Mirameda
Pranešimai: 16

2015-04-02 12:04DOSJE

Gyd. Albert ALBERTJAN,

Gydytojas anesteziologas - reanimatologas, skausmo specialistas.

Medicinos centro „Miramedardquo; vyr. gydytojas, ozonoterapijos specialistas

Gimė 1967 m. rugsėjo 6 d. Armėnijoje, Giumrio mieste (buvęs Leninakanas). Turi jaunesnį brolį. Abu tėvai - medikai (tėvas - gydytojas, motina - slaugytoja).

Žvaigždynas ir charakteris: Mergelė. Rūpestingas. Ekstravertas ir optimistas. Empatija, charizma, žinių siekimas.

Vaikystės svajonės: nuo mažumės svajojo tapti gydytoju. Dar yra baigęs muzikos mokykla, smuiko klasę. Jei nebūtų gydytoju, tikriausiai būtų muzikantu.

Mokslai ir darbai: 1993 m. baigė Kauno medicinos universitetą (KMU), 1995 m. - Jerevano kardiologijos instituto klinikinę ordinatūrą.

1999 m. Vilniaus universitete įgijo anesteziologo - reanimatologo kvalifikaciją.

Gargždų ligoninės skyriaus vedėjas. 2005 m. - Klaipėdos miesto universitetinės ligoninės skausmo skyriaus vedėjas. Medicinos klinikos ‚Miramedardquo; vyr. gydytojas, skausmo specialistas, ozonoterapeutas.

Šeima: sutuoktinė Naira, dukros Kristina, Ani, Mariam.

Pažiūros: humanistas. Devizas: „Viskas gyvenime turi pradžią ir pabaigą. Sunkumai - taip pat.rdquo; Tikėjimas: „Tikiu viskuo, kas mus susieja su Dievurdquo;.

Laisvalaikis ir veikla: Lietuvos ir Klaipėdos rajono politinis bei visuomenės veikėjas. Klaipėdos armėnų bendruomenės „Vanrdquo; narys. Mėgsta gerą muziką ir geras knygas.

Ateities planai: gilinti skausmo gydymo ir ozonoterapijos žinias, kad būtų galima dar geriau padėti žmonėms pasveikti ir likti sveikiems.

Ozonoterapeutas Albert ALBERTJAN - apie gyvenimą ir jaunystės eliksyrą

„Gera ir gražu tai, kas natūralurdquo;, - tai klaipėdiškio gydytojo ozonoterapeuto dr. Alberto ALBERTJANO nuomonė. Galbūt pagarba natūralumui ir paskatino jį pasirinkti būtent ozonoterapija. T.y. gydyti pasitelkiant vieną ekologiškiausių priemonių - ozoną (O3), kurio šiais ekologinės taršos ir ozono skylių laikais mums taip trūksta. Daugybę pacientų gydęs skausmo specialistas tikina, jog „ozonoterapija yra Gamtos dovana mums, žmonėms, kad pernelyg neapkrautume savo organizmo cheminiais vaistaisrdquo;.

Sveikatos, grožio ir jaunystės palaikymas ozonu šiais laikais pasaulyje tapo madingas. Ar todėl nutarėte specializuotis dar ir ozonoterapijos srityje?

Mados ateina ir praeina. Taip yra net ir sveikatos srityje - madinga laikytis įmantriausių dietų, paskui madinga tampa, tarkim, gydymas auksuotu ar sidabruotu vandeniu, vėliau suklesti kokių ypatingų žolelių kultas. Tačiau ozonas - visais laikais mūsų gyvybinėms funkcijoms būtinas elementas! Ne veltui jis pavadintas „jaunystės eliksyrurdquo;. Ozonoterapija plačiai naudojama kaip gydymo ir kosmetologijos priemonė Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Meksikoje, Kuboje, JAV, Rusijoje ir kitur.

Ozonas padeda išsaugoti sveikatą, grožį, apskritai - pasveikti. Todėl ozonoterapija, visų pirma, labai naudinga. O jei tai, kas naudinga, yra madinga, belieka tik pasidžiaugti.

Kuo ypatingas gydymas ozonu?

Tai natūralus, nekenksmingas, patofiziologinius (susirgimų) mechanizmus veikiantis metodas. Gydydamas konkrečią sritį teigiamai veikia visas organizmo sistemas. Nedaug tegalėčiau išvardinti ligų, kurių efektyviai nepadėtų gydyti ozonas - tai ir daugelis odos ligų ar trūkumų, ir kraujagyslių bei širdies sistemos ligos, lėtinės ligos, kaulų bei virškinamojo trakto susirgimai, infekcija. Be to, ozonas - natūralus, sveikas „energinis dozatoriusrdquo; pervargusiems ar įsitempusiems, labai gerinantis ir išvaizdą.

Tai ozonas ne tik gydo, bet ir padeda tapti gražuole?

Daugelis pasaulio įžymybių, aktorių, šou verslo žmonių ozoną naudoja būtent kaip visą organizmą atjauninančią priemonę, gerinančią išvaizdą ir savijautą. Ozonavimas naudojamas kaip vidinė ir kaip išorinė priemonė. Ji padeda ištvermingai dirbti, mokytis, atsispirti stresams. Ozonoterapijos procedūros, skirtos grožiui, užkerta kelią celiulitui, jį gydo. Ozonas gražina, lygina ir skaistina odą, puikiai šalina jos trūkumus. Savo, ozonoterapeuto, praktikoje mačiau daugybę atvejų, kai ozonas paveikė tiesiog stebuklingai.

Papasakokite.

Tarkim, džiugu buvo matyti, kaip į gerą pasikeitė jaunos moters odos struktūra. Prieš ozono procedūras jos veidas buvo išbertas, spuoguotas. Ji guodėsi, kad jai nepadedąs joks gydymas. O po kelių ozonoterapijos kursų moters oda tapo lygi ir skaisti, praktiškai nebeliko ilgamečių išbėrimų ir dėmių. Arba tas atvejis - lėtinių galvos skausmų, migrenos priepuolis, vos pradėjus ozonavimo procedūrą, staiga apmalšo, pacientė džiūgavo:rdquo; Daktare, net akyse prašvito.rdquo; Viena moteris niekaip negalėjo atsikratyti celiulitinių granulių ir gumbų, nors išbandė daugybę metodų. Padėjo ozonoterapija - po jos kurso kojos ir visa figūra buvo akivaizdžiai lieknesnė ir grakštesnė, sumažėjo odos grublėtumas. Ji negali atsidžiaugti ir ketina po kurio laiko vėl pakartoti anticeliulitinį gydymą - profilaktiškai.

Kuo dar šiuolaikinei, dalykiškai moteriai naudingos ozono procedūros?

Viskuo. Ozonas - puikus emancipuotos moters sąjungininkas. Mūsų laikų moteris labai užimta, nuolat skuba, ne visada spėja tinkamai pasirūpinti savo ir artimųjų savijauta, nervais, sveikata. Jai O3 gali būti puikus pagalbininkas (beje, sprendžiant ne tik kosmetologines, bet ir ginekologines problemas).

Neišvengsite klausimėlio - koks Jūsų, gydytojo ir grožio terapijos specialisto, moters idealas?

Idealios moters nuo Adomo ir Ievos laikų, ko gera, neliko. Šiaip, aišku, visos moterys individualiai, nepakartojamai gražios. O man nuostabiausia yra mano žmona, mano vaikų motina.

Turbūt Jūsų šeima rūpinasi sveikata, laikosi dienotvarkės? Esate labai užimtas - kaip visur spėjate?

Turime planuoti darbą ir poilsį, sportuoti, kitaip pervargtume. Mano darbo diena tokia - 12 valandų dirbu, maždaug 5 valandas skiriu šeimai, 7 valandas - miegui. Receptas nuo streso - knygos, muzika, mankšta. Stengiuosi kasmet aplankyti Armėniją - gimtinėje pasemtos energijos tada užtenka visiems metams... O kai yra stipri motyvacija (moralinė ir materialinė) - stengiesi suspėti visur.

Ko mums palinkėtumėte?

Džiaugtis kiekviena gyvenimo diena kaip didžiausia Dievo dovana. Žinoma, linkiu stiprios sveikatos ir - niekada nenusiminti!

Kalbėjosi Agnė TARVYDAITĖ

MUMS RŪPI TAI, KAS JUMS SVARBIAUSIA - SVEIKATA!
Medicinos klinika rdquo;Miramedardquo;: www.mirameda.lt
Daugiau straipsnių: www.mirameda.blogas.lt
Registracija: www.mirameda.lt/registracija

Mirameda
Pranešimai: 16

Apie gyvenimą ir jaunystės eliksyrą

2015-04-02 12:04

Apie gyvenimą ir jaunystės eliksyrą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių