eleazar536
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: sizofrenija

2016-10-08 17:10

Ar jūs ieškote verslo paskola? asmeninės paskolos, namų paskolą, automobilių paskolos, studentų paskolų skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintas paskolas, rizikos kapitalo ir tt .. Arba jūs buvo atsisakyta paskolą iš banko ar finansų įstaigos dėl kokių nors priežasčių. Mes esame privačių skolintojų, skolinimas įmonėms ir privatiems asmenims mažos ir prieinamą palūkanų norma 2% palūkanų norma. Jei susidomėjote? Susisiekite su mumis šiandien ne (eleazardiaz536@gmail.com) ir gauti savo paskolą šiandien
Linkėjimai,
Eleazaras Diaz investicijos komanda

dalija
Pranešimai: 12

2015-11-10 10:11

Ar teko kam susidurti šiais laikais su psichiatrais, su jų abejingumu ir laukimu kol įvyks blogiausia? Mums teko ir tenka kasdien. Mano sesuo serga šizofrenija, ji gydoma jau porą metų, bet pagerėjimo nėra. Po paskutinio gulėjimo psichiatrijos skyriuje , jai visai pablogėjo. Atsirado nežmoniška baimė naktį, nerimas, mintys apie savižudybę. Tai gali būti šalutinis Aripiprazole 15 mg vaistų poveikis, bent taip rašo šių vaistų informaciniame lapelyje. Vieną naktį (vos praėjus 10 dienų po gulėjimo psichiatrijos skyriuj, iš kur ją išrašė, nes baigėsi limitai) ji išlipo iš trečio aukšto, nusileido sėkmingai, tą pačią dieną mama ją nuvedė pas ją gydanti žymų psichiatrą R........, jis ją gydo jau porą metų, jis pasikalbėjo ir išrašė porą tablečių miegui, net nepagalvojo, kad gal jai netinka paskirti vaistai, kurių šautinis poveikis būten ir pasireiškia nerimu, baime ir mintimis apie savižudybę ir noru bėgti...Kuo baigėsi tai? O gi sekančią naktį ji iššoko iš trečio aukšto ir susižalojo stuburą, buvo visiškai sutriuškinti du slanksteliai, operavo šešias valandas...Ką sako psichiatrai...O gi tą pačią dieną vaistai buvo pakeisti į kitus, kad gal būt jie netiko. Pasirodo, kad būtų pakeisti, reikia iššokti iš trečio aukšto.Tą pačią dieną buvo pasirašyti dokumentai invalidumui ir išsiųsti į Šiaulius.. Kodėl išsiuntė tik tą dieną, kai ji buvo atvežta sužalota?Todėl,kad atsirado baimė, kad artimieji gali skųstis, kad ji nedrausta, nes jau mėnuo, kai baigėsi invalidumas, o gydytojai nesugebėjo padėti parašo, gal laukė, kad duotum pinigų, gal nerado laiko...Ar jiems rūpi, kad atėjo raštas, kad ji išmesta iš ligonių kasų, kad jai negali būti finasuojamos stuburo gydymo paslaugos...Kad kita sesuo verkdama prašė, kad Šiaulių gydytojų komija atfaksuotų, kad grupė jai atstatyta atbuline data...Argi jiems rūpi, kad ji guli neurochirurginio skyriaus palatoj ir blaškosi, kad kalba ištisai tik apie savižudybę, kad šalia jos būdi visada mama,nes baisu ją palikti,o psichiatro visą savaitę prisišaukt net neįmanoma? Gal jis neturi laiko? Juk labai sunku iš trečio ar ketvirto auktšo nusileisti į pirmą...Viskas juk vyksta toje pačioje ligoninėje. O gal jie ją jau nurašė? Nurašė, tą jauną, besiblaškančią moterį į savartyną?


Rytis
Pranešimai: 7

2015-10-27 22:10

Nesutikčiau su Jumis. Šizofrenija turbūt viena seniausiai žinomų psichinių ligų, kurios tyrimui per visą laiką turbūt skirta daugiausiai dėmesio, nes ji labiausiai pažeidžia žmogaus asmenybę. Tikrai yra literatūros (net grožinių kūrinių), kurioje nagrinėjamos sergančiųjų vidinės problemos, santykis su aplinka.

mama
Pranešimai: 64

2015-10-08 08:10

Emai.Skaiciau jusu laiskelius ,kad serga jusu draugas sizofrenija.Mano nuomone jus labai gerai darote kad padedate savo draugui.Si liga gali uzklupti kiekviena is musu.Nezinai kas taves laukia rytoj.Mano sunus kaip susirgu nusigreze visi nuo jo.Man padejo daugiau issikapstyti svetimi zmones.Man buvo labai labai skaudu.Vyras netgi isvijo is namu mane ir mano sunu.As vos pakeliau sia nasta.Jei jus padestit savo draugui isbristi is ligos jus busit viska padariusi.Mano sunui dabar geriau ir vyras nesitikejo ,kad jis is vis pasveiks.Dukra jam tiesiai i akis pasake,kad negalima su savo artimaisiais taip elgtis.Sunkiausia minute palikti likimo valiai savo sunu.Jus savo drauga prilaikykite ,padekite kuo galite.Jums stiprybes linkiu.Jis pasveiks,reikia tuo tiketi ir viska daryti ,kad pasveiktu.

Ema
Pranešimai: 41

2015-10-05 13:10

Tiems kam rupi.
Sizofrenijos eiga. Ketvirtadalis pacientų su ūmia šiziofrenija pasveiksta po pirmos atakos, jokių simptomų nebelieka. Apytikriai ketvirtadalis pacientų atgauna savo socialinius sugebėjimus, nors simptomai neišnyksta. Ketvirtadaliui pacientų neišnyksta liekamieji simptomai ir jų socialinis sveikimas yra nepakankamas. Vieno ketvirtadalio būsena laipsniškai blogėja dėl aiškaus sutrikimo, kol galiausiai išryškėja sunkūs psichosocialiniai defektai. Prie teigiamų požymių priskiriama ūmi ligos pradžia ir ligą slopinantys stresoriai.

Ema
Pranešimai: 41

2015-10-05 13:10

Elenai. Suprantu, kad Jus turite didziule ir sunkia patirti ir labai apgailestauju del to, taciau tikiuosi kad mano patirtis bus netokia. Tiesiog manau kad sizofrenija, tai nereiskia vien tik juoda, nes jos baigtis gali buti vis kitokia kiekvienam. O tiketi reikia geriausiu.

Ema
Pranešimai: 41

2015-10-05 13:10

Praeive. Tavo draugei is tiesu, nereitku delsi, o nueiti su dukra pas vaiku psichologa ar psichiatra. Nors tai gali buti ir nieko rimto, manau nereiketu rizikuoti vaiko ateitimi, o issiaiskinti.

mama
Pranešimai: 64

2015-10-01 07:10

Elenai.Labai įdomus jūsų atsakymai.Noriu labai padėkoti jums ,kad už atsakymus.Labai ačiū kad jūs ESATE kartu su mūsų bėdomis.Labai norėčiau paklausti kur nustati tiksliai diagnoze šios ligos ?Sūnui 22 m.Kauno klinikos diagnozavo šizofreniją.Bet gydytojas -psichiatras ( poliklinikos ) nervinį išsiakimą.Nežinau kaip toliau gyventi.JIs yra studentas.Ar jam toliau `mokintis aukštojoje mokykloje?Serga jau jis metus.Geria vaistukus.Norečiau jūsų nuomonės.Labai ačiū

Elena
Pranešimai: 27

2015-09-28 20:09

Simonai ir Erikai.Mielosios, gal galėčiau kažką pasakyti paguodžiančio, bet negaliu.Gerai, kad Jūs žinote tikslias vaikinų diagnozes ir galite domėtis, galų gale kreiptis į genetikos centrą ir išsiaiškinti,ar vaikinui gresia ši liga.Jūs turite teisę rinktis.Čia jausmams ne vieta, nes liga yra per rimta,kad galėtumėte naiviai kažko tikėtis.Žiauru,bet berods 16a. LIETUVOJE ŠIA LIGA SERGANTIEMS NELEISDAVO TUOKTIS.Ar taps Jūsų vaikinas agresyvus taip pat negali pasakyti niekas, nes neaišku, kaip vystysis liga,kaip ji kartosis.

Elena
Pranešimai: 27

2015-09-28 19:09

mamai.Tokį motinišką skausmą suprantu visa širdimi ir neištvėriau...Nėra žodžių JUS paguosti.Taip, kai kada belieka tik malda.O kas laukia JŪSŲ sūnaus, vargu, ar gali kas pasakyti?Didelė laimė būtų, jei ši liga būtų pagydoma.Gal kada nors ateityje... Bet kada gali pasikartoti liga ir susijaukti visas gyvenimas.O dar alkoholis.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių