Gitukas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Vėžys… Kaip gydytis?

2021-04-28 08:04

Na taip, poilsis, mityba ir panašūs faktoriai svarbu... bet juk labai daug lemia ir tai, kas nuo mūsų nepriklauso.
Sodybos Kauno rajone

THTC Lietuva
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Vėžys… Kaip gydytis?

2018-05-11 11:05

Laba diena mielieji,

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog kelionių agentūra ,,Sveikas poilsis‘‘ (kelionių organizatorius ABK Travel) neseniai tapo Turkijos medicininio turizmo asociacijos atstovais Lietuvoje. Agentūrai tapus šios asociacijos nare, Lietuvos piliečiams atsivėrė naujos galimybės gauti kokybiškas bei palyginti nebrangias įvairaus profilio medicinines paslaugas Turkijoje. Be to, turėdama galimybę prisijungti prie tarptautinės ,,Map2heal‘‘ sistemos, apjungiančios sveikatos priežiūros specialistus, pacientus ir gydymo įstaigas, agentūra gali pasiūlyti savo klientams individualias, būtent jiems skirtas ir pritaikytas gydymo programas, atsižvelgiant į konkretaus kliento poreikius bei galimybes.
Todėl maloniai kviečiame Jus kreiptis į mūsų biurą:
Domaševičiaus g. 5-10, Vilnius

Oksana
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Vėžys… Kaip gydytis?

2016-11-08 13:11

Sveiki. Gal kas girdėjo ar teko gydytis pas pone Rasa Lissowska. Ačiū

vi
Pranešimai: 188

2015-12-31 16:12

„Net paprastu vandeniu galima daug ligu isgydyti, jeigu ji su intencija gerti.“ (Rūta)

Labai norėtųsi tikėti šiuo teiginiu. Juolab, kad vanduo, skirtingai nei Kordicepsas, praktiškai nieko nekainuoja. :-( Deja, kad ir kokios šaunios intencijos bebūtų, vėžio jomis nepagydysi. Geriausiu atveju, nuimsi nekurią nemalonią simptomatiką, kurią patys sau, dėl suprantamų priežasčių depresuodami, įsikalam. Ciniški mokslininkai ir šitai yra ištyrę: optimistiškai ar depresyviai nusiteikę onko-ligoniai gyvena tiek pat...

„Tai nera jokia reklama-jus kordicepso reklamos nerasite jokioje vaistineje,jokiame zurnale ar uzsakytoje TV laidoje...nes jam reklamos nereikia,geriausia reklama gyvas pavyzdys.“ (Rūta)

Kosmetikos Avon irgi niekur nereklamuoja, ir parduotuvėj jos nenusipirksi, tačiau apie ją bent girdėję yra daugelis. Tiesiog, toks jau marketingo būdas pasirinktas – per agentus.

„Onkologai rekomenduoja vartoti po intensyvaus gydymo chemija.“ (Rūta)

Vargu bau... Tačiau gan greit turėsiu progą tai patikrinti.

dani
Pranešimai: 4

2015-12-29 12:12

kas zinot ar po chemoterapijos budingas seiletekis? jei po chemijos praejo beveik menuo, bet vistiek pykina, ar cia taip turi buti?

Rūta
Pranešimai: 231

2015-12-27 18:12

Matot,kaip liaudies patarle sako:ant kito ir sapas matosi,tuo tarpu ant saves ir dramblio nepastebi.
Zmones ,brangieji,jokie vaistai neisgydys jeigu zmogus pats nenores.
Net paprastu vandeniu galima daug ligu isgydyti, jeigu ji su intencija gerti.
Labai daug lemia paties zmogaus poziuris ir noras pasveikti o ne tik gydytis paskirtais vaistais.
As jokiais budais neneigiu tradicines medicinos,kur atliekami issamus tyrimai,paskiriami mokslo sukurti cheminiai vaistai,be kuriu net negalim isivaizduoti siolaikines medicinos.
O zmones,kurie vartoja atitinkamus maisto papildus,siulyciau issitirti,ar bent pasikonsultuoti ar konkreciu atveju jiems tinka,ir ar nepadarys daugiau zalos organizmui.
O kordicepsas Sigcess kompanijos yra vienas is naturaliausiu,pazangiausiu budu pagamintas produktas zmogaus gyvybinei energijai padidinti,kraujo formulei gerinti.Onkologai rekomenduoja vartoti po intensyvaus gydymo chemija.Tai nera jokia reklama-jus kordicepso reklamos nerasite jokioje vaistineje,jokiame zurnale ar uzsakytoje TV laidoje...nes jam reklamos nereikia,geriausia reklama gyvas pavyzdys.O jei zmogus netikitai tik jo paties problema.
Zinoma,kordicepsa vartoti geriausiai profilaktikos tikslu.
Linkiu daugiau demesio skirti sau,savo artimiesiems,dalinkimes meile ir supratingumu.Darykime viska,kad nesusirgtume.

vi
Pranešimai: 188

2015-12-25 20:12

Besiklausant pasakojimų apie stebuklingus pagijimus, pastebėjau vieną dėsningumą – jie visada nutinka svetimiems, nepažįstamiems žmonėms, bet niekada – giminėms, draugams, artimiesiems ar bent pažįstamiems. Jūsų pasakojimas tik dar kartą patvirtino šią taisyklę. :-( Tačiau tai nereiškia, jog mūsų tautinio beržo kempinė – Inonotus obliquus – yra prastesnė, tarkim, už kordicepsą. Anaiptol! Reikia tik gero marketingo, ir... kordicepsas ilsisi. :-) Kempinė ir išties turi antikancerogeninių medžiagų, panašių ar tokių pat, kaip ir tolimųjų rytų grybukai, bet apie tai kada nors prie progos...

vi
Pranešimai: 188

2015-12-25 16:12

Kad netempti laiko, kol susidėliosiu informaciją apie alternatyvias gydymo priemones, gydytis galima pradėti nedelsiant. :-) Paskutinė naujiena: ALUS, ypač tamsus, saugo nuo vėžio atsiradimo. Šią naujieną iškapsčiau ne bet kur, o FDA puslapyje:

www.fdanews.com/dailies/nutraceutical/2_49/news/49344-1.html

Taigi – į sveikatą!

P.S. Raudonas vynas irgi tinka. Bet čia jau senos naujienos…

inga
Pranešimai: 192

2015-12-20 16:12

visa tai tiesa,bet kaip ten bebutu vežys yra pagydomas jeigu laikytys tradicines medicinos metodais o veliau netradiciniais. As pati turiu remisija jau antrus metus po gydymosi hemio terapija. nors ir iki galo nesugebėjau atlaikyti hemijos seansu,atsisakiau, taciau rezultatas nenuginčijamas.Po gydymo vos ne vos galejau judint kojas. dabar minu kilometrus.Savijauta buvo tragiska. Sirgau hočkino limfoma. Žinau tiek kad jeigu imunine sistema praleido vėžine lastele,tai net ir pagyjus ji gali po kiek tai laiko vėl mutantuot ir ta pati mirties istorija atsinaujina. Žmones geri tiek nuodus tiek gyvačiu ir rupužiu,čagos, dėmėtosios maldos užpilus ir vilkakora t.t.As pati vartojau vilkakora.Specialiai paruoštus pagal senove receptus gėrimus.Tvfu..tvfu..rezultatai pakolkas geri Tie kurie persirgo ta liga pastoviai turės baime vėl susirgti.Dabar jaučiuosi labai pajėgus, pilnavertiškai gyvenantis žmogus. Kai oras keičiasi tai jaučiasi sanariu skausmas, tik jau to ,matomai reiks prie to priprasti. Mane sutike seni pažistami net neytaria kad prasirgau tokia mirtina liga. gerai atrodau.Dabar padedu to pačio likimo žmonem. Pakolkas sėkmingai.Taip kad galima daug diskutuot,rašinėt,atkalbinėt,gundyt,bar ir alternatyviai su nealternativia medycina tarpusavio pjautis,nežiurin i visa tai reikia kovot už gyvenima ir viska daryt tam kad gyven. Juk danguj eiliu nėra. Jei reikia mano pagalbos reabilitacijai,mielai padėsiu. Mano telefonas 860572721

vi
Pranešimai: 188

2015-12-19 17:12

Nekvestionuosiu būtinybės tradicinių (konservatyvių) gydymo metodų – pradžioje auglys turi būti pašalintas chirurginiu būdu, po to – chemoterapija/radioterapija, idant po 1-1.5 metų neprisišaukti recidyvo. Taip turi būti. Apie šiuos metodus kol kas nenoriu šnekėti, bet jei jūs turite ką papasakoti – welcome! Tačiau, jei minėti gydymo etapai jau praeiti, - sėkmingai arba nelabai... - galima pagalvoti ir apie alternatyvius gydymo metodus, kad remisija užtruktų kuo ilgiau. Tradicinė medicina į juos žiūri gan skeptiškai. Temoje „onkologija“ pateikiau nuorodą, kur viena rusų fitoterapeutė labai argumentuotai paaiškino šios „nemeilės“ priežastis bei išdėstė fitoterapinio gydymo privalumus ir netgi būtinybę. OK, manęs nereikia agituoti už alternatyvią mediciną – aš už, kai jai ateina metas, t.y. po operacijų ir „chemijų“, ar kai tave nurašo... Tačiau bėda yra ta, jog alternatyvioji medicina yra pasitelkusi gydymo priemones, daugelio iš kurių poveikio tradicinė medicina nėra ištyrusi. Tokiu būdu, nėra garantijų, kad šios priemonės padės. Yra tik preparatus platinančių agentų pasakojimai, kaip jie padėjo daugeliui ir daugeliui nelaimėlių. Nelaimėliai, kuriems jie nepadėjo, dėl žinomų priežasčių tyli. Tų „stebuklingų“ preparatų yra nemažai - vien pasivarčius po šios puslapio temas, aptiktum krūvelę: Vilcacora, Cordyceps Sinensis, japoniški grybukai Shiitake, Reishi ir Maitake, Noni sultys ir t.t., ir pan. Kaip atsirinkti, kas yra tik reklama, o kas turi realų pagrindą? Gal apie tai ir pašnekėkim kol dar gyvi esam?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių