Andre
Pranešimai: 3

2015-03-23 16:03

Man 38 metai.Esu normalaus sudėjimo vyras.Į gydymo istaigas nesikreipiau per 20 metų(net savo korteles neturiu).Visas organizmo negandas įvekdavau pats ir stengdavausi išsiversti be jokių medikamentų.
Vieną naktį ,staiga,nei iš šio , nei iš to prabudau nuo beprotiško skausmo kojos nykštyje.Pagalvojau kad , ko gero būsiu nyksti susimušęs į stalą ,kuris stovėjo netoli lovos.
Ryte nuvaziavau i traumotologinį ,nes tikrai buvau įsitikinęs ,kad būsiu susilaužęs savo vargšą pirštą.Traumotologas dar manęs paklausė ,-Ar aš esu tikras kad susimušiau pirštą.Bet padarius nuotrauką pasirodė ,kad kaulai sweiki ir gydytojas pasiuntė atlikti kraujo tyrymo ..
Taip aš suzinojau apie šitą baisią ligą -Podagra.
Grįžęs namo pradėjau ieškoti informacijos apie šią pabaisą ir kaip su ja kovoti.
Iš to ką perskaičiau supratau kokia tai baisi liga ir kad pagrindinis vaistas yra dieta.Aš buvau diedelis alaus megėjas (išgerdavau po keturis butelius kasdien)ir ko gero tai ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl dabar ją turiu.
Nuo šiol alaus atsisakiau visai , bet ką dar reikėtu išmesti is savo kasdienio raciono?
Radau įvairių atsliepimų-mėsa,jūros gėrybės,pomidorai,alkocholis,kava,stipri arbata,pupelės,briuselio kopustai,saldumynai...-šito jau man negalima.
Daugiau vaisių,daržovių,pieno produktų,šarminio vandens ir ,žinoma vaistai(kurie ,kaip supratau, turi stiprų šalutinį poveikį visam organizmui) -tai dabar turėtų būti mano kasdienybė.
Pradėjau šitą temą ,kadangi pastebėjau ,kad ji tikrai labai yra aktuali daugeliui ,o informacijos ,pasidalinimo savo išgyvenimais,naudingais patarimais -labai mažai.
Būtų labai smagu ,jeigu parašytų visi kam tik teko susidurti su Podagra.Gal bendromis jėgomis vis tik atrasim panacėją nuo šios ligos.Ir būtų labai gerai sužinoti ,ko tikrai reikėtų atsisakyti iš maisto produtkų ,o kurių užtektų tik privengti,nes dabar vieni specialistai pataria vieną,o kiti visai atvirkščiai.

Andre
Pranešimai: 3

PODAGRA

2015-03-23 16:03

PODAGRA

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių