ne visi moka matyti gyvenima grazesni,nei jis yra is tikruju...To dalyko per viena diena neismoksi,bet mokytis niekada nevelu :)
Dede,baik isikalineti ir rasyk tik :))
Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių