dr
Pranešimai: 175

2015-02-11 11:02

ai, Gabija, išgyvenkim bent šiandien:)

gabija
Pranešimai: 203

2015-02-11 10:02

Kokia betvarkė ant stalo !Bet rodos visko reikia.
Isgyventi reikia bent 3 dienas.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-09 08:02

Ryte žiūrėjom komediją per satelitinę ir dariau tuos jūsų rekomenduotus pratimus , na, pilvui ir šlaunims:)Nusprendžiau šiandien tiesiog laisvai ir paprastai paplavinėti-paskaitinėti, pažiūrinėti, paplepėti ir nemąstyti daug, o tiesiog va taip-plaukti tarsi paviršium.|O kodėl gi ne? Juk sekmadienis....Kai pagalvoji-kiek žmonės be reikalo nervinasi, gadina viens kitam ir sau gyvenimus. Kodėl tiesiog nepasijuokus, nenusišypsojus. Reiktų labai į priekį negalvoti, gyventi va Šiandien. O Šiandien bus smagu patinginėti.Bet dabar einu į privalomą programą-mankšta ir kvėpavimo, vaizduotės pratimai-stuburui ir psichikai pagerbti:)Stengiuos padaryti tai maloniai-užsileidžiu šviesią muziką, užsidegu aliejų kvepiančių.Pasidarysiu sau pačiai gerą dieną, mano geros nuotaikos užteks ir kitiems įkvėpti.Skaičiau ryte neblogą knygą apie stuburo skausmus. Juk žinau, kad negelbės nei vaistai, nei masažai, nei purvo aplikacijos sanatorijoje, jei KASDIEN jo nepramakštinsiu, raumenų nepastiprinsiu. Tikrai su mielu noru prisimenu tą 50-metę aną vasarą, kur kartu gyvenom savaitę. Tokia ji stangri, liekna, bet neišdžiūvus, sako-aš taip gerai gyvenu, aš laiminga.Ji taip mokėjo džiaugtis smulkmenom, pripuošė kambarį gėlėmis, tokia lengvos sielos, skaidri. Paskui pas ją atvažiavo toks solidus simpatija, toks mielas žmogus. Viakštinėjo sau abu po Nidą. Nu fainai. O pasakojo, kaip buvo jai sunku-skyrybos, pažeminimai, ligos, gaisras, sako, likau be nieko, o atsitiesė. Labiausiai, sako, padėjo rytiniai išėjimai į gamtą, sportuot ėmė, netgi ėmė dalyvauti bėgimo varžybose:) Ir atsitiesė, pagražėjo. Ji sako-viską atmečiau, kas negražu, pikta, viską atleidau ir tik džiaugiuos-saule, vėju.Sako, niekad neįsileidžiu į jokius pletkus, kalbu tik teigiamai-ir apie save, ir apie kitus.. Kai sveika, tai ir užsidirba, pinigų užtenka .Ir simpatija atsirado.Taigi-viskas mūsų rankose, mergaitės ir moterys:)Viskas nuo mūsų požiūrio ir pastangų. Sako-stenkis ir Dievas tau padės...

gabija
Pranešimai: 203

2015-02-08 15:02

Aš naudojau 2 metus Novofem.Dabar gydytojas uždraudė sintetinius hormonus.Rekomendavo klimaktoplan.Mano motinai klimaksas irgi buvo su kraujoplūdžiais ir gimdos gramdymais.Bet tai buvo prieš 40 metų.Žinia tada ir medicina kita buvo.Bet jai viskas gerai užsibaigė, jau jai 83 metai ir gyvena be problemų.

gabija
Pranešimai: 203

2015-02-08 09:02

Knyga vadinasi rdquo;Gražaus veido paslaptysrdquo; RAISINTA

kamile
Pranešimai: 37

2015-02-07 09:02

Gal turėjote omeny šitą knygą www.almalittera.lt/lt.php/39

Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-07 07:02

Nu kiek pirkau tulpių svogūnėlių, visad išdygo tas,kas reikia:) tik kai turguj pirkau,, tai išdygo nesąmonės:) O kokia ta mankšta? Kokia tai knyga? Aš mat metu po truputį svorį, jau numečiau per dvi savaites 3 kg:)Na, tai man praverstų:) Savaitgalį tai slidinėsiu, jei tik sniegas nebus labai kietas, žiūrėsiu filmus ir šiaip tv,ir būsiu graži:) Stengsiuos būti linksma, nes vyrui labai ši savaitė sunki, sakė, bus negyvas nuo nuovargio savaitgalį, na, tai gal reiks juo pasirūpinti:)

gabija
Pranešimai: 203

2015-02-07 06:02

Mergaitės ar žinote , kad yra mankšta veidui? Pernai nusipirkau lietuvišką knygą yra ir rusiška.Kadangi nuo pernai pavasario praktikavau, tai padėjo per chemiją , nes nukritus apie 12 kg svorio nekabėjo veido oda ir raukšlės.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-07 06:02

Ant mano palangės net trys raudonos gėlės-rožių puokštė, raudonai žydintis kaktusas ir ciklamenai. Kažkada mama juos augindavo , darydavo puokšteles ir veždavo parduoti-taip užsidirbdavo truputį papildomų pinigėlių. Dar augino azalijas. Grįždavau aš iš mokyklos ir eidavau tuoj į šiltnamį, žiūrėdavau į tas gėles. Jas reikadavo skabyti, laistyti. Man patiko, tai buvo mielas darbas. Labai laukiu to laiko, kai pražysta tulpės. Sako, tarp tulpių gyvena Dievas. Taip H. Radauskas rašė:)Gerai, kad turim nuosavą namuką, tai galiu jų pasisodinti. Rudenį pirkau, prisodinau tokių žemaūgių, baltų, su gelsvais kraštais. Bus labai gražu. Matau-lyg saulė bando kyštelėti kraštelį rausvą.Ko gero, bus gera diena. O dar penktadienis. Visgi gera...

Alge
Pranešimai: 45

2015-02-06 16:02

Stenkimės nekreipti dėmesio į...mokančius teršti eterį. Subręs ir jie kada nors...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių