2015-01-08 14:01
Nėra sveiko žmogaus su sveikomis kepenimis.Šiais laikais ,kada maistas ,vanduo ir oras yra pakankamai užteršti įvairiais kancerogenais,kepenys ,kasa,žarnynas pirmieji nukenčia.Todėl ,manau,kad gydyti reikia profilaktiškai valant kepenis Malachovo ar panašiomis technologijomis,atstatant organizmo ir jo organų savireguliaciją energoinformacinėmis technologijomis ,pvz.; išdėstyta L.G.PUČKO knygose ,,biolokacija visiems,, ir ,,daugiamatė medicina,,,taip išvengiant organų nužudymo... Išvalyti organizmą nuo virusų,bakterijų ,kirmėlių ,pirmuonių(plazmų),grybelių židinių,pašalinti tas priežastis,kurios ir iššaukia organizmo gynybos sistemų,detoksikacijos sistemų darbo deficitą-tai daugiamatės medicinos ,kaip metodo ,galimybės... Metodas tinka bet kurių ligų priežastims šalinti-tada liga pati išnyksta...