x
Pranešimai: 40

2015-08-19 09:08

Daznai medikams patiems sunku nustatyti,kas kankina zmones.Ypac jei tai misrus sutrikimas.

smilga
Pranešimai: 92

2015-07-04 16:07

Jei nepadeda, reikia pasisakyti gydytojui ir keisti į kitus. Kai būsena sunkoka -būtina gerti vaistus. Visi kiti būdai, tuo tarpu, tik pagalbiniai.
Aukščiau nosytę. Padėtis pataisoma, tik reikia tartis su specialistais.

smilga
Pranešimai: 92

2015-07-04 15:07

O gal negerai, kad sumažinai dozę, juk savijauta nekokia? Kartais be reikalo bijome vaistų, o jie mažiau kenkia negu nuolatinė nerimo būsena, kuri laikui bėgant, gali ir išprovokuoti kokią ligą (neveltui sako -visos ligos nuo nervų). Svarbu atrasti būdą, kas padėtų. Čia be atkaklumo ir nuolatinio praktikavimosi nieko nebus. O jei kitos išeities nėra, geriau jau gerti vaistus, nei kankintis (ir pačiai blogai, ir bendrauti, dirbti/mokytis sunku). Antidepresantai labai palengvina būklę, jeigu teisingai parinkti. Raminamųjų, aišku, kuo mažiau.

smilga
Pranešimai: 92

2015-07-04 10:07

anonimas buvau aš

smilga
Pranešimai: 92

2015-07-03 21:07

Tavo pojūčiai man gerai pažįstami. Somatoforminė autonominė disfunkcija arba vegetacinės nervų sistemos sutrikimas (vegetodistonija), panašu, kartais pereinantis į panikos priepuolius. Mane labiausiai vargino oro trūkumas, net dusdavau. Dabar nuolat kartojasi širdies permušimai. Pastaruoju metu jaučiuosi pervargusi, vėl atsirado didelis silpnumas, temsta akyse.
Turime jautrią, labilią nervų sistemą ir nieko čia nepakeisi. Galima (ir reikia) ieškoti būdų, kaip tai valdyti, bet čia didelis darbas su savimi, reikia įdėti nemažai pastangų ir laiko. rdquo;Panikos priepuoliųrdquo; skyrelyje anksčiau buvo duota visokių kvėpavimo pratimų ir kitokių patarimų. Mano planuose, kai tik būsiu laisvesnė, gerai pramokti autogeninės treniruotės ir kiekvieną dieną praktikuotis; be to, reiks pagaliau rimtai imtis suderinti dienos režimą, mankštintis, sveikiau maitintis. Kažką aš jau ir dabar bandau, tik nesistemingai. Kai kuriems padeda psichoterapiniai ir pan. metodai, tada reiktų kreiptis į specialistą. Nebandžiau.
Jei nesiimti kažko, kas padėtų atsipalaiduoti, lieka tik vaistai. Deja... Niekas, turbūt, negyvename šiltnamio sąlygomis. Kai tenka patirti daugiau įtampos, viskas atsinaujina. Aš taip vargstu jau nemažai metų su pertrūkiais.
Delfyje radau senoką straipsnį ta tema (ir komentarų yra įdomių).
www.delfi.lt/news/DELFI_for_women/beauty/article.php?id=7226486

Ar tik raminamuosius geri, antidepresantų neskyrė? Jie taip pat reguliuoja tokias būkles, nebūtinai turi būti depresija. O nuolatinį nuovargį ir padidėjusį miego poreikį, gali dar labiau sustiprinti raminamieji, ypač jei ir kraujo spaudimas žemas.

ji
Pranešimai: 176

2015-07-02 20:07

o kas per pojūčiai konkrečiau?

debeselis
Pranešimai: 142

2015-02-07 12:02

Labadiena. Mano mama pastoviai skundziasi jauciamu dusuliu krutineje, padaznejusiu sirdies plakimu, dideliu silpnumu. Jai buvo istyre sirdi, bet nieko nerado, taciau ji ir toliau negaluoja. Ji dirba tris darbus, nuolat uzimta, nervinga, sunku atsipalaiduot. Gal galetumete pasakyt kokia tai liga? Ar bent jos issprendima koki, nes gaila ziuret, kai mama negaluoja vis su kiekviena diena labiau, tuo labiau, kad nieko gydytojai neranda tirdami nuo ko tai galetu buti. Noreciau dar prideti, kad maziau ji negali dirbti, nes musu padetis seimoje yra labai sunki, o namuose nuolatos prirukyta. Labai prasau, patarkit.Aciu!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių