pala,pala....atrodo jus cia mane ruosetes apzenyti :(( Nesu as jau tokia bloga,kam jus mane sitaip...........Visada atrodo atsiranda zmoniu,kuriems bloga kai kiti gyvena gerai-siulo zenytis.
mane gyvenimas bandė du kartus visi stebėjosi,kaip aš taip sugebu,bet ten buvo tik išbandymas,o dabar tikrai zinau,kas atsitiko,gydytoja labai gerai pasakė, reikia įsimylėti savo ligą,aš taip ir padariau,dabar viskas gerai,jau zinau,kaip elgtis ir ko nedaryti,čia svarbiausia
tai labai,gerai,kad visko norite,vadinasi aš klydau,atsiprašau, paskutinius du metus aš bendrauju tik su jaunesniais uz save,bet su sūnumi sunkiai išeina,kame reikalas,nezinau