laima
Pranešimai: 174

2015-01-24 13:01

Sveiki.Gal kas nors žiūrėjote programą MALACHOV +,kurioje buvo kalbama apie plaukų slinkimą.Viena moteris pasakojo receptą, į kurio sudėtį įėjo špinatas, salieras ir dar viena daržovė, kurios nespėjau užsirašyti.Labai prašau žinančius tą receptą atsiųsti jį į mano el.paštą. viloree@gmail.com Pagarbiai Laima.

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 12:01

tai kur visi prapuolet aūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū ................................

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-24 10:01

sv ...! dar ruseno lyg liepsna ir uzgeso lyg po gaisrininku psilankimo.......:( (forum...) as taip galvoju....:( comback

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-24 09:01

laba diena visiems :))
Ko aba toks pyktas?.....net pajuokauti negalima :(

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-23 23:01

labanakt kolektyvas :))
Abai-
Tu jau guli šiltoj lovelėj,
Maži angeliukai tau neša sapnelį.
O aš šiąnakt visai nemiegosiu,
Apie tave, mano meile, galvosiu.
Sušildo man širdį tie taurūs jausmai,
Širdele, mylėsiu tave amžinai.
Paskendus minčių vandenyne,
Į dangų žvaigždėtą žvelgiu.
O krintančią žvaigždę pamačius,
Tavo vardą nedrąsiai tariu.
Man virpa iš laimės širdis,
Nes žinau, kad mes būsim kartu.
Bučiuoti karštai tave noriu,
Bet kol kas aš dar to negaliu.


Tai zeninsimes mes,ar nesizeninsim????????????????
Labanakt visiems :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-23 16:01

kaip smagu,kad nebeskauda....tik smarkiai nesokinek,kad vel neuzeitu :)) Kuo uzsiemat sita tamsu vakareli?

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-23 14:01

turbut guli ir pajudeti bijo.......:((

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-23 10:01

nesamone,visus indus isploviau...neskleisk provokacijos :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-23 08:01

labutis visiems....Tikrai,kol kava nepakvimpa,niekaip neprisisauksi :))
Geros dieneles visiems.Pas mus saulute ryskiai sviecia ir nuotaika atrodo liux :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-22 10:01

gerai,paieskosiu :))
O dabar vaziuoju pasivazineti,reikia paziureti,kaip Kaišiadoriai laikosi...
Geros dienos visiems :))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių