Andrius
Pranešimai: 131

2015-12-09 15:12

Aš irgi norėčiau sužinoti.
Sutinku, kad minėtais metodais užsiimtų tik profesionalas, t.y. baigęs medicinos studijas. Blogai, kad mūsuose dar nėra ruošiamų šių netradicinių, alternatyvių (gal geriau vadinti "paribiniais", ta prasme, kad ir Vakarų medicinoje vis labiau jie taikomi) specialistų per rezidentūrą ar analogišką sistemą.
Girdėjau kalbant, kad lyg rengiamasi pradėti kažkokius kursus. Bet bijau, kad ir tai nebūtų skiriama tik "prkatikuojantiems", tai yra jau dirbantiems homeopatais, taikantiems akupunktūrą ir t.t. O visai "žaliems" jokių kursų kaip ir nėra.
Gal išeitis būtų susiorganizuoti norintiems ir drauge bandyti kažką organizuoti? Būtų paklausa, būtų ir pasiūla.
Gal atsilieptų į šią diskusiją žmonės, jau ne vienus metus taikantys tuos gydymo būdus ir norintys perteikti savo patirtį kitiems, t.y. skaityti paskaitas ir vesti praktinius seminarus. Arba kviestis lektorius iš užsienio. Beje, jau ir užsienyje (Europoje, na o Rytų šalyse tai jau tikrai daug kur) kai kur tokie specialistai ruošiami oficialiai.
Galima ieškoti kur (pvz. Internete) ir vykti ten. Aišku, turint pakankamai lėšų ir pragyvenimui užsienyje.
O dėl mokymosi Lietuvoje - gal reikėtų kreiptis į SAM ar universitetus, kad įsteigtų atitinkamas didciplinas ar naujas mokymo programas. Bet jose turbūt susidurtume su "tradicinės medicinos" lobistais.

Rūta
Pranešimai: 231

2015-12-09 14:12

Atsiprašau, kad kartojuosi, bet negalėjau atidaryti naujos temos. Gal žinote, kur gydytojui galima išmokti profesionalaus masažo, taip pat kineziterapijos, homeopatijos ir akupunktūros?

Rūta
Pranešimai: 231

masažas, homeopatija, akupunktūra ir kineziterapija

2015-12-09 14:12

masažas, homeopatija, akupunktūra ir kineziterapija

Silvijana
Pranešimai: 3

2015-11-11 18:11

Labas vakaras, žiūriu paskutinis įrašas buvo labai seniai. Aš irgi domiuosi ir gydausi homeopatiniais vaistais.

Rūta
Pranešimai: 231

2015-01-08 10:01

Pelesos g. Vilniuje yra vaistažolių vaistinė, pasiteiraukite tenai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių