vladas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: depresijos gydymas

2018-06-20 16:06

Depresija - tai dažnas nusiskundimas žmonių, besikreipiančių į teta praktikus. Esu teta praktikas ir matau situacijas, kaip žmonėms ir nuo ko prasideda depresija. Dažnai tai yra savęs neigimas, nepriėmimas, nevertinimas. Siekiant pagyti reikia atrasti mus ribojančius pasąmoninius įsitikinimus. Pvz. "aš nepriimu savęs", "aš esu niekas" ir t.t. Tada su teta praktiko pagalba galima atrasti, kuo žmogui naudinga turėti depresiją. Nauda yra visada. Kitaip tos depresijos nebūtų. tarkim, kad atradom naudą, jog depresija reikalinga, nes ji leidžia pabūti vienam, susitelkti į save, leidžia mokytis vidinio augimo, ramybės ir t.t. Kai jau atrandame naudas, tuomet su teta praktikų pagalba galima transformuoti šiuos įsitikinimus tokiu būdu, kad mūsų pasąmonė žinotų, kaip mokytis ramybės, augimo ir kt. be depresijos.
Tai taip atrodo tas "gydymo" procesas. Čia aprašiau theta healing metodiką, kurią naudoja mano minėti sertifikuoti praktikai.
Norint šio metodo pagalba pagydyti depresiją, galima arba susirasti teta praktiką, kad padėtų tai padaryti arba pačiam išmokti teta healing praktikos ir pagydyti save pačiam. Tiek teta praktikus surasti, tiek užsirašyti į theta healing seminarą galima tetaklubas.lt puslapyje.

Sokolina
Pranešimai: 8
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: depresijos gydymas

2017-05-19 10:05

Sveiki, gal kas zinote ar depresijos gydymas meditacija yra veiksmingas? Pas daktarus nebuvau ir eiti nenoriu, nes dar nera taip blogai, tiesiog uzeina dienos kai nekenciu saves ir nieko nebenoriu... vaistu gerti taip pat nenoriu. Noreciau pagalbos is tu, kurie padetu pazvelgti i savo vidu is kitos puses, susitaikyti su dalykais, kurie mane slegia. Gal galite pasidalinti mintimis ir patartimi?

albertasdoba
Pranešimai: 1

2016-04-06 09:04

...taip, išbandymai nemenki, bet bandykit EITI

zunda
Pranešimai: 821

2015-12-31 21:12

šiaurei

Tie stebuklai, ar tai iš asmeninės patirties ?


vi
Pranešimai: 188

2015-12-31 21:12

Su Naujamečiu visus!

Tokia durna švente… Pirmą sykį gyvenime suvokiau jos durnumą ir beprasmiškumą. Kritinėdama miegan vos sulaukiau 2 valandos, ir griuvau į lovą. Kaip ir nesugadinta šito siurrealistinio gyvenimo pažinimo mano katė. Užtat prabudau laiminga – išsimiegojusi ir, atseit, nesuprantanti, jog gyvenimas, skaičių prasme, dar labiau priartėjo prie finišo. Tokia, blyn, fejerverkų verta šventelė... :(

Horoskopas žada, jog šie metai man, oro ženklo atstovui, bus nuostabūs. Patikėjau. :) Tikrai. O jei taip ir bus, tiek jūs čia mane ir matysite. :) Linkiu, kad ir jums taip atsitiktų.


doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-12-31 20:12

Tarsi miegot norisi. Labos, iki:)

www.youtube.com/watch?v=z6xCqm_6-m8feature=related

guru
Pranešimai: 338

2015-12-31 20:12

As rasiau apie kompensuojamus vaistus.

doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-12-31 18:12

Tarsi sapnas, jame suprasčiau, kad man padeda kažkokios pašalinės jėgos. Gražu, kai kiti mato pasaulį magiškai. Daugiau remiuosi mokslo pasiekimais, bet ir tame yla. Susipažinau su 5-6-tame praėjusio amžiaus dešimtmetyje vykdytais eksperimentais. Man įdomu, plačiau nepasakosiu, nes kitiems taps nuobodu:)

romute
Pranešimai: 32

2015-12-31 18:12

rdquo;traumai-trumpamrdquo;, ot klaida padariau ,tikra as trauma:)

as
Pranešimai: 571

2015-12-31 14:12

sunku man klausyti zmogaus kuris kaip ir dauguma kitų pasaulyje moteru patiria isdavystes jausma,,,as pati turiu besirūpinanty manimi zmoguty ,,,bet toli grazu as to neivertinu ji skaudinu...skaudinu savo nervinga nuotaika amzeis ant jo rekiu, erzinu ji...nes pastovei man viskas yra blogai...tai man tas blogai tai anas...nezinau jei as nesusiimsiu i rankas tai prarasiu ji...jau dabar pastebejau,,kad nuo siuos depresijos mano kunas pasikeite numeciau svorio atsirado pilvukas, as jam pasidariau nepatraukli...bijau nezinau kas bus ir nesuprantu kaip man save perzenkti, savaji as...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių