lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 13:01

paskutinis treciadienis sia savaite :)))))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 10:01

a dėl ka,ta muila neši?

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 09:01

jeigu jau ruosi,tai ruosk visiems....ka jau ten :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 09:01

atrodo ne tokia durna,kaip nekatrie galvoja...

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 08:01

man be cukraus ir galima didesni puodeli :)) Ačiū.

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 08:01

pagal zodi ACIPRASAU,turetu buti aba......

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 08:01

kas cia pamirso varda irasyti?
Kas cia darosi,gal kokia bacyla siaučia...gal karantina reikia skelbti :(

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 07:01

atsiprasau,vardus sumaisiau,audrike,cia tu nuo ryto virtuveje...:( Matyt ir man reikia atostogu.

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-27 07:01

labas rytas ir as registruojuosi.
Ka Jura veiki nuo ryto virtuveje?

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 20:01

vaikai tai kaimynu........:))O tu ka pagalvojei :)))))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių