ausra
Pranešimai: 90

2015-10-03 14:10

as rukiau be pertraukos 12metu,o dar nerukau 10menesiu,labai reikia noreti mesti ,man tai padejo guma nikoret,ir dar esu laiminga.

CNStreneris
Pranešimai: 4

2015-08-02 12:08

CNS(centrinė nervų sistema),t.y.mūsų smegenys aktytviai dalyvaudamos mūsų gyvenime nusilpsta,pavargsta ar suserga (gal trauma ,insultas...)Todė reikia jomis rūpintis,duoti pailsėti kaip ir bet kokiam kitam organui.O geriausias poilsis mankšta,treniruotė. Smegenų (CNS) treniruotė harmonizuoja ,subalansuoja jų veiklą . Tai labai pagerina gyvenimo kokybę,panaikina ar sumažina daugelį negalavimų,padeda geriau susikoncentruoti,pagerina atmintįirt.t.
Žmonės pas mus kreipiasi būdami sveiki,tai sportinkai,žmonės dirbantys itemptą darbą,menininkai,aktoriaiir kiti-noredami labiau koncentruotis,atskleisti savo talentą. Taip pat dažnai kreipiasi žmonės turintys problemų dėl nemigos,depresijos,baimių,fobijų,turintys kažkokių priklausomybių.Ateina vaikai su autizmo ligos požymiais,hyper aktyvius,nesukaupiantys dėmesio ir t.t.
Skambinkite ir išbandykite naują meditacijos rūšį.Jos metu patogiai sėdėsite fotelyje ir klausysitės meditacinės muzikos,kurioje girdėsite savo smegenų siunčiamus signalus.Kūnas atsipalaiduos,bet smegenys 30-40 minučių klausant savo pačių girdimą įnformaciją mankštinsis,treniruosis.Tai labai paprasta,bet rezultatas nepaprastas.Tel.pasiteiravimui 8611 15410.

marta
Pranešimai: 20

2015-05-15 12:05

kai mano sveikata pablogejo is kart meciau rukyt.bet seip tai potraukis nerealiai didelis.

rimas
Pranešimai: 75

2015-05-13 20:05

Pastoviai rukau 3 metus. nebezinau ka daryt kaip mest? netikiu tais budais kaip piene cigarete ismirkint kad wemtum, ar filtra praryt. reikia dideles valios, o as jos neturiu. kas ka patartu?

montana
Pranešimai: 1

2015-01-27 20:01

Daugelis save apgaudineja, kad rukymas malonus, o kuom jis malonus, as kai rukiau nejauciau jokio malonumo ar kazkokio malonaus skonio, kazka valgant pvz sokolada as tikrai jauciu, kad jis maloniai skanus, o rukymas... Tikrai ne... Kazkas rase, dar, kad gali partrenkti automobilis, nuzudyti maniakas, kad gali ivykti tokie yvykiai yra mazi procentai, o rukydamas tu zinai, kad anksciau ar veliau tau 100 proc kazkas atsitiks su sveikata. Lietuvoje kasmet nuo rukymo mirsta 7000 zmoniu, o kiek zmoniu kasmet mirsta nuo maniakau? Arba nuo girtu vairuotoju? Tikrai ne po 7000. Tokia zinute autorius parase ieskodamas gailescio, pritarimo, kad jis daro teisingai, pasiteisinimo, kad jam nereiktu atsikratyti to zalingo iprocio.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių