Deimante1248
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Manijos psichozė

2022-06-25 07:06

Sveiki! Esu labai energinga panelė. Nuo pat mažens. Įsimylėjau, įsimylėjau taip, kad depomino kiekį viršinau visus metus, mano vyzdžiai išsipūsdavo vidutiniškai. Seniau vyzdžiai neišsipūsdavo, tačiau žinau, kad dopamino kiekį viršydavau. Santykiai buvo sunkūs, tylėjau ilgą laiką kaip jaučiuosi. Kai išsiskyriau, pirmą kartą pastovėjau už save, viską pasakiau tiesiai šviesiai ir tai mane privedė prie euforijos kurioj užstrigau - manijos psichozė. Gydymas truko 40 dienų. Po gydymo dabar praėjo beveik pusmetis. Visą pusmetį jaučiaus depresijoj, 0 motyvacijos ir energijos ar noro. Tik darbas iki 2 valandos, ir nuo 2 valandos lova iki kol užmigsiu. Mano gyvenime atsirado vaikinas, su kuriuo bendraujant jaučiau labai daug jausmų, užsivedus buvau labai. Šiandien stengiuosi išlaikyti ramią nuotaiką. Kadangi truputį išsigandau norėjau sužinoti ar man reikėtų vykti į ligoninę. Nėjo miegoti 3 dienas, pirmą parą visiškai nemiegojau, antrą 4 valandas, p trečią 9 valandas. Labai nėjo užmigti, tačiau visdar turėjau vaistų kventiax, kurie valndos, dviejų bėgyje padėjo užmigti. Ir tai kogero dėl dopamino kiekio pagaminto. Keista, prieš porą metų vartojau mdma apie pusmetį, galėdavau užmigti ir ant to, visada miegodavau po 12 valandų. Suprantu, kad narkotikai galėjo padaryti įtaką. Savo dopamino kiekį buvau padidinus tik 3 dienas. Kaip manot, ar išlaikant ramybę viduje savęs įmanoma dar sutvarkyti tai, ar man jau būtina gulti į ligoninę. 3 parą kai mėginau užmigti, mano vaizduotėje galėjau matyti ryškius labai vaizdus, lyg realius, vaizdai buvo skirtingi ir ne mano sugalvoti. Taip pat jaučiau nerimą.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių