Sokolina

Re: depresijos gydymas

2017-05-19 10:05

Sveiki, gal kas zinote ar depresijos gydymas meditacija yra veiksmingas? Pas daktarus nebuvau ir eiti nenoriu, nes dar nera taip blogai, tiesiog uzeina dienos kai nekenciu saves ir nieko nebenoriu... vaistu gerti taip pat nenoriu. Noreciau pagalbos is tu, kurie padetu pazvelgti i savo vidu is kitos puses, susitaikyti su dalykais, kurie mane slegia. Gal galite pasidalinti mintimis ir patartimi?

albertasdoba

2016-04-06 09:04

...taip, išbandymai nemenki, bet bandykit EITI

zunda

2015-12-31 21:12

šiaurei

Tie stebuklai, ar tai iš asmeninės patirties ?

vi

2015-12-31 21:12

Su Naujamečiu visus!

Tokia durna švente… Pirmą sykį gyvenime suvokiau jos durnumą ir beprasmiškumą. Kritinėdama miegan vos sulaukiau 2 valandos, ir griuvau į lovą. Kaip ir nesugadinta šito siurrealistinio gyvenimo pažinimo mano katė. Užtat prabudau laiminga – išsimiegojusi ir, atseit, nesuprantanti, jog gyvenimas, skaičių prasme, dar labiau priartėjo prie finišo. Tokia, blyn, fejerverkų verta šventelė... :(

Horoskopas žada, jog šie metai man, oro ženklo atstovui, bus nuostabūs. Patikėjau. :) Tikrai. O jei taip ir bus, tiek jūs čia mane ir matysite. :) Linkiu, kad ir jums taip atsitiktų.

doppelgänger

2015-12-31 20:12

Tarsi miegot norisi. Labos, iki:)

www.youtube.com/watch?v=z6xCqm_6-m8feature=related

guru

2015-12-31 20:12

As rasiau apie kompensuojamus vaistus.

doppelgänger

2015-12-31 18:12

Tarsi sapnas, jame suprasčiau, kad man padeda kažkokios pašalinės jėgos. Gražu, kai kiti mato pasaulį magiškai. Daugiau remiuosi mokslo pasiekimais, bet ir tame yla. Susipažinau su 5-6-tame praėjusio amžiaus dešimtmetyje vykdytais eksperimentais. Man įdomu, plačiau nepasakosiu, nes kitiems taps nuobodu:)

romute

2015-12-31 18:12

rdquo;traumai-trumpamrdquo;, ot klaida padariau ,tikra as trauma:)

as

2015-12-31 14:12

sunku man klausyti zmogaus kuris kaip ir dauguma kitų pasaulyje moteru patiria isdavystes jausma,,,as pati turiu besirūpinanty manimi zmoguty ,,,bet toli grazu as to neivertinu ji skaudinu...skaudinu savo nervinga nuotaika amzeis ant jo rekiu, erzinu ji...nes pastovei man viskas yra blogai...tai man tas blogai tai anas...nezinau jei as nesusiimsiu i rankas tai prarasiu ji...jau dabar pastebejau,,kad nuo siuos depresijos mano kunas pasikeite numeciau svorio atsirado pilvukas, as jam pasidariau nepatraukli...bijau nezinau kas bus ir nesuprantu kaip man save perzenkti, savaji as...

zunda

2015-12-31 14:12

Su Naujaisiais !

---------------------

D

Originali tavo šventinė naktis.:) Negaliu šiandien visko suvokti kas parašyta, gal kitą dieną išmastysiu komentarą.
Šiandien labai skauda galvą, bet ne dėl to, apie ką tu dabar pagalvojai. :))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių