorių, užuot tuščiai drypsojus ant sofos.Taupykim laiką!

vida
Pranešimai: 116

2015-02-05 14:02

Moterys, o ką ar jums padeda pratimai tarpvietei stiprinti? Žinot tokius turbūt.Sako gerai. irgi galima važiuojant į darbą:)

Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-05 12:02

Viena tik žvakė reiškia mirtį, o gal ir šviesą-kas atspės-ar žvakė prašymas gyventi ar žengti žingsnį lyg duobės.
prisiminiau jo šias eilutes ant vieno paveikslo.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-05 12:02

Stipri Jūs, Gabija. Visgi darote, stengiatės. Reikia. Nes nėr blogiau už dejones ir neveiklumą. Aš per pietus nulėkiau stuburo masažą pasidaryti. O dabar vėl kinkaus į reikalus. Ačiū už eiles. kažkada aš labai mėgau eilėraščius, ypač Leonardo Gutausko. Jo ir tapyba man mieliausia.Tokia ornamentiška, lyg kraičio skrynių raštai-paukščiai, gėlės, tapybiška, lietuviškos žemės spalvos.gražu man:)

Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-05 09:02

Man šiandie liūdnoka, mat gimimo diena, o ji visad man liūdna, net nežinau kodėl.Tingisi dirbti, tingisi viską daryti, va su bendradarbėm pasėdėjom, lengvai paplepėjom, gavau gražų ciklamenų vozoną:)pratimai tai geri,neblogai yra iškvėpus įtraukti pilvą ir sulaikyti kvėpavimą, skaičiuoti iki kiek gali.Aš galiu minutę.Tai rodo, kad esu gan sveika. Bet tai treniruotina. Iš pradžių gali būti sunku ir 10 sek išlaikyti, bet paskui ilgini ilgini laiką ir fain:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių