martis112
Pranešimai: 2

2015-07-03 06:07

Sveiki, esu čia naujokas. Norėčiau aprašyti savo problemą, ir galbūt sulaukti naudingos informacijos ir patarimų :)
Kai buvau mažas, kokie 7 metai tik buvo, man trūko raištis, jungiantis trapecijos raumenį su mente. Gavosi, kad visas petis pakrito žemyn, nugaroje kiek iššoko mentė. Bėda buvo ta, kad tuo metu jokie daktarai nenustatė diagnozės, viskas taip ir liko. Po kiek laiko, tarp mentės ir kaklo, matyt toje vietoje, kur buvo raištis, iškilo limfmazgis, kuris buvo išoperuotas. Tačiau raištis taip ir liko.
Vėliau, praėjus kokiems 7 metams, medikai pagaliau pamatė, kas ten buvo atsitikę, tačiau ką daryt niekas nepatarė. Buvo nutarta nedaryti nieko. Tačiau aš jaučiu diskomfortą. Bandžiau sportuot, tačiau blogai dirbo raumenys, nevienodai augo, iškrypo nugara... Sunku ranką kelti į šoną bei neišeina įtempti trapecijos raumens.
Dabar situacija tokia, kad man 22 metai, nuo traumos praėję daug laiko. Sportuoju, su trenerio pagalba darom įvairius pratimus, bandom stiprint traumuotos pusės raumenis, juos pramankštint, tačiau rezultatai ypatingai nedžiugina. Aš norėčiau sužinot, ar yra įmanoma daryti kokią nors operaciją, ir tą mentę sujungti su trapecija. Kaip suprantu, čia jau paties raiščio susiūti nepavyks, juk tiek metų jis visiškai nesivystė. Bet galbūt yra kokių nors kitų būdų, juk medicina šiais laikais dar ne tokius dalykus padaro :) Aš suprantu, kad ne forume tokios informacijos reik ieškot, bet aš tik noriu sužinot, ar aplamai toks dalykas, kaip raiščio atstatymas, po daugelio metų yra įmanomas :)
Galbūt galėtumėt bent pasiūlyti gerą specialistą, kuris galėtų mane apžiūrėti. Esu kaunietis, bet Lietuva nedidelė :)

martis112
Pranešimai: 2

Prieš daug metų trūkęs raištis jungiantis mentę su trapecija

2015-07-03 06:07

Prieš daug metų trūkęs raištis jungiantis mentę su trapecija

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių