Jayme
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: KAKLO, PETIES, MENTĖS SKAUSMAI. Prašau padėkite!!!!!!

2018-08-22 05:08

Sveikas, Zizitop007

Turbūt šansų mažai, kad dar lankaisi šiame forume ir atrašysi, tiek metų praėjo, bet gal... Kaip jautiesi, ar radai skausmų priežastį? Būtų įdomu sužinoti, kas tau buvo nutikę, nes šiuo metu susiduriu su panašiais simptomais. Postas senas, nebuvo turbūt registracijos, tai neįmanoma tau parašyti asmeninės žinutės :(

Zizitop007
Pranešimai: 5

2015-07-16 14:07

Sveiki,
Turiu problemą su kaklu jau septinti metai. Keleta metų jau nebesigydžiau, nes tiesiog buvau nusivylęs daktarais ir susitaikiau, kad su tuo reikia gyventi. Sportavau be perstojo 1,5m. Pastebėjau tokį dalyką. Po sporto man visalaika daugiau pradėdavo spausti pakaušį ir tempti dešnį petį, bet po 1-2 dienų tai praeidavo. Neseniai, prieš kelis menesius, visi mano skausmai, kuriuos kenčiu jau eilę metų, užaštrėjo. Ypatingai tai pasireiškė labai stipriais skausmais dešnėj pusėj ( petis, mentis, menties keliamasis raumuo). Ryte, tik atsikėlęs, jaučiu didelį skausmą pakaušy, bet vėliau kiek prasivaikščiojus, jis pasidaro mažešnis. Vidudienį būna sunkiausia, nes užeina labai didelis dešnės mentės skausmas(šiaip visalaika skausmas būna, bet netoks didelis), kuris kartais paralelėje būna su pečio skausmu, žodžiu, visa Dešnė pusė. Skausmas- duriantis, bukas, smelkiatis, dar tiktų apibūdinimas „skruzdėlytės bėgioja“, kurį forume perskaičiau ;. Ir kai prasideda tie didesni skausmai, aš jau nieko negaliu daryti, net pasidaro sunku sėdėti. Išgeriu tada 150mg Diklako, kuris kartais padeda, o kartais ne. Skausmai dažniausiai taip ir lieka iki pat vakaro ; Esu prasirgęs Laimo liga , kai mažas buvau. Tuo metu buvo atlikta viskas teisingai- pastebėta laiku ir suvartotas skirtas antibiotikų kursas. Prieš 2 metus dariausi tyrimą- traukė likvorą ir ištyrę medikai nepastebėjo jokių pakitimų.

Neprasiplečiant, norėčiau apibūdinti savo dabartinę būklę :
Silpnumas, stiprus pakaušinis skausmas(spaudžiamojo tipo) visą dieną, nuovargis, atminties sutrikimas, rankos, pirštų, delno tirpimas miegant, raumenų trukčiojimas (ypač blauzdų), dešnes pusės skausmai (petis, mentis, menties keliamasis raumuo).

Specialistai, pas kuriuos buvau: Centro poliklinika – Fizioterapija, Kineziterapija, masažai; Kauno šilumos tinklų sanatorija – kaklo tempimas, masažai, vertikalios vonios,
Manualinė terapija ( Golubovas, Lobonovas), privatus kineziterapeutas – individuali programa (neatsimenu aš jo pavardės, bet kabinetas M.Jankaus g. 2), Aris Esertas – akupunktūra.

Info apie mane (MR, rentgeno foto ir t.t.):

d01.megashares.com/dl/ea9eed6/Info2.rar

Kartais nuo bandytų gydymosi būdavo geriau, bet efektas trukdavo labai neilgai. Nuoširdžiai laukiu jūsų pasiūlymų, pastabų ir komentarųamp;;. Galbūt kam nors yra panaši problema?
Ačiū

Zizitop007
Pranešimai: 5

KAKLO, PETIES, MENTĖS SKAUSMAI. Prašau padėkite!!!!!!

2015-07-16 14:07

KAKLO, PETIES, MENTĖS SKAUSMAI. Prašau padėkite!!!!!!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių