Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-01 18:02

Taip pat ir gali buti tavo grubumas bei labai kietas kakutis. Jis kakojant pradrasko, taip kad jei butu kakutis, keisk savo nesveika mityba. :)

mecislovas
Pranešimai: 57

2015-02-01 14:02

kraujas gali būti požymiu labai rimtos žarnyno ligos požymiu.Tai reiškia ,kads yra žaizdelės,opos ar pan.Gal būt žarnyne yra aktyvių kraujasiurbių kirmėlių-helmintų.

carbonatas
Pranešimai: 4

2015-01-31 18:01

Gal prieš 1 ar 2mėnesius turėjau tokią problemą. Nusituštinus, ir bevalant tuoletiniame popieriuje buvo galima matyti ryškia raudoną spalvą - kraują. Persigandau, ieškojau informacijos, radau informaciją apie hemorojų, tačiau suabejojau - ar man tai gali būti? Man tik 16metų. Nuo tų kraujo pėdsakų atsiradimo pradėjau švelniau valytis tą vietą. Neilgai trukus (tai net savaitės netruko) po gal dar 3 nusituštinimų kraujo pėdsakai dingo. Štai užvakar ir vėl atsirado. Lygiai tas pats. Tačiau pastebėjau iš kur atsiradęs kraujavimas, pridėjau tuoletinį popierių prie išangės ir palaikiau. Ten buvo galima pastebėti kraujo dėmeles atitinkamose vietose - vadinasi ten kraujuoja.
Klausimas... Gal čia yra dėl to, kad grubokai valiau, tiesiog gal pažeidžiau odą? Nes nuo pirmojo kraujavimo pabaigos ir vėl grubokai valydavaus, ir duše grubokai apsivalau...(tai gali skambėti juokingai, taip tesiekiu aukščiausios higienos laipsnio. Ar tai savaime užgyti gali?
Ačiū už jūsų dėmesį, bei komentarus.

carbonatas
Pranešimai: 4

Kraujas tuštinantis

2015-01-31 18:01

Kraujas tuštinantis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių