ilonasar
Pranešimai: 1

2015-04-11 15:04

noreciau suzinoti ar klaipedoje taikomas gydimas su ozonu.

Mirameda
Pranešimai: 16

2015-04-02 12:04

Gydymas ozonu kaip puiki pagalbinė medicinos priemonė pasaulio klinikose taikomas dažnai - stiprinant kraujagysles ir širdį, gydant įvairios kilmės opas bei žaizdas, lėtinių ligų (pvz., cukrinio diabeto, bronchinės astmos ir kt. atveju), gerinant išvaizdos ir savijautos, nervų sistemos būklę ir pan. O neseniai buvo atrasta dar viena vad. gyvybės elemento - ozono savybė. Pasirodo, lietaus debesimis ir gaiva kvepiantis ozonas - puikus stomatologo pagalbininkas gydant nuo karieso, gingvito, periodontito, uždegimo ir daugelio burnos ertmės ligų.

Odontologijos specialistai nurodo, kad pačiose pradinėse stadijose dantų kariesą galima išgydyti padengus dantį spcialiu emaliu, kurio sudėtyje yra ozono. Norint, kad dantys apskritai būtų atsparesni kariesui, reikia kartkartėmis gerti ozonuoto vandens ir juo skalauti burną. Tai gera karieso profilaktika, tinkanti įvairaus amžiaus žmonėms.

Ozonas greitai užgydo burnos ertmėje atsiradusias žaizdeles ir opeles, net chirurginio pobūdžio žaizdas (pvz., ištraukus dantį ar atlikus pjūvį žandikaulio srityje). Jis stiprina kaulinio audinio struktūrą, burnos srities kraujotaką, užkertą kelią galimam uždegimui ir pūliavimui. Be to, ozonas ir ozonuotas vanduo (skalavimo skystis) - viena geriausių profilaktinių priemonių nuo periodontito, padedanti greičiau įveiktį šį nemalonų ir neestetišką dantenų susirgimą.

Patyrę odontologai tiems, kurie nori išsaugoti gražius ir sveikus dantis bei išvengti dantenų uždegimų, rekomenduoja dažniau naudoti ozonuotą vandenį (gerti ir skalavimui) bei įvairius ozono aliejus.

Pagal «Nash vrac»

MUMS RŪPI TAI, KAS JUMS SVARBIAUSIA - SVEIKATA!
Medicinos klinika rdquo;Miramedardquo;: www.mirameda.lt
Daugiau straipsnių: www.mirameda.blogas.lt
Registracija: www.mirameda.lt/registracija


Mirameda
Pranešimai: 16

Ozonas - prieš kariesą ir periodontitą

2015-04-02 12:04

Ozonas - prieš kariesą ir periodontitą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių