EdgarasK
Pranešimai: 11
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Įaugęs kojos nagas

2019-01-10 08:01

Aciiu Dievui, neturiu tokiu problemu, bet skaitydamas tokius dalykus, galvoju , kad dar pasiseke jog nepernesu tiesiog grazios avalines. Jei nepatogi , reiskia ir negrazi

JonasKasinskas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Įaugęs kojos nagas

2019-01-09 18:01

Buvau šiandien Lazdynų poliklinikoje, operavo Ostapenko....Tai labai bijojau prieš operaciją irgi vaikštiėjau su iaugusių nagu apie mėnesį,nes nesiryžau nueiti, nes bijojau kad raus.Bet atvykęs šiandien, padarė viską greitai, skausminga dalys buvo ta, kai suleidinėjo vaistus i pirštą, bet ne ant tiek stipri, kaip tikėjausi, po to nieko nejutau.Pašalino nikšcio kampą, dabar kai vaistai nustoja veikti, tai skauda...Žiurėsiu kaip bus toliau...

RutaK
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Įaugęs kojos nagas

2018-10-20 04:10

Sveiki, noreciau ir as pasidalinti savo istorija. As irgi kankinausi daug metu, teko operuotis ir man daug kart, nepakenciamas skausmas. Bet nagas atauginejo ir iauginejo vel :( . Europoje jau senai niekas nepjauna nagu, yra specializuotos klinikos, aisku nebent variantu kitokiu nera . Viena naga gydziausi Dieterio klinikoje Stutgarde - tikrai auksta klase. Kitos kojos iaugusi naga gydziausi Vilniuje, podologijos klinikoje antakalnyje pas Agata , labai rekomenduoju . Ir dar , jeigu jau variantu nera , darykite pilna nago rezekcija , o ne daline.

Americo
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Įaugęs kojos nagas

2018-10-08 09:10

Niekada nepasiduokite pigiai reklamai ir pigiom pažadom dėl įaugusių nagų gydymo, ne už 35, ne už 40 euro, tai viskas blefas. Negali geras specialistas už 35e operuoti, tai tik nagų kirpimas ir akių dūmimas. Mano vienas pažįstamas 11 kartu operavosi, nusprendžiau nekartoti jo likimo ir jau 3 kartą po visokių 30 ir 40 e kainuojanciu operaciju, sumokejau 250 ir aukštas pilotažas. Londone tokia operacija virš 1,5 tukst kainuoja tikroje klinikoje,, teiravausi. Supratau, kokios nesamones su nagais LR. Fenolis pasirodė nesąmonė, senas atgyvenęs tarpukario metodas kuri mūsų Lt daktariukai neturedami tinkamos įrangos naudoja. Ieškokite kur naujausiai būdai taikomi, kur daktarai su patirtim, bet ne piguškios, narkozė visai nereikalinga jeigu pas speca papolet.

Kaprax777
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Įaugęs kojos nagas

2018-03-27 21:03

Sveiki, įaugęs nagas yra labai rimta problema. Pats esu katik po operacijos. Operacija buvo nežmoniškai skausminga. Pati skausmingiausia dalis buvo vaistų suleidimas. Tai yra maždaug 3-4cm ilgio plona adata kuria man sugrūdo beveik iki galo. Suleidus man liepė ramiai pagulėti kokias 5 minutes. O tada prasidėjo operacija. Chirurgė norėjo lupti abu nagus visiškai, tadangi jie abu buvo įaugę ir puliuojantys. Bet atėjo vyras chirurgas su skyriaus vedėju ir pasakė kad riekia nukirpti abu nago šonus ir apipjaustyti mėsas. Tada chirurgė su sesele pradėjo dirbti. Visa mano šeima ir artimi sakė: Tu nieko nejausi jokio skausmo. Gerai būtų... Aš jutau viską! Kai jie rovė ir karpė nagų šonus, nu galvojau išprotėsiu. Ir operacijos metu kokius 250 kartų pasigailėjau kam nesutikau su chirurgo pasiūlymu suleisti narkozę. Po 1 valandos "linksmybių" procedūra baigta. Pirštus apvyniojo labai storai bintu ir liepė gryžti į palatą. Gulėjau ligoninės lovoje ir po operacijos su kiekviena sekunde skausmas vis stiprėjo. Dėkui seselei kuri pavarė gerą vaistų dozę į užpakalį ir davė tablečių nuo skausmo. Viskas suveikė ir skausmas truputį nuslūgo. Skausmui nuslūgus man leido važiuoti namo. Dabar su didele baime laukiu perišimo kuris irgi bus labai labai skausmingas tadangi kraujuotas bintas po laiko labai stipriai sukietėja ir jį atplėšti yra nežmoniškai sunku. Nebent galima bandyti mirkyti kojas specialeme tirpale.

ingrida
Pranešimai: 28

2015-12-22 09:12

Va o man ta bėda prasidėjo kai prisitrenkus kojos didijį pirštą nukrito nagas( puse nukrito,o kita puse reikėjo nulupt), tai naujas kai užaugo pradėjo iauginėti( ta pusė kuria lupo) tai va nepetariu aš lupt nagų, nes gali būti dar blogiau. O dabar turiu varga ir karoau pati.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-11-22 16:11

Geriausia ismokinti, kaip isvengti nago iaugimo: kerpant nagus visada naguciai turi buti atmirke, minksti. Jeigu neatmirek ar po apsikirpimo tinsta: i vonele ipilat tris saukstus druskos ir kalio permanganato (vos vos), kad butu rudas vanduo. Pamirkote apie 20-30 min.ir kerpate, jei iauges ar tynsta voneles reik daryti du arba tris kartus per diena apie 3-4 dienas ir praeis.

saulyte
Pranešimai: 20

2015-10-30 20:10

zinokit man po operacijos binta uzdejo!!!!ant mesos,tai poto buvo neimanoma atplesti.. pragarishkas skausmas,neiprastas,o kai atplesiau dar ilgai kraujavo.man viso nago nelupo tik puse nupjove.

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-10-29 16:10

Man buvo iauges i kojos nyksti taip pat, tai pasalino labai gerai, ispjove ta puse nago, kur iauge ir uztampe mesas taip, kad jos butu zemiau augamo nago, kad neiaugtu i ta kamputi, tai nagas jau du metus yra virs tos vietos kur seniau iaugdavo. Tik neseniai kitos kojos nagas pradejo taip pat iauginet kaip kitos seniau, manau vel reiks daryti sita oj kaip nekenciu gulinetis ligoninese :( . Beje veiksmas vyko Gargzduose (Klaipedos raj. )

m
Pranešimai: 24

2015-10-14 11:10

Pats turiu šitą problemą ir nemažai išbandžiau bandydamas išspręsti, tad pasidalinsiu patirtimi, gal kažkam pravers. Visos įstaigos Vilniuje.

Pirmą kartą įaugus gal porą mėnesių kentėjau tikėdamasis kad praeis, bandžiau kažkokių tepalų, kurių rekomendavo vaistinėje, apibintuodavau, bet niekuo nepadejo. Kraujuodavo, pūliuodavo, labai skaudėjo, vaikštant jau matėsi, kad netaip priminu koja, šlubčioju. Tada užsirašiau pas šeimos gydytoją, kuri niekuo negalėjo padėti, parašė siuntimą pas chirurgą į Antakalnio polikliniką.

Antakalnio ligoninėje patekau pas moterį chirurgę, berods pavardė Kaminskienė. Sako kad blogai kirpau nagą, todėl ir įaugo. Nulupo visą nagą. Skausminga dalis yra tik vaistų suleidimas, nes po to visiškai nieko nesijaučia. Po operacijos smarkiai apibintuoja, nes daug kraujo, todėl einant reikia pasiimti kažkokią tapkę ar panašiai, nes į batą koja tikrai netilps. Kadangi aš tokios neturėjau, tai pribintavo batą prie kojos. Liepė nusipirkti kažkokio tepalo perrišimams (jei gerai pamenu baneocino), ir berods ibuprofeno (vėlgi negarantuoju) nuo skausmo, kurį liepė išgerti iškart grįžus, nes praėjus nuskausminamųjų veiksmų poveikiui pradeda skaudėti. Iš tikrųjų jau važiuojant automobiliu namo praeina vaistų poveikis ir pradeda skaudėti, bet ne itin smarkiai. Vėliau pora dienų buvo liepta laikyti koją iškėlus, kad į ją netekėtų kraujas. Sekančią dieną reikia vykti į polikliniką perrišimui. Šiaip gydytoja pasirodė pakankamai maloni ir rūpestinga, bet po kiek laiko beatauginėjantis nagas vėl įaugo. Vėl lankiausi pas tą pačią gydytoją, tik šį kartą paprašiau kad neluptų viso nago, o tik tą pusę, kuri įauginėja.

Istorija vėl pasikartojo, tada patekau pas kitą Antakalnio poliklinikos chirurgą, kuris pasirodė grubus ir nemalonus. Taip pat pasitikėjimo nekėlė ir jo purvinos panagės. Pati procedūra analogiška, tik vaistus jam pavyko suleisti daug greičiau ir skausmingiau, o perrišti reikėjo eiti pas šeimos gydytoją, o ne į polikliniką.

Sekantį kartą tik pajutus, kad jau įauginėja kreipiausi į pedikiūrininkę Gydomosios kosmetologijos centre Jogailos gatvėje. Gydytoja kartoja, kad blogai kirpau nagą, nors iš tikrųjų tai jo nėra kada kirpti, nes neataugęs po nulupimų jis įauga į minkštuosius audinius. 40min pamirkius koją vandenyje truputi nuskausmina kažkokiu purškalu, bet jis nepasirodė labai efektyvus, tada po truputi su žirklutėmis ir replytėmis iškerpa įaugančią vietą. Tai gana skausminga, galbūt dėl to, kad šį kartą nagas įauginėja pačioje apačioje. Pedikiūrininkė kritikuoja poliklinikos chirurgus, kad padaryta labai negerai, pažeisti nervai, aiškina, kad norint, kad neįaugtų reikia kažką daryti su nago šaknimi. Liepia būtinai namuose mirkyti vonelėje su kalio permanganatu. Po procedūros piršas ne toks išdarkytas, kaip po procedūros poliklinikoje. Galima vaikščioti, nereikia būti iškėlus kojos, praktiškai nėra ir kraujo. Po kiek laiko įauga vėl.. Vėl padaro tą patį, tačiau jau išėjęs jaučiu kad nepalengvėjo. Galvoju, kad tai skausmas po procedūros, o ne dėl nago. Tačiau situacija nepasitaiso. Neturėdanas galimybės nueiti atgal iš karto, po savaitės einu vėl, per išskirtinai skausmingą procedūrą viską sutvarko. Sako taip atsitiko, nes daug vaikščiojau ir nemirkiau kalio permanganato tirpale. Nors šiaip gydytoja lyg ir daugiau mažiau rūpestinga, bet nusprendžiu daugiau nebeeiti ten, nes skausmas šį kartą buvo didelis, reikia tikrų nuskausminamųjų. Beje kiekviena procedūra kainavo 40 litų.

Po kurio laiko jau nebe netikėtai vėl įauga nagas. Šį kartą einu į Baltijos Amerikos Kliniką, ten gydytojas Špokevičius ne tik išima įaugusią nago dalį, bet dar ir chemiškai paveikia nago šaknį, kaip suprantu tam, kad toje vietoje nagas nebeaugtų ir nebeįaugtų. Vienintelė šiek tiek skausminga dalis buvo nuskausminamųjų vaistų suleidimas, bet ir tai buvo padaryta mažiau skausmingai nei kitur. Gydytojas sako, kad negali garantuoti, kad nagas tikrai nebeįaugs, bet tikimybė, kad įaugs daugybe kartų mažesnė, nei po kitų procedūrų, kur tik mechaniškai išimamas įaugęs nagas. Man gėda dėl nuo kalio permanganato parudavusio nago, nes pasirodo, kad vistik niekas taip nebedaro.. Duoda tepalo, kuriuo reikia pasitepti kiekvieną rytą ir vakarą nuplovus koją su vandeniu ir muilu. Gydytojas sako, kad jau tą pačią dieną galiu žaisti futbolą. Pirštas beveik visą dieną buvo nejautrus, šiek tiek kraujavo, todėl futbolo žaisti nesiryžau, bet šiaip jokių problemų vaikščioti nebuvo, net iš karto po procedūros galėjau kišti koją į batą, nes nebintavo, tik paliko mažą tvarsčio gabaliuką prie žaizdos. Procedūra turint siuntimą iš šeimos gydytojo kainavo 150lt, t.y. 50lt mažiau nei parašyta jų tinklapyje. Už tuos pinigus gavau žmonišką aptarnavimą, galimybę ateiti sekančią po užsirašymo dieną, nereikėjo laukti eilėse (tik reikėjo užpildyti kažkokią anketą atvykus), procedūrą, kur buvo pasirūpinta ir tuo, kad ateityje bėdos nesikartotų, pasiūlymą nemokamai kreiptis pakartotinei konsultacijai, jei skaudės, ar kils klausimų ir tepalą bei lapą kuriame parašyta kaip rūpintis pirštu gyjant. Tiesa, kol kas dar negaliu pasakyti kaip tęsis toliau, nes dar nedaug laiko po procedūros, bet pasitikiu, kad bus gerai.

Sutrumpinant ilgą istoriją: siūlau iš karto kreiptis į baltijos amerikos kliniką, sutaupysite laiko, skausmo ir galų gale net pinigų, kuriuos išleisite visokiems tepalams ir važinėjimams gydytis kitur.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių