sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-17 08:06

Pastebėjau, kad visas susiformavusias žmonių grupes galima padalinti į tris skyrius: apie trys procentai jų aktyviai reiškiasi,turi idėjų, stengiasi kažką daryti, apie septyni klauso, mąsto, bet niekuo nesidalina, o likę devyniasdešimt procentų kaip tie žvirbliai ant tvoros - čiršia, pešasi ir nesuprasi, dėl ko ir kodėl?

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-14 06:06

Fu, pagaliau pasibaigė darbo savaitė, kurioje buvo net du pirmadieniai ir trys penktadieniai :)

Anksti ryte šėriau žuvytes baseinėlyje. Kažkodėl labai mėgstu stebėti, kaip jos juda - ramiai, lėtai, paslaptingai, bet visada tikslingai.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-11 13:06

Puikus oras, bet pekliškai karšta. O kaip norėtųsi pagulėti prie vandens keletą dienų...Ne tau, Martynai...

Dina
Pranešimai: 102

2015-06-08 10:06

ach, gyvenimas nuostabus! Ypač vasarą, gaila jūroj vanduo šaltokas, bet nieko, sušils. Mokausi pozityviai mąstyti, ir neblogai sekasi. Nuotaika dažniausiai puiki, ir aplinkiniams šypsausi daug daugiau, kuo daugiau kitiems linkiu gero, tuo daugiau jo grįžta pačiai. Tai jau tikrai lazda turi du galus. Šiam forume mažai kas besėdi, ir teisingai, laiko ir taip trūksta gyventi.:)

dr
Pranešimai: 175

2015-06-06 09:06

atsiprašau-pražiūrėjau-apie ką norėjote diskutuoti.man tai kartais irgi patinka-pasišnekėti rimtai ir nerimtai:)).na, gaila, kad čia mažai kas užsuka, tai ir diskusijos nekyla.

dr
Pranešimai: 175

2015-06-04 09:06

Aš pritariu Sveikui. nematau čia jokio peršamo narcicizmo. ir nereikia Jums, Sveikas, teisintis, kad ne kupranugaris:))gerbiu žmones, kurie nelaukia ištiesę rankos, kad kas kitas už juos nugyventų gyvenimą-pagelbėtų, skirtų kompensuojamų vaistų. Yra daugybė ligų, kurios ką jau padarysi-mes jų negalim įtakoti, bet yra daug ligų nuo savęs nepriežiūros, alinimo ir t. t. Pvz. viršsvoris 50 kg, o sėkimingai geria kompensuojamus vaistus nuo aukšto spaudimo. Juk jei nepašalinsi priežasties, vaistais tik kaip varnalėšos lapais dangstysi tą savo ligą, kuri įtakota tingėjimo dažnai, nesupratimo. na, taip, mes nuodėmingi, klystam, nesusimąstom, o dar ta vaistų reklama.Atrodo-tik ateik, tik pirk, tik išgerk ir pasaulis nušvis... deja.nenušvinta ir nors tu ką.na, nekalbu apie tai, kad daktarai nereiklaingi. Pvz koją nusilaužei ir pan.auglys koks ir pan.Yra daugybė ligų, nulemtų aplinkos, sintetinio maisto, paveldėjimo, bet daug yra ir per mūsų apsileidimą. Anądien žiūriu toks vyriokas poliklinikoje sėdi-susidaužė galvą girtas, dabar jam daro kompiuterinę tomografiją ir t. t. Bet juk tai kainuoja ir mokėtojų pinigus. tai yra mūsų visų. Kodėl už kažkieno tokį pasirinktą gyvenimo būdą turiu mokėti aš, tu, jūs....pažįstu vyrą, kuris važinėja kasmet į sanatorija dėl skrandžio opos.išlaidas kompensuoja ligonių kasos.nu garbės žodis, mačiau baliuje kerta keptą mėsą, užsigerdamas degtinėle.nu nežinau.atsiprašau, jei ką įžeidžiau, bet kartais pikta.žinoma, ir pati nesu angelas, bet nors kiek stengtis tai reikia .save prižiūrėti, nepasiduoti ligoms ir dejonėms.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-01 12:06

Svarbiausia, kaip jaučiatės, o ne tai, ką darote ar nedarote :)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-05-29 19:05

Ir aš pastebėjau, kad sveikuoliai ir tokiais save laikantys nelabai veržiasi dalintis įspūdžiais apie savo gyvenimo peripetijas. Kodėl? Gal tingime, gal bijome pasirodyti juokingi, gal neturime ką naujo pasakyti.

Gaila, kad nėra šios temos lankomumo skaitliuko. Jaučiu iš komentarų kitose temose, kad daug kas čia apsilanko, pasiskaito ir tada užtrumpina: taigi taigi, kaipgis, kaip drįsti tūlas narcize iš darnių bėdžių eilių išsiskirti. Negražu, nelietuviška. Visiems blogai, o tau, žalty, gerai? Neteisinga kažkaip, nedemokratiška.

Sėdėtum sau, tabletes valerijonais užgertum ir būtų viskas kaip pas žmones. Ogi dabar, žėlėk tu dieve, lakstai, plauki ir medituoji...

Ligų net pavadinimų apie 2000, o sveikata tik viena. Ir vienas tu, kaip koks spermatozoidas, o ne trys Mikutavičiaus apdainuoti milijonai pasiekei savo laimės žiburį. A a a a...Dušyli my etich kotov, dušyli...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-05-23 19:05

Oro prognozės nuteikia gerai: savaitgalį pradėsiu plaukimo sezoną. Šiandien, grįždamas po darbo namo, apžiūrėjau savo mėgiamą ežerėlį ir nuliūdau - jis dar labiau užaugo žolėmis. Gulbių pora, su kuria pernai kovojau už gyvybinę erdvę, jau plaukioja su vienu pilku gulbiuku. Pernai, beje, jie turėjo net šešis mažylius.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-05-19 18:05

Ja, mein Herz. Ir jums linkiu sėkmės!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių